2025-08-01 21:06

Namas, kurio nenorėjo bankai, virto Živilės svajone: dabar čia kvepia grybais ir medumi

„Gyvenu kaime, kuris tapo mano kūrybos, šeimos ir svajonių vieta“, – neslėpdama šypsenos sako Živilė Kasnauskienė. Iš Klaipėdos rajono kilusi moteris beveik prieš 6-erius metus kardinaliai pakeitė savo gyvenimą: su šeima iš miesto šurmulio pabėgo į kaimą. Čia ne tik surado ramybę, bet ir pasinėrė į „kaimiškas“ veiklas – ėmė prižiūrėti bites ir auginti grybus šitakius.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Močiutės sodybą su šeima renovuojanti Živilė Kasnauskienė
Močiutės sodybą su šeima renovuojanti Živilė Kasnauskienė / Asmeninio archyvo nuotr. / 15min koliažas

Na, o pastaruoju metu Živilės su vyru didysis projektas yra močiutės sodyba – ją jauna šeima nori atnaujinti ir paversti savo svajonių namais. Apie tai, kaip sekasi įgyvendinti savo viziją, kuo kaimiškas gyvenimas skiriasi nuo miestiško ir kokią naudą jis teikia vaikams, Živilė pasikalbėjo su portalu 15min.

– Kaip suprantu, prieš atsikraustydama į kaimą, jūs su vyru gyvenote mieste. Iš pradžių jums patiko toks gyvenimo ritmas, ar visgi mieste niekada nesijautėte pritapusi?

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą