Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2015 rugsėjo 6d. 13:28

Namų tvarkymas pagal fengšui: kaip prisitraukti sėkmę ir laimę

Namų interjeras
„Fotolia“ nuotr. / Namų interjeras
Mėgstate jūs tvarkytis ar ne, bet daryti tai tenka. Ir, beje, anot fengšui žinovų, tvarkytis reikia reguliariai, kad netvarka ir krūva nereikalingų daiktų netrukdytų cirkuliuoti teigiamai energijai.

Pirmiausia ir svarbiausia taisyklė – pradėti tvarkymąsi reikia esant teigiamoms emocijoms. Priešingu atveju po namus pasėsite pyktį ir blogą nuotaiką. Viskas, ką jūs darote, turi teikti malonumą. Pabandykite nusiteikti pozityviai ir suprasti, kad plaudami ar siurbdami grindis bei valydami dulkes, jūs švarinate savo namus ne tik fiziškai (nuo šiukšlių bei purvo), bet ir energetiniame lygmenyje – nuo susikaupusios neigiamos energijos.

Taip pat skaitykite: Nematomas ryšys: kaip panaikinti neigiamą dėvėtų drabužių ar mirusių žmonių daiktų energiją?

Daug nereikalingų dalykų kaupiame dėl mums patiems nepaaiškinamų priežasčių: gal kada nors prireiks (sakoma, jei daiktas nebuvo reikalingas 3 metus, jo daugiau niekada gyvenime neprireiks), nes tiesiog gaila išmesti ir pan.

Namų tvarkymą geriausia pradėti nuo nereikalingų ir nenaudojamų daiktų atsikratymo. Kam to reikia? Viskas labai paprasta – šie daiktai neidžia skleistis teigiamai energijai. Per visą savo gyvenimą mes prikaupiame krūvą kažkada buvusių svarbių, o dabar savo reikšmę praradusių daiktų: suvenyrų, sudaužytų, suklijuotų statulėlių, vazelių, išaugtų, nemadingų, išvaizdą praradusių drabužių. Sutikite, daug nereikalingų dalykų kaupiame dėl mums patiems nepaaiškinamų priežasčių: gal kada nors prireiks (sakoma, jei daiktas nebuvo reikalingas 3 metus, jo daugiau niekada gyvenime neprireiks), nes tiesiog gaila išmesti ir pan.

Mes saugome daiktus ir įvairius mažmožius, kurie mus erzina ir atima daug laiko, kai valome nuo jų dulkes ir nuolat dėliojame į spintą ir stalčius. Todėl nelaikykite namuose įtrūkusių puodelių, lėkščių, vazų, neveikiančių prietaisų, galvodami, kad kada nors išvešite juos į sodybą.

Išmeskite arba atiduokite labdarai nereikalingus drabužius, ir pamatysite, kad jūsų spintoje ne tik atsiras vietos naujiems drabužiams, bet ir naujų drabužių. Peržiūrėkite vaikų žaislus: sulaužytus išmeskite, o tuos, su kuriais vaikas jau seniai nežaidžia, taip pat galite atiduoti labdarai.

Taip pat skaitykite: Fengšui gidas: 10 būdų, kaip pritraukti meilę

Jeigu tvarkydami namus rasite paliktų svetimų žmonių daiktų, būtinai grąžinkite juos savininkams: svetimi daiktai atneša į namus ir svetimą energiją, beje, dažniausiai neigiamą.

Ypatingą dėmesį skirtkite savo ir vaikų darbo (mokslo) vietai. Čia, kaip ir virtuvėje, turi būti ypatinga tvarka, nes tvarkinga darbo vieta skatina energijos atplūdį, kelia darbingumą.

Ypatingą dėmesį skirkite vietai po lova: nekraukite ten jokių daiktų, grindys čia turi būti visada švarios.

Tvarkydami miegamąjį, turėkite omenyje, kad būtent lova daug pasako apie poros santykius. Reguliariai keiskite patalynę, nepamirškite visada pakloti lovos. Jeigu atsitiktų taip, kad išsiskyrėte, būtinai pakeiskite čiužinį. Jeigu dėl kokių nors priežasčių to padaryti negalite, tai bent jau išneškite jį ant saulės ir gerai iškratykite dulkes. Tai padės atsirasti naujai seksualinei energijai. Ypatingą dėmesį skirkite vietai po lova: nekraukite ten jokių daiktų, grindys čia turi būti visada švarios.

Tvarkyti namus reikėtų bent kartą per savaitę. Apsitvarkę, nelaikykite prikrautų šiukšlių maišų  – šiukšlės yra neigiamos energijos saugojimo vieta, todėl jas išneškite iš karto po tvarkymosi.

Nepamirškite ir gėlių. Norint, kad augalai skleistų teigiamą energiją, vien laistymo joms nepakanka, reikia nuvalyti augalų lapus. Priešingu atveju, gėlės sugeria joms trūkstamą energiją iš šeimininko.

Taip pat skaitykite: Orchidėjų gerbėjoms: šių gėlių rūšys ir priežiūra

Baigę tvarkytis, išvedinkite kambarius: taip ne tik atgaivinsite patalpų orą, bet ir pritrauksite teigiamą, naują energiją. Taip pat galite uždegti aromaterapinę lempą ir paskleisti po namus kokio nors eterinio aliejaus aromatą. 

Fotolia nuotr./Aromaterapija
Fotolia nuotr./Aromaterapija

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Fengšui

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką