Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 27, 21:02

Mažo buto interjeras: išskyrė pagrindines taisykles, kaip neapkrauti erdvės

Mažo buto įrengimas daugeliui gali tapti nemenku iššūkiu – kaip sutalpinti visus norimus baldus taip, kad erdvė netaptų pernelyg apkrauta? Interjero dizainerė Gabija Naudžiūtė išskiria pagrindines taisykles, kaip vizualiai padidinti namus, o kaip papildomą variantą siūlo naudoti daugiafunkcius baldus, kurie vieną akimirką gali būti, pavyzdžiui, konsole, o kitą virsti darbo stalu.
Interjeras Tik prenumeratoriams
Interjeras / 123RF.com nuotr.

Sienoms ir luboms siūlo rinktis neutralias spalvas

Įsirengiant naują arba atliekant remontą jau gyvenamame nedideliame bute, interjero dizainerės teigimu, pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į neutralių spalvų pasirinkimą. Anot Gabijos, tai padėtų sukurti vientisumo įspūdį.

„Pastaruoju metu teko susidurti tiek su mažos kvadratūros loftu, tiek su naujos statybos būstais, kuriuos užsakovai įsigyja nuomai. Pirmiausia su jais aptariame, kad būtų galima rinktis šviesias, prigesintas spalvas. Tai jokiu būdu nereiškia, jog viską reikia dažyti baltai.

Mažos kvadratūros būstuose miegamasis, svetainė ir virtuvė dažnai būna persipynę, o vientisos spalvų gamos turėjimas viską labiau apjungia į viena bei sukuria didesnės erdvės iliuziją. Ypač, jei per langus patenka natūralios dienos šviesos. Tuomet pajaučiame, kad įėjome į erdvesnę patalpą, nei ji iš tiesų yra“, – aiškina G.Naudžiūtė.

123rf.com nuotr./Butas
123rf.com nuotr./Butas

Užsiminusi apie natūralią dienos šviesą, interjero dizainerė išskiria ir veidrodžius, kuriuos rekomenduoja naudoti, kadangi būtent jie sukuria norimos šviesos iliuziją.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką