2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2017 12 22

Prieš Kalėdas beglobiai gyvūnai pateks į „rojų“ – įsikurs unikaliuose namukuose su šildomomis grindimis

Ar šunims reikalingas menas? Ar jiems svarbu estetinė aplinka, kurioje jie gyvena? Gal šuniui tereikia žmogaus ir maisto, kad būtų laimingas, o gal visgi jis supranta ir džiaugiasi, kai jo aplinka yra ne tik švari, jauki, bet ir meniška?
Prieš Kalėdas beglobiai gyvūnai įsikurs unikaliuose namukuose
Prieš Kalėdas beglobiai gyvūnai įsikurs unikaliuose namukuose / SOS gyvūnai nuotr.

Tokie klausimai turbūt iškils tiems, kas sužinos apie unikalią socialinę akciją
„Spalvoti BUONCU nameliai“, kurią suorganizavo ir Žagarės vyšnių festivalyje realizavo geros valios žmonės.

Šią savaitę VŠĮ „SOS gyvūnai“ Vilniuje kiemelio augintinius aplankė UAB „Joniškio grūdai“ kolektyvas su dovanomis – kokybišku premium maistu BUONCU bei naujais nameliais šuniukams.

Nameliai, liaudiškai vadinami būdomis, į „SOS gyvūnai“ prieglaudą atkeliavo unikalūs: juos savo rankomis pagamino šios įmonės darbuotojai. Nusprendę, kad gyvūnams neužtenka tiesiog paprastų būdų, sumanė namelius meniškai ištapyti.

Tai padaryti buvo patikėta vaikams, dalyvavusiems Žagarės vyšnių festivalyje. Tūkstančius muzikos mylėtojų sutraukęs festivalis Joniškio rajone vyko vasarą, tad daugybė vaikų turėjo galimybę kūrybiškai ir jautriai išreikšti savo meilę gyvūnams ir taip parodyti jiems savo gražiausius jausmus.

SOS gyvūnai nuotr./Prieš Kalėdas beglobiai gyvūnai įsikurs unikaliuose namukuose
SOS gyvūnai nuotr./Prieš Kalėdas beglobiai gyvūnai įsikurs unikaliuose namukuose

„Ši socialinė akcija buvo organizuota, siekiant skatinti vaikus nuo pat mažens augti socialiai atsakingais, suprasti, kaip svarbu mylėti ir rūpintis savo augintiniais ir jokiu būdu neapleisti jų, taip pat atkreipti dėmesį į tai, kad labai daug gyvūnėlių yra beglobiai ir jiems be galo reikalinga pagalba“, – skelbia akcijos sumanytojai UAB „Joniškio grūdai“.

SOS gyvūnai nuotr./Prieš Kalėdas beglobiai gyvūnai įsikurs unikaliuose namukuose
SOS gyvūnai nuotr./Prieš Kalėdas beglobiai gyvūnai įsikurs unikaliuose namukuose

Akcija „Spalvoti BUONCU nameliai“ susilaukė didelio mažųjų festivalio lankytojų dėmesio. Padedami profesionalių dailės mokytojų, mažieji Žagarės vyšnių festivalio dalyviai nuspalvino net dešimt namelių, kurie buvo padovanoti keletui gyvūnų prieglaudų.

Keturi gražūs ir spalvingi nameliai šią savaitę pasiekė ir gyvūnų prieglaudą „SOS gyvūnai“. Šioje prieglaudoje daugiau nei 100 šunų ir kačių gyvena laisvai didelėje teritorijoje, o prieglaudos vadovė Ilona Reklaitytė net pasirūpino tuo, kad prieglaudos senjorai gyventų erdviuose nameliuose – kotedžuose su šildomomis grindimis ir nuosavu kiemeliu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką