2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2009 01 10

Rytas su Valdemara

Astrologės patarimai šeštadieniui.
Valdemara
Valdemara / 15min.lt nuotr.
Temos: 1 Horoskopai

Diena tinkama pirkiniams, bet tik labai reikalingiems. Teikite dovanas. Tikri vyrai šią dieną sunkiai išgyvens kuo nors nenustebinę savo gyvenimo moters. Tai rimtų susitikimų, renginių, kuriuose bus daug kalbama apie pinigus, metas. Galima pasirašyti sutartį. Pasikvieskite svečių. Raskite laiko automobiliui. Idealu būtų, jei šią dieną sugalvotumėte gražią mintį, kam nors pasakytumėte malonų žodį ar padarytumėte gerą darbą, negalvodami apie atlygį.

Valgyti viską, ko norisi, bet energijos daugiausia teiks pieniški produktai. Labai tinka sūreliai ir varškė su vaisiais. Pasistenkite, kad šios dienos maistas būtų turtingas ir įvairus. Nepatariama piktnaudžiauti kokiais nors gėrimais.

Tinka raudoni, auksiniai, geltoni drabužiai.

Gerus darbus darantys ir gražias mintis skleidžiantys šią dieną gali sulaukti piniginio atlygio. Tačiau juk gerai žinome, kad be nieko nieko ir nebūna, viskam yra priežastis. Jei ryte pamesite ar užmiršite kokį daiktą ar pažadą – tai ženklas, kad kažko labai svarbaus nepamatysite.

Labiausiai seksis tvirtai sudėtiems, mėgstantiems pinigus ir dovanas.

Dienos horoskopus 12 zodiako ženklų skaitykite čia.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką