Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 1d. 21:18

Rugsėjo mėnesio horoskopas

Gladiolės
Fotolia nuotr. / Gladiolės

Krentančiais lapais, kvapniais obuoliais ir rudeniška saule mus pasitinka rugsėjis. O ką žada žvaigždės pirmąjį rudens mėnesį?

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Avinų laukia dinamiškas ir aktyvus mėnuo, turėsite ne vieną progą išreikšti savo ugningą prigimtį. Jūsų iniciatyva ir entuziazmas užkrės aplinkinius, sulauksite stipraus palaikymo. Pirmąją mėnesio dekadą daugiausią laiko teks skirti kasdieniams, buitiniams darbams – jie gali būti varginantys ir nuobodūs, tačiau būtini. Tai periodas, kuomet daugiau dėmesio reikės skirti sveikatai – pats laikas grūdinti organizmą, peržvelgti savo mitybos įpročius bei darbo ir poilsio režimą.

Šiuo metu būsite jautresni, atidesni aplinkinių poreikiams, norėsis padėti, patarti. Mėnesiui įsibėgėjus aktualiausi taps meilės reikalai. Vieniši šio zodiako ženklo atstovai gali užmegzti perspektyvias pažintis. O mėnesio gale tapsite tikrais lyderiais, tai palankus laikas užsibrėžtų tikslų įgyvendinimui.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Mėnesio pradžia bus nepaprastai sėkminga. Jaučio zodiako ženklo atstovai pagaliau galės atsipūsti nuo įtampų darbo aplinkoje ir tiesiog pasimėgauti gyvenimu. Fortūna šypsosis tiek meilės reikaluose, tiek finansuose. Ankščiau kilę konfliktai su artimais žmonėmis spręsis, pavyks susitaikyti arba išsiskirti gražiuoju.

Jei turite profesinių sumanymų – pirmoji rugsėjo dekada pats laikas jiems įgyvendinti. Mėnesio viduryje laukia įspūdingos pažintys, tai palankus periodas tiek romantiniams, tiek dalykiniams santykiams puoselėti. Rugsėjo gale daugiau laiko skirkite savo savijautai, nenumokite ranka į organizmo siunčiamus signalus. Šiuo metu daugiau iniciatyvos ir ryžto prireiks dalykinėje srityje.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Dvyniai daugiausiai pokyčių ir galimybių sulauks savo artimoje aplinkoje. Vieniems tai pasireikš kaip laisvesnis darbo grafikas, kiti kraustysis į naujus namus, dar kiti gali sulaukti šeimos pagausėjimo. Tačiau mėnesio pradžioje visiems šio ženklo atstovams didžiausiu prioritetu taps namai, šeima ir saugumo poreikis.

Mėnesiui įsibėgėjus vis labiau norėsis nuotykių. Vyraus pakilios nuotaikos, kasdienybėje atsiras daugiau flirto ir romantikos. Neapsiribokite vien profesine veikla – leiskite sau pasimėgauti gyvenimu, atraskite smagių pomėgių, būkite atviri naujoms pažintims. Jei turėjote sveikatos problemų – laukia pagerėjimas. Paskutiniąją dekadą tikėtinos tolesnės kelionės, galimi juridiniai reikalai.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Smagios išvykos, spontaniški nuotykiai, nuoširdus bendravimas, daug naujos informacijos bei sėkmė kanceliarinėje veikloje – visa tai Vėžio zodiako ženklo atstovų laukia mėnesio pradžioje. Tai aktyvus metas, nuobodžiauti tikrai neteks. Nepaisant daugybės reikalų ir smulkių rūpesčių, būsite itin produktyvūs.

Pirmoji rugsėjo dekada – tinkamas laikas darbų pradžiai bei savo idėjų pristatymui. Smagios žinios laukia ir santykių fronte – pagaliau pavyks susitarti. Pajudės ilgą laiką strigę reikalai, tikėtina sėkmė teisiniuose procesuose. Mėnesio viduryje daugiau dėmesio norėsis skirti namams ir šeimos nariams. O paskutinioji dekada bus itin sėkminga – pildysis svajonės, realizuosis sumanymai.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šį mėnesį gali aplankyti neįtikėtina finansinė sėkmė. Rugsėjo pradžia itin tinkama fininansinėms investicijoms, pirkimo/pardavimo sandėriams vykdyti. Šiuo metu stiprinkite pasitikėjimą savimi, ieškokite naujų savo talentų ar atskleiskite jau turimus. Daugelis Liūto zodiako ženklo atstovų jaus poreikį iš naujo susidėlioti prioritetus, keisis vertybės.

O štai mėnesio viduryje labiausiai norėsis lengvo ir neįpareigojančio bendravimo, seksis kanceliarinė veikla, palanku sudarinėti reikšmingas sutartis, tartis, tarpininkauti. Mėnesio gale pajudės ilgai strigę projektai, spręsis kitos darbinės problemos. Tačiau gali atsinaujinti chroniški susirgimai, bus jautresnis stuburas, sąnariai, sausgyslės – pasisaugokite šalčio ir skersvėjų.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Pirmąją rugsėjo dekada įvyks jaunatis jūsų zodiako ženkle. Tai skatins naujas įžvalgas, originalias idėjas, norėsis imtis naujų projektų ar įgyvendinti jau seniai brandintus sumanymus. Šiuo metu viskas jūsų rankose, būtinai išnaudokite šią galingą energiją.

Mėnesio viduryje daugiausią dėmesio skirsite finansiniams reikalams spręsti, tai palankus metas tartis dėl geresnio atlyginimo ar geresnių sąlygų. Nusimato daugiau komandiruočių, trumpų išvykų, galimos naudingos pažintys. Mėnesio gale viso jūsų dėmesio pareikalaus vaikai, skirkite daugiau laiko tarpusavio santykiams stiprinti.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Svarstyklių zodiako ženklo atstovai turės puikią progą atsikratyti nebereikalingo balasto, nusimesti praeities naštą. Mėnesio pradžioje susikoncentruokite į savo vidų, skirkite daugiau dėmesio savo jausmų prigimčiai, įsiklausykite, ką jums kužda širdies balsas

. Tai puikus laikas dvasiniam tobulėjimui, saviugdai, savianalizei. Turintiems psichologinių problemų, pats laikas kreiptis į specialistus, jungtis į terapines grupes – palankus metas gydytis emocines žaizdas, traukti baimes į dienos šviesą ir jas paleisti. Mėnesio viduryje norėsis puoštis ir gražintis, žavėsite aplinkinius dar labiau negu įprastai. Šiuo metu sulauksite begalės komplimentų ir dosnių pasiūlymų. Mėnesio gale aplankys finansinė sėkmė, palanku pirkti ar remontuoti transporto priemones.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Skorpionų rugsėjis prasidės stipriomis naujos pradžios nuojautomis. Norėsis versti švarų gyvenimo lapą ir viską pradėti iš pradžių. Taip ir bus, jei tikėsite savo jėgomis, rodysite iniciatyvą, nebėgsite nuo pokyčių ir būtinybės priimti svarbų sprendimą. Pirmąją mėnesio dekadą daugiau laiko skirkite apmąstymams apie ateitį, išsikelkite naujus tikslus, nusimatykite ilgalaikes perspektyvas.

O mėnesio viduryje – pats laikas aktyviai veikti, drąsiai eiti į pokyčius. Į gyvenimą gali ateiti nauji žmonės, kurie ilgainiui taps ištikimais bičiuliais. Daugiau laiko skirkite esamiems draugams, stiprinkite tarpusavio santykius. Mėnesio gale labiausiai norėsis poilsio – bent trumpam atsiribokite nuo visų problemų, skirkite laiko dvasiniam tobulėjimui, kokybiškai pailsėkite.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Rugsėjis bus nuostabus! Nuo pat mėnesio pradžios jausitės nepaprastai aktyvūs ir entuziastingi. Tai palankus laikas išsigryninti dalykinius tikslus, pasirinkti profesinę kryptį. Galimos geresnės pareigos ar kitokia sėkmė karjeroje, gebėsite sužibėti reikiamų žmonių akyse.

Palanku rūpintis savo reputacija, atnaujinti įvaizdį, stiprinti autoritetą. Mėnesio viduryje puikiai seksis lyderiauti ir vadovauti, tai itin sėkmingas laikas vadovams bei turintiems nuosavą verslą. Junkitės į bendruomenės, asociacijas, įsiliekite į kolektyvą, plėskite pažinčių ratą – čia lydės sėkmė. Mėnesio galas palankus stambioms investicijoms, gali realizuotis ambicingi projektai. Regis, ši mėnesį pildysis visi Šaulių norai.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Visi strigę reikalai pajudės iš mirties taško, o įsisenėjusios problemos spręsis tarsi savaime. Ilgą laiką su įvairiais užlaikymais ir sunkumais kovoję Ožiaragio zodiako ženklo atstovai galės lengviau atsikvėpti jau mėnesio pradžioje. Gyvenimas pagaliau stabilizuosis, viskas taps aiškiau, lengviau bus suprasti, kuria kryptimi reikia judėti.

Atokvėpis laukia tiek dalykiniuose reikaluose, tiek asmeniniuose santykiuose. O vieniši Ožiaragiai gali tikėtis naujų romantinių pažinčių. Tolimos kelionės ar sėkmingas bendradarbiavimas su užsienio šalių atstovais – džiugins visą mėnesį. Sėkmingai dėliosis juridiniai reikalai, palankus metas mokslams, svarbiems kontaktams užmegzti.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Mėnesio pradžioje daugiausiai nerimo kels finansinė padėtis. Būsite priversti spręsti pinigines problemas. Pats laikas atsakingiau peržvelgti savo biudžetą, atsisakyti nebūtinų išlaidų, nusimatyti finansines ateities perspektyvas. Daugiau diskusijų kils ir dėl bendrų pinigų, šie klausimai sukels ne vieną konfliktą, bus daug įtampos.

Palankus laikas kreiptis paskolų, daryti rimtas investicijas, tačiau būtina realiai įvertinti situaciją ir savo galimybes. Mėnesio viduryje laukia smagi kelionė, šiuo metu labai tikėtinos romantinės pažintys. Sėkmė lydės ir juridinius reikalus. Paskutiniąją rugsėjo dekadą galimas progresas profesinėje srityje, būkite atviri naujiems pasiūlymams.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Rugsėjis – puikus metas naujų santykių pradžiai. Seksis megzti tiek dalykinius, tiek asmeninius ryšius. Santykiai, kurie jus vargino jau ilgą laiką, nutrūks tarsi savaime, o perspektyvūs ryšiai – sutvirtės, pavyks išsiaiškinti visus nesklandumus. Mėnesio pradžia palanki verslo idėjoms pristatyti, ambicingiems projektams pradėti.

Būkite socialiai aktyvūs, lankykitės renginiuose, neatsisakykite kvietimų pasižmonėti. Mėnesio viduryje lauks viliojantys, tačiau rizikingi pasiūlymai. Šiuo metu pasiteisins finansinės investicijos, palanku organizuoti bendrą biudžetą, kreiptis paskolų. Mėnesio gale norėsis keliauti, kibti į mokslus, visapusiškai plėsti horizontą. Skirkite daugiau laiko ateities planams permąstyti, gali ateiti puikios įžvalgos, originalūs sprendimai.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką