Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!
Išbandyti

Pasak S.Spielbergo, tai vienas nuostabiausių epų kino istorijoje. Filmas „Kopa 2“ jau „Telia Play“

Nors sinoptikai ateinančiomis dienomis žada orų atšalimą – jūsų namų kino teatras bus kaip niekada įkaitęs. Absoliučiai karščiausias šių metų filmas, didingasis kanadiečių režisieriaus Deniso Villeneuve’o kino epas „Kopa. Antra dalis“ jau laukia jūsų dėmesio „Telia Play“ platformoje.
Kopa
Kopa / Telia play nuotr.

Belieka išsikepti naminių spragėsių ir leistis į beveik 3 valandų kelionę per „Kopos“ dykumą kartu su juostos herojais.

Ši kino juosta, savo kelionę pradėjusi tik kovo mėn., savo sąskaitoje šiandien jau turi beveik 700 milijonų dolerių ir kartu su pirmąja „Kopos“ dalimi, išleista 2021 metais, jau uždirbo daugiau nei milijardą dolerių.

Tad oficialiai – ši naujausia saga, sukurta pagal kultinį amerikiečių rašytojo Franko Herberto romaną, jau – elitiniame milijardierių klube. Didžiausi nuopelnai tikrai tenka režisieriui, mat ilgą laiką ši knyga buvo neekranizuojamų sąraše.

Telia play nuotr./Kopa
Telia play nuotr./Kopa

Ir išties smagu, kad juostai dar besisukant kino teatruose, „žiūrovų pageidavimu“, kaip pasakytų komunikacijos specialistai, „Kopa 2“ paraleliai atsidūrė ir namų kino ekranuose, taip suteikiant galimybę liekantiems namuose mėgautis pačiu naujausiu ir aktualiausiu kinu pasaulyje.

Dar viena gera žinia: jei sugalvojote pasižiūrėti šį filmą, tačiau kompanijoje yra žiūrovų, kurie nėra matę pirmosios dalies, režisierius ramina – jis pasistengė, jog visiems būtų lengva įšokti į „važiuojantį filmo traukinį“ ir kuo puikiausiai „pagauti“, apie ką visas veiksmas.

Trumpai ir supaprastintai apžvelgiant siužetą, juostoje matome pagrindinį herojų Polą Atreidį, kuris po imperatoriaus ir brutaliųjų Harkonenų sąmokslo netenka savo tėvo ir kartu su magiškų galių turinčia motina randa prieglobstį pas dykumoje gyvenančius karingus čiabuvius – fremenus. Čia jie visi kartu sumąsto planą, kaip nuversti imperatorių ir pasipriešinti jo taisyklėms. Į pagalbą jie pasitelkia pačius įspūdingiausius juostos herojus, režisieriaus S. Spielbergo išliaupsintus smėlio kirminus, kurie, anot kino legendos, jo gyvenime buvo vienas geriausių ekrane matytų dalykų. Jei jau korifėjus taip sako, tikrai verta suklusti.

Ir išties scenos su šiais įspūdingais smėlio gyviais yra vertos šiurpuliukų ant jūsų kūno.

Telia play nuotr./Kopa
Telia play nuotr./Kopa

Žinoma, nereikia pamiršti, kad šiame mokslinės fantastikos filme romantinė linija yra viena svarbiausių. Bent jau taip sako pats režisierius. Polas įsimyli fremenę Čani ir taip įsiliepsnoja jųdviejų meilės istorija.

Režisierius išties pasistengė į savo filmą sukviesti ne tik vyresniosios kartos kino grandus, tačiau ryškiausiai čia leidžia žibėti patiems populiariausiems šių dienų jaunosios kartos aktoriams, tarp kurių vien elitas – „Oskarų“ nominantai bei „Emmy“ statulėlių laimėtojai.

Polą Atreidį sagoje vaidina absoliutus šių laikų Holivudo numylėtinis, aktorius Timothee Chalamet, o jo mylimąją – kita „Gen Z“ kartos dievaitė Zendaya.

Juostoje taip pat pamatysime fantastiškai blogietį Harkoneną įkūnijusį aktorių Austiną Butlerį, imperatoriaus dukters vaidmuo atiteko britų aktorei Florence Pugh.

O šiaip tai visą šį filmą, matyt, geriausiai apibūdina mūsų lietuviškos grupės „G&G Sindikatas“ vienos dainos žodžiai: „Tie, kurių bijo visi, bijo tų, kurie nieko nebijo“. Šis šūkis tikrai galėtų būtų pagrindine filmo mintimi.

Telia play nuotr./Kopa
Telia play nuotr./Kopa

Logiškiausias tolimesnis klausimas būtų: o kas toliau su šia saga?

Tai, greičiausiai, bus ir trečiasis filmas, nes tokia jau režisieriaus vizija, kurią kino studija „Warner Bros“ lyg ir pasiruošusi finansuoti. Nors jokių oficialių pranešimų dar nėra, tačiau T. Chalamet ne viename interviu prisipažino, kad jau yra įpusėjęs skaityti knygą „Kopa. Mesijas“, pagal kurią ir turėtų būti kuriamas trečiasis sagos filmas.

Bus įdomu stebėti ne tik herojaus, bet ir paties aktoriaus transformaciją ir brandą.

Na, o artimiausiu metu belieka laukti, kiek nominacijų bei apdovanojimų artėjančiuose geriausiųjų filmų rinkimuose susižers šis išties įspūdingas kino epas.

Pelningiausias šių metų kino filmas, „sci-fi“ šedevras „Kopa 2“ laukia jūsų namų kino ekranuose. Tiems, kurie pasiryžę kopoje praleisti visą savaitgalį ir nori pasižiūrėti ar prisiminti ir pirmąją dalį, ją irgi rasite „Telia Play“ platformoje.

Nuoroda į filmą „Kopa. Antra dalis“ - čia.

Nuoroda į pirmąją „Kopa“ sagos dalį - čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Reklama
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Užsisakykite 15min naujienlaiškius