Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 23d. 17:31

Masažinis baseinas – SPA procedūros jūsų namuose

Masažinis baseinas – SPA procedūros jūsų namuose
Partnerio nuotr. / Masažinis baseinas – SPA procedūros jūsų namuose

SPA baseinas – tai išskirtinė atgaiva kūnui ir sielai, leidžianti atsipalaiduoti po sunkių dienos darbų ir deramai pasirūpinti savo sveikata. Dėl šios priežasties, ilgą laiką buvę tik prabangos preke, masažiniai baseinai po truputį tampa lengviau prieinami ir suteikia atgaivą neturintiems laiko lankytis SPA salonuose, daug dirbantiems ar jaučiantiems kasdienį stresą bei įtampą. Apie tai, kodėl SPA baseiną verta įsirengti savo namuose bei kaip jį tinkamai prižiūrėti, kalbamės su Ogmios mieste įsikūrusios parduotuvės „Akvatechnika“ marketingo vadybininke Laima Rudinskaite.

Masažinis baseinas – būdas rūpintis gera savijauta

Pasak specialistės, intensyvių darbo dienų metu sukaupiamas fizinis bei emocinis nuovargis, nekreipiant į jį dėmesio, gali virsti rimtomis problemomis ir netgi įvairaus pobūdžio lėtinėmis ligomis. „Šias sulaikomas emocijas tiesiog būtina atpalaiduoti, tad kiekvienam svarbu atrasti sau priimtiniausią būdą. Masažinis baseinas daugeliui tampa vieta, kur atpalaiduojamos visos dienos įtampos. Na o įpročiu tapęs kasdienis atsipalaidavimas gali padėti vystyti imunitetą stresui ir kiekvieną dieną pasitikti šviesesnėmis mintimis ir aiškesniu protu“, – tikina L.Rudinskaitė ir priduria, jog netgi nedidelis žingsnis link geros savijautos, įskaitant trumpas, bet reguliarias maudynes masažiniame baseine, gali padėti sumažinti fizinį diskomfortą bei nerimą.

Partnerio nuotr./Baseinas „Hot Spring“
Partnerio nuotr./Baseinas „Hot Spring“

Rekomenduojama masažiniu baseinu naudotis reguliariai, kadangi sveikatai naudingi kasdieniai įpročiai yra geros savijautos pagrindas. Kai šiltas SPA baseinas tampa dienos rutinos dalimi, galite pajusti ir šilto vandens terapinę naudą, juk jis plečia kraujagysles, gerina kraujo apytaką ir leidžia deguoniui bei maistinėms medžiagoms greičiau pasiekti raumenis. Be abejo, ne mažiau svarbi ir atpalaiduojamoji baseinų funkcija – masažinių purkštukų sukuriamas vandens spaudimas, nukreiptas į reikiamas raumenų grupes, padeda mažinti patinimą, atpalaiduoti įsitempusias vietas, o vos panirus į vandenį yra sumažinamas sąnariams bei raumenims tenkantis krūvis, tad tai leidžia atsikvėpti nuo įprastos, mus veikiančios gravitacijos jėgos.

Kaip pasirinkti tinkamiausią baseiną?

Renkantis masažinį baseiną derėtų atsakyti į kelis esminius klausimus: kiek žmonių juo naudosis ir koks dydis yra reikalingas, kokią sumą galite sau leisti investuoti į masažinio baseino įsigijimą ir eksploatavimą bei kiek erdvės skirsite savo SPA zonai. Svarbu įvertinti norimo baseino ir patalpos, kuriame norite jį statyti, dydį, nuspręsti, kaip dažnai šiuo pirkiniu naudositės. Ne mažesnį vaidmenį atlieka ir prekės ženklo bei pardavėjo reputacija. Masažinis baseinas yra didelė investicija, todėl pasirinkite prekės ženklą, turintį aukštos kokybės reputaciją. Paieškokite atsiliepimų, kad sužinotumėte, ką kiti savininkai mano apie savo pirkinius ir rinkitės tik plačiai žinomus gamintojus.

Partnerio nuotr./Baseinas „Hot Spring“
Partnerio nuotr./Baseinas „Hot Spring“

Pasak L.Rudinskaitės, „VIP ZONE“ salonuose galima rasti plačią baseinų įvairovę, atitinkančią net išrankiausių klientų poreikius. „Siūlome didelį pasirinkimą – nuo paprastų, ekonominės klasės baseinų ar modernių, lietuvių mėgstamo kubilo atitikmenų iki prabangių, efektyvų masažą ir bene geriausią naudojamą vandens priežiūros sistemą apimančių masažinių baseinų. Mūsų atstovaujami amerikiečių gamintojai turi ilgametę patirtį baseinų gamyboje ir nuolatos tobulina ne tik baseinų dizainą, bet ir technines savybes, siekdami savo klientams suteikti maksimalų naudojimosi baseinu malonumą“, – pasakoja specialistė.

Baseino priežiūros rūpesčių galima išvengti

Vienas didesnių iššūkių turint masažinį baseiną yra jo vandens priežiūra. Nors masažiniais baseinais naudojamasi ne tik pramogai, bet ir sveikatinimosi tikslais, šiluma ir maudantis atsiradę nešvarumai vandenyje lemia, kad vanduo greitai praranda savo skaidrumą, jame lengvai gali pradėti daugintis bakterijos. Taigi visiškai išvengti dezinfekcinių priemonių naudojimo yra neįmanoma. Vis dėl to, anot L.Rudinskaitės, yra būdų, kaip baseino vandens dezinfekciją paversti kuo natūralesne ir lengvesne. „Amerikiečių gamintojas „Hot Spring“ išrado ir patentavo sistemą „FreshWater Salt System“, kuri visiškai atitraukia jus nuo vandens priežiūros rūpesčių. Įsivaizduokite, rūpindamiesi baseino vandens švara patys, jūs turite nuolatos stebėti jo būklę, o matydami poreikį – vienu metu į vandenį supilti gana didelį kiekį dezinfekcinių priemonių, kurios ilgainiui ima džiovinti akis ir odą, skleisti nemalonų kvapą. Tuo tarpu „FreshWater Salt System“ sudaro titano kasetė, kurios dėka iš druskos mažas chloro kiekis yra išskiriamas nuolatos, tokiu būdu automatiškai ir pastoviai dezinfekuojant bei valant baseino vandenį. Sistema naudotis labai paprasta – vienkartinė titano kasetė nereikalauja papildomos priežiūros ir jos užtenka bent keturiems mėnesiams. Pakeitus tik tris kasetes, vanduo visus metus išlieka šviežias, užtikrindamas geriausią įmanomą SPA baseino naudojimosi patirtį“, – tikina specialistė.

Partnerio nuotr./„FreshWater Salt System“ sistema
Partnerio nuotr./„FreshWater Salt System“ sistema

Su šia unikalia sistema SPA priežiūra ir naudojimas tampa lengvesnis, nei bet kada anksčiau, o vanduo nedžiovina odos bei akių, patalpoje netvyro nemalonus chemikalų kvapas. Taip pat, sistema padeda taupyti vandens išteklius, kadangi vanduo keičiamas tik kartą metuose, bei laiką – juk paprastesnė ir retesnė vandens priežiūra reiškia daugiau dėmesio sau.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

00:40
00:57
01:16

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką