Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Leidžiantiems laiką prie namų kino ekranų – keletas naujausių „Telia Play“ filmų ir serialų rekomendacijų

Kiek atvėsę gegužės mėn. orai sufleruoja vieną dalyką – pats metas filmams ir serialams, kuriems saulėtomis dienomis greičiausiai neliks laiko. Šįkart rekomendacijose rasite vieną geriausių praėjusių metų siaubo filmų, žiūrovų širdis pavergusią drama, bei ką tik ekranuose pasirodžiusį serialą iš tolimosios Naujosios Zelandijos. Na ir žinoma, viena ilgai gerbėjų laukta „HBO“ premjera.
Leidžiantiems laiką prie namų kino ekranų – keletas naujausių „Telia Play“ filmų ir serialų rekomendacijų.
Leidžiantiems laiką prie namų kino ekranų – keletas naujausių „Telia Play“ filmų ir serialų rekomendacijų. / Telia play nuotr.

„Padėkos diena“ („Thanksgiving“, 2023)

Šiuolaikinių siaubo filmų žvaigždė, skerdynių, sadistinių ir kruvinų juostų režisierius Eli Roth‘as sugrįžo bei savo gerbėjams dovanoja „šventinį“ Helovyno filmą. Jei esate matę bent vieną šio kūrėjo siaubiaką, tikrai žinosite, ko galima tikėtis.

Istorija ganėtinai įprasta ir rutuliojasi viename Masačiusetso valstijos mieste, kuomet jame pradeda siautėti asmeninių motyvų vedamas serijinis žudikas.

Tie motyvai, kad ir kaip makabriškai beskambėtų, visai nėra jau tokie ir blogi. Tikrai pagausite mintį, kurią režisierius norėjo perteikti žiūrovams.

Kritikai liaupsina šią juostą už nostalgišką estetiką, juodą humorą, socialines problemas gvildenantį siužetą ir vadina vienu geriausio šio kūrėjo darbų.
Filme išvysite gerai žinomų aktorių, smagu, kad režisierius prisikviečia juos vaidinti ir siaubo juostose.

Dėka puikaus šio filmo pasirodymo ekranuose, jau yra numatytas ir juostos tęsinys, pasirodysiantis kitais metais.

Nuoroda į siaubo filmą „Padėkos diena“ čia.

„Slėptuvė stovykloje“ („Camp Hideout“, 2023)

Jei ieškote nuotykių kupino filmo visai šeimai tikrai nepraeikite pro šalį. Ši juosta subalansuota suaugusiems žiūrėti kartu su jaunimu.

Šioje komedijoje apstu tikrų ir realistiškų vasaros stovyklos nuotykių, kurie persipina su video žaidimuose būdingais elementais. Čia juostos herojams – paaugliams lyg žaidimuose teks spręsti iškilusias problemas, įveikinėti kliūtis bei įgyvendinti įvairias užduotis. Režisierius čia meistriškai supynė filmų ir kompiuterinių žaidimų pasaulius.

O šiaip tai, kas gali būti smagiau už nostalgiškus vasaros stovyklos nuotykius?

Nuoroda į nuotykių filmą visai šeimai „Slėptuvė stovykloje“ čia.

„Visi mes svetimi“ („All Of Us Strangers“, 2023)

Ši drama – viena tų, kuri šių metų festivalyje „Kino pavasaris“ tapo vienu mylimiausių lankytojų filmų, o šešios „Bafta“ nominacijos tikrai tik užtvirtina visas liaupses, kurias gauna ši juosta.

Sukurtas pagal 1987 metų japonišką novelę, filmo siužetas nagrinėja šiuolaikiniame pasaulyje itin aktualią vienatvės temą. Kaip žinia, vienatvė dažnai keliauja kartu su liūdesiu ir kalte. Filme susipažįstame su Adamu, kuris nors ir būdamas jau suaugęs vyras, vis dar yra kankinamas sielvarto, kuomet paauglystėje avarijoje neteko savo tėvų. Svajonių ir fantazijų dėka jam pavyksta persikelti į vaikystės namus ir pabendrauti su tėvais, prieš pat jiems žūstant avarijoje.

Tuo pat metu jis susipažįsta ir su simpatišku kaimynu Hariu su kuriuo užsimezga romantinė draugystė. Įsivaizduojami pokalbiai su tėvais bei naujai užgimusi simpatija lyg ir žada šviesesnį rytojų vienišiui Adamui.

Nors šiame filme vaidina tik keturi aktoriai, tačiau, jų visų pasirodymai tikrai palies kiekvieną pasirinkusį šį filmą.

Beje, derėtų perspėti, jog be paruoštų nosinaičių šio filmo geriau net nepradėti žiūrėti.

Nuoroda į dramą „Visi mes svetimi“ čia.

„Tamsos miestas. Valytojas“ („Dark City: The Cleaner“, 2024)

Vienas naujausių kriminalinių serialų „Telia play“ platformoje, Naujosios Zelandijos kūrėjų darbas, jį mačiusių žiūrovų, jau pramintas zelandietišku „Deksteriu“.

Dienos metu Džo dirba valytoju policijos nuovadoje, tačiau naktimis jis – šaltakraujis žudikas, psichopatas.

Bet ar tikrai jau taip lengva gyventi dvigubą gyvenimą?

Žiūrovai giria kūrėjus už įtikinamą ir simpatiškai sukurtą serijinį žudiką, įtemptą ir įtraukiantį siužetą bei juodojo humoro elementus.

Serialo istorija yra paremta N. Zelandijos rašytojo Paul Cleav‘o 2006 metų novele „Valytojas“.

Jei norite pamatyti kokie būna serijiniai žudikai tolimojoje Zelandijoje – nepraleiskite šios rekomendacijos.

Nuoroda į serialą „Tamsos miestas. Valytojas“ čia.

„Gražiosios melagės. Pirmoji nuodėmė“ („Pretty Little Liars: Summer School“, 2022)

Visiems ir visoms originaliojo paauglių siaubo serialo „Gražiosios melagės“ gerbėjams kūrėjai dovanoja visiškai naują ir šviežią serialo tęsinį. Kaip patys kūrėjai sako, šios naujausios serijos yra adaptuotos ir kurtos naujai serialo žiūrėtojų kartai, su tik jiems suprantamais šiuolaikinės kasdienybės elementais. Be abejo, nepamirštant pamaloninti ir originaliojo šou gerbėjų.

Šiose serijose susipažįstame su paauglėmis, kurias vasaros mokykloje terorizuoja paslaptingas užpuolikas. Kaip ir pirmtakas, šis serialas kupinas trilerio ir mistikos elementų.

Nusiteikite šviežiai paaugliškų istorijų su siaubo elementais bangai.

Nuoroda į serialą „Gražiosios melagės. Pirmoji nuodėmė“ čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius