Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti
2009 01 12

Rytas su Valdemara

Astrologės patarimai pirmadieniui.
Vademara
Valdemara / 15min.lt nuotr.
Temos: 1 Horoskopai

Svarbiausia – neterškite žemės, nenumeskite net ir mažiausios šiukšlelės. Jei tik galite – atsisakykite svarbių galutinių sprendimų, nes jiems bus tinkamesnių dienų. Jei pamatysite alkaną paukštelį, sustokite, numeskite bent vieną trupinėlį. Jūs paukšteliui trupinėlį, gyvenimas jums – pilnas rieškučias. Jei netikite – pabandykite patikrinti. Netinkama diena šukuosenai ar plaukų spalvai keisti.

Gerkite vaistažolių arbatą. Šią dieną patariama nemaišyti maisto, t. y. pieno produktus valgyti vienu metu, mėsą – kitu prisėdimu.

Drabužiai rekomenduojami rudos, tamsiai mėlynos ir juodos spalvų. Pasistenkite išvengti oranžinių ir geltonų. Jei teks bendrauti su varguoliu ar lankyti ligotą žmogų – jus apsaugos pilkos spalvos drabužiai ir papuošalai su labradoritu.

Jei daug kartų būsite balsiai kviečiamas ar šaukiamas vardu, žinokite, kad esate labai stipriai saugomas. Tačiau bėda tiems, kam atjungs namuose vandenį arba iš čiaupo pradės bėgti rūdys. Neleiskite šią dieną jokiai gėlei nuvysti.

Labiausiai seksis jaučiantiems greitą laiko tėkmę, o nuo 50 metų – sulaukusiems dosnių ir labai gražių gyvenimo galimybių.

Dienos horoskopus 12 Zodiako ženklų skaitykite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką