15min be reklamos
2015 01 03, 07:00

Savaitgalio horoskopas – sausio 3–4 d.

Ar jau nusprendėte, kokie bus jūsų savaitgaliai šiais metais? Gal mažiau laiko skirsite televizoriui, o daugiau artimiems žmonėms ir savo pomėgiams? Paskaitykime, kokios nuotaikos valdys kiekvieną iš jūsų.
Zylė žiemą.
Zylė žiemą. / Shutterstock nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį jausmų sritį savaip keičia Venera, pereidama į jūsų draugų ir grupės veiklos sferą. Draugystė, o ne kas kita tampa keliu į mylimo žmogaus širdį. Be to, dėl artėjančios pilnaties Vėžio ženkle susiduria jūsų šeimos ir karjeros reikalai. Užuot sprendę dilemas, ką rinktis, kurstykite savo šeimos židinį ir ieškokite būdų, kaip viską suderinti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalio įvykiai gali pakrypti visiškai kita linkme nei buvo numatyta. Tuo pasirūpins kažkas gyvenantis toli. Lankstumas ir gebėjimas prisitaikyti prie tų, kurie šalia, bei prie kintančių aplinkybių – būtini. Be to, Venera, pakeitusi ženklą, artimiausiu metu skatins jus labiau mylėti darbą ir nuoširdžiau rūpintis savo visuomeniniu statusu.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį optimistiškus pažadus žers Venera Oro ženkle – jums tai puikus laikas dairytis jausmų objekto kuo toliau nuo namų ar mokymosi įstaigoje. Sužavėsite juos, elgdamiesi neįprastai. Tačiau galimos įtampos, susijusios su finansais. Kuo ramiau reaguokite, kai kažkas (draugai, mylimas žmogus ar artimieji) jus įtrauks į nesibaigiančius finansinius žaidimus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį jūsų antroji pusė, regis, seks kiekvieną jūsų žingsnį ir už jus geriau žinos, kas jums geriau. Panašu, kad viskas yra priešingai, todėl šis krūvis jūsų asmenybei gali būti per sunkus. Bandymus kontroliuoti dar sunkiau ištverti, kai Venera laisvės ženkle Vandenyje. Užuot konkuravę, pagardinkite savo intymų gyvenimą neįprastais prieskoniais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Jau savaitgalį iškelkite artimo žmogaus, sutuoktinio ar kitų jums svarbių žmonių jausmus ir vertybes aukščiau už savuosius. O kai laisvės vejai (Veneros Vandenio ženkle dėka) pūstelės jūsų santykiuose, dar turėsite ir užduočių, susijusių su jūsų vidiniu pasauliu. Turėsite, ką jame veikti, tačiau iš jo jus bandys ištraukti praktiškos kasdienės užduotys.

Taip pat skaitykite: Dalykai, kuriuos vyrai moteryse vertina labiau nei išvaizdą

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį jūsų širdis liks ten, kur jūsų draugai, ir jūs būsite linkę labiau būti su jais ir pasitikėti jais, o ne kažkuo kitu. O kaip atsispirti pagundoms veltis į avantiūras ar primygtiniams vaikų prašymams laiką leisti su jais? Nesileiskite valdomi aplinkybių. Būti savo likimo kalviais svarbu, kaip ir siekti harmonijos kasdienybėje. Čia talkins į šią jūsų sritį užsukanti grožio planeta.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šį pirmąjį metų savaitgalį Venera įeina į Oro ženklą, primindama jums, kaip svarbu džiaugtis ir džiuginti tuos, kurie jums brangūs. Net jei tos džiaugsmo akimirkos netrunka amžinai, jų pojūtis niekad neišblėsta. Į jas atsiremkite, jei šiomis dienomis būtumėte draskomi abejonių, kas svarbiau: ar šeimos nariai, ar visas kitas išorinis pasaulis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį savo namus puošti ir juose gyvenančių nuotaiką praskaidrinti mokėsite dėl Veneros, įžengusios į šią jūsų gyvenimo sritį. Bet ne viskas taip paprasta, kai jums siaubingai rūpi išrūkti kuo toliau, pamirštant, kaip gera būti čia ir dabar. Atitrūkti neleis brolis, sesuo ar kiti giminaičiai, įtraukdami jus į savo neatidėliotinus reikalus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį Vandenio ženkle įsiviešpataujanti Venera padės lengviau užmegzti vertingas pažintis, būti žaviems, judriems, nevaržomiems, dalytis gerosiomis patirtimis su artima aplinka ar komunikavimo priemonių dėka. Keisti sutapimai, susiję su finansais ar intymiais ryšiais, ir nenoras jais patikėti gali pažymėti šį savaitgalį kaip išskirtinį.

Taip pat skaitykite: 5 keisti ženklai, kaip meilė paveikia žmogaus būseną

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį Venera palieka jūsų ženklą, primindama apie materialinių vertybių svarbą. Prasideda mažų dovanėlių laikas. O finansinės sėkmės link pasistūmėsite eidami nepramintais takeliais. Be to, jūsų širdis virpės kaskart, kai bus paliesta partnerystės styga. Bandysite viską suvaldyti čia ir namuose, tačiau taip elgdamiesi veikiausiai persistengsite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį, kai grožio planeta įsikuria jūsų ženkle, jūs dažniau nei įprasta imate žvalgytis į veidrodį, tikėdamiesi atnaujinti (ir turbūt neįprastai būdais) savo įvaizdį bei garderobą. Nepaisant šių džiugių naujienų, gali tekti pažvelgti ten, kur niekaip nedrįstate pažvelgti. O tai, ką pamatysite, nesutaps su saugia ir užtikrinta jūsų kasdienybe.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį turėsite ne vieną progą pasitikrinti draugystės sąvoką. Kai kažkas iš pažįstamų jums kels sąlygas, kovodami nieko nelaimėsite. Čia tiktų jūsų šypsena, kuri kitiems primena, kad jūs mokate džiaugtis gyvenimu. Be to, dar Venera užsuka į jūsų paslapčių ir svajonių sritį. Kai kam tai gali būti ženklas, kad jausmų pasauliui tiesiog reikia pailsėti nuo įgrisusios realybės.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką