Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti
2020 08 29

Miške rastas paliktas šuo pribloškė ir veterinarus: teko nukirpti kone 5 kg sveriančius gaurus

Asociacija „Gyvūnų užuovėja“ praėjusią savaitę savo feisbuko paskyroje pasidalijo Žemaitijos miškuose palikto šunelio liūdna istorija.
Kudlius
Kudlius / „Gyvūnų užuovėja“ nuotr.

Miškuose netoli Švėkšnos miestelio neabejingų žmonių rastas šuo atrodė siaubingai apleistas. Pasak gyvūnų globėjų, pažvelgus į vargšą šunelį buvo net neįmanoma nusakyti jo lyties.

„Nesuprantame, kur uodega, kur kokia koja, ar kur ausys, nesuprantame nieko. Vaizdas kraupus. Milžiniški, turbūt 5 kg sveriantys dredai, vos mato akimis, beprotiškos ilgio nagai, bet tai tik išorinė išvaizda“, – šunelio išvaizdą feisbuke apibūdino „Gyvūnų užuovėja“.

Štai dėl tokių neplanuotų akimirkų mes nuolatos prašome žmonių padėti pastatyti bent keletą voljerų, kurie būtų atsargai...

Posted by Asociacija "Gyvūnų užuovėja" on 2020 m. rugpjūčio 19 d., trečiadienis

Tačiau ne tik šunelio išvaizda globėjams kėlė nerimą, gyvūnas taip pat jautėsi prastai, atsisakė ėsti, sunkiai lakė vandenį, buvo vangus ir akivaizdžiai silpnas. Tačiau net ir būdamas tokios būklės, savo agresijos jis nepamiršo, tik pabandžius paliesti puolė iš paskutinių jėgų.

„Organizuojamės ir tariamės su vet. gydytojomis, kokie veiksmai laukia, reikia atlikti visus kraujo tyrimus, tyrimus dėl erkių pernešamų ligų, o gal ir rentgeną ar kažką daugiau. Realiai, nieko nežinome, gal šunelis sumuštas, gal partrenktas, gal dėl to vengia stotis ir vaikščioti, o per dredus tikrai nieko nepamatysime. Reikia nuskusti, sutvarkyti visą kailį, ten turbūt milžiniškos iššutusios žaizdos, net nežinome ko tikėtis, bet to negalėsime padaryti tol, kol nesužinosime blogos sveikatos priežasčių“, – rašė gyvūnų globėjai.

Tačiau jau po savaitės „Gyvūnų užuovėja“ pranešė ir geras žinias. Kudliumi pavadinto šunelio savijauta jau geresnė.

„Naujienos apie Kudlių. Jam buvo nustatyta Babezija, iš kurios šuo labai stipriai lipa lauk! Savijauta jau geresnė, todėl nebegalėjome leisti tempti jam tokio svorio ant savo kūno“, – nurodė organizacija.

Naujienos apie Kudlių. Jam buvo nustatyta Babezija, iš kurios šuo labai stipriai lipa lauk! ???? Savijauta jau geresnė,...

Posted by Asociacija "Gyvūnų užuovėja" on 2020 m. rugpjūčio 25 d., antradienis

Tiesa, rasti veterinarus, kurie apsiimtų apkirpti apleistą šunelį rasti nebuvo lengva.

„Niekas neapsiėmė sutvarkyti agresyvaus šuns ir tokio kailio, be raminamųjų vaistų tai tiesiog misija neįmanoma. Esame labai dėkingi ir laimingi, kad mūsų nuostabios vet. gydytojos apsiėmė sutvarkyt tokį siaubą, kai visi kiti atsuko nugaras. Patikėkite, nuotraukose Jūs nematote tikro vaizdo, realybėje išsigando net ir visko mačiusios vet. gydytojos“, – rašė „Gyvūnų užuovėja“.

Kadangi, pasak asociacijos, tai dar ne visi pokyčiai, kurie laukia Kudliaus, savanoriai prašo norinčių prisidėti prie šuns sveikimo paaukoti geram tikslui.

„Toliau tęsiamas gydymas, savaitės gale kartojami kraujo tyrimai. Taip pat sustiprėjus reikia atlikti kastraciją, paskiepyti ir suženklinti.

 „Gyvūnų užuovėja“ nuotr./Apkirptas Kudlius
„Gyvūnų užuovėja“ nuotr./Apkirptas Kudlius

Labai prašome visų Jūsų nors menkos finansinės paramos, nes pirmą dieną surinktus pinigėlius labai daug išleidome tyrimams, apžiūrai, medikamentams... O reikės atsiskaityti už kailio sutvarkymą, vėl kartoti kraujo tyrimus, pirkti vaistus, kokybišką pašarą, bei visos kitos būsimos, privalomos procedūros.

Jei tik galite, dar vieną kartėlį prisidėkite prie Kudliaus naujo gyvenimo, kuris prasideda nuo šiandien“, – prašo globėjai.

Galintiems prisidėti:

A/s LT52 7300 0101 5031 5752 Swedbank

A/s LT35 7044 0600 0819 2767 SEB

Swift:HABALT22

Gavėjo kodas : 304425464

Gavėjo pavadinimas : Asociacija Gyvūnų užuovėja.

Mokėjimo paskirtyje nurodykite : Išgelbėti.

Taip pat, galite prisidėti ir trumpuoju tel.nr. Siųskite žinutę trumpuoju nr. 1670 su tekstu Letena 1 (auka 1 euras), Letena 3 (auka 3 eurai), Letena 5 (auka 5 eurai).

Mūsų PayPal : deruteciuva@gmail.com

AČIŪ!

+37068901313 Andželika.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius