Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 01 02, 06:00

Penktadienio horoskopas – sausio 2 d.

Su kokia jėga kibsime į darbus? Gal neverta kelti aukštų tikslų? Kaip išlaikyti pusiausvyrą po švenčių? Astrologės Vaidos Budginaitės prognozės.
Linksmieji mandarinai.
Linksmieji mandarinai. / Shutterstock nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būsite nuolatiniame judesyje ir pačiame naujienų centre. Tokiu būdu viską sužinosite ir visur suspėsite. Jūsų guvus protas ir išradingumas leis išsisukti net iš painiausių situacijų. Tiesą sakant, nenurimsite, kol padarysite viską savaip ar kol iškrėsite tai, kas priverstų visus aplinkui netekti amo.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Viską matuosite savo pačių sukurta vertybių skale ir neleisite niekam ja abejoti. Gal net kai kam bandysite dalį jų įpiršti, apsimesdami, kad labai domitės jų problemomis. Galimas daiktas, kad iš kažkurios pusės pūstels permainų vėjai. Jūs nebusite patiklūs ir ilgai tikrinsite, ar jie jums nepakenks, ar jie bus naudingi ir t. t.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Kalbėsite daug, greitai, garsiai ir turbūt ne apie ką kita, o apie save. Ir niekas jūsų neteis už perdėtą plepumą. Priešingai, visi bus pasiruošę jūsų klausytis ir jumis patikėti. Ypač jūsų kolektyvo nariai arba draugai, kurių popietę nesiliausite stebinę savo idėjomis, netikėtais pasiūlymais ir dar neregėtais sprendimais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nesistenkite būti nepriekaištingais pašnekovais, kad ir kaip norėtumėte. Verčiau pasinaudokite proga pabūti vieni ar bent šiek tiek atsiriboję nuo triukšmingos minios. Tik tokiu būdu save išgirsite ir jėgų ateičiai sukaupsite. O jei jums rūpi rasti sprendimus profesiniuose vandenynuose, mąstykite ir elkitės laužydami stereotipus.

Taip pat skaitykite: Sausio mėnesio horoskopas

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Būsite geri ir išradingi kolegos, kurie bet kurioje situacijoje turi ką įdomaus papasakoti. Patikėkite, kad jums šiandien nėra jokių kliūčių, trukdančių atsidurti dėmesio centre ir priblokšti kolektyvą ar draugus savo žiniomis ir erudicija. Popietę toli gyvenantis asmuo gali pakeisti jūsų vakaro planus, bet dėl to nerimauti neverta.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Viskas ne taip, kaip jums patinka, bet ar tikrai žinote, ko jums reikia? Svarbu netikėti viskuo, kas kalbama. Antraip nerasite laiko tam, kas jums svarbiausia. O už darbą ar kitus asmeninius tikslus nieko svarbiau jums šiandien nėra. Tai nereiškia, kad galite nustumti į antrą planą kitų žmonių poreikius ir norus – verčiau paisykite jų keistų pasiūlymų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kuo vikresni ir lankstesni šiandien būsite, tuo lengviau išsisuksite iš bet kokios situacijos. O pamatę, kaip jums sekasi, jumis patikės ir paseks kiti. Negana to, dar aplinkiniams įkvėpsite optimizmo. Popietę nesuklysite, atsižvelgdami į antrosios pusės pasiūlytą planą ar kitu būdu leisdami permainoms atlikti savo gerąjį darbą.

Taip pat skaitykite: 10 sėkmės guru Robino Sharmos gyvenimo pamokų

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Pokalbiai ir jų gausa šiandien bus priemonės, kurių pagalba tiesite tiltus, jungiančius jus su žmonėmis. Tačiau norėdami, kad tai vyktų kuo sklandžiau, neužsisklęskite. Užuot visur matę oponentus, matykite sąjungininkus. Vakare kartu su artimais žmonėmis rasite sprendimų, kaip originaliai pertvarkyti savo buitį.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Viskas, ko reikia sėkmingai dienai, – mažiau kalbėti, o daugiau klausytis. Viskas, ką išgirsite (o išgirsite tikrai daug!), padės jums kuriant sėkmingesnius santykius tiek su dalykiniais, tiek su asmeniniais partneriais. Vakare jūsų atžalos žinos, kaip jus nustebinti, o žodžiai, kuriuos popietę išsakys mylimas žmogus ar vaikai, atrodys mažų mažiausiai keisti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Skubėsite į eilinį kasdienybės traukinį, manydami, kad be jūsų niekas jame neišsivers. Įnikę į darbus pasiklausykite, ką aplink jus šneka žmonės. Vakare iš namiškių gauta informacija bus vertinga, tačiau dažniausiai stebinanti ir tikrai neprognozuojama. Visa tai pravers kasdienei aplinkai patobulinti ar sveikatai sustiprinti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Diena tokia, kokios jums reikia: galite džiaugtis gyvenimu ir dalytis tuo, kas jumyse yra geriausio. Aktyviai bendraudami ir noriai skleisdami savo mintis, pasieksite to, kad jus išgirstų ir suprastų. Tokiu būdu stiprinsite ryšius su mylimaisiais ir atžalomis. Tačiau įprastais metodais ne visą gautos informacijos srautą pavyks sukontroliuoti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Pareigos namams neleis jaustis lengviems ir nerūpestingiems. Atsipalaiduokite, gal viską pernelyg sureikšminate? Raktas į dienos sėkmę – lengvumas ir nerūpestingumas. Vakare netikėtos išlaidos namams ar šeimos nariams atrodys nepatogios ir neišvengiamos. Tačiau vėliau, apsipratę su šia mintimi, patirsite aibę teigiamų emocijų.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką