Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tobulėkime kartu. Kaip prižiūrėti natūralius mineralus bei papuošalus

Akmenys
„Fotolia“ nuotr. / Akmenys
Šaltinis: 15min
0
A A

Mineralai bei akmenys nuo seno naudojami ne tik kaip papuošalai, bet ir kaip veiksmingi instrumentai, kurie padeda sustiprinti reikiamas charakterio savybes, palaiko sprendžiant problemas ar apsaugo nuo negatyvių energijų.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šis gamtos stebuklas, kaip ir žmonės, turi savo bioenergiją, kuria būtina tinkamai pasirūpinti, tam, kad visos jo įgimtos jėgos atsiskleistų.

Kartais tenka girdėti pasisakymą, jog žmogus nešiojo mineralą, bet jo gyvenimas taip ir nepasikeitė. Pirma, mineralai nėra burtų lazdelė, kuria mostelėjus dingsta visos jūsų negandos. Savo problemas žmogus turi spręsti pats, o mineralai yra pagalbininkai, kurie palaiko, sustiprina žmogaus aurą savo vibracijomis.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Astrologė Lana Kutkytė
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Astrologė Lana Kutkytė

Antra, mineralų elektromagnetinis laukas veikia itin subtiliai, tad nereikėtų tikėtis žaibiško rezultato. Be to, jeigu žmogus nejaučia procesų, kurie vyksta energijų lygmenyje, tai dar nereiškia, jog nieko nevyksta. Turėkite kantrybės, leiskite jums ir jūsų pagalbininkui susiderinti tarpusavyje, neskubėkite vos po kelių dienų numesti mineralą šalin ir teigti, kad jis neveikia.

Kaip pasirinkti sau tinkamą mineralą?

Atrodytų, pasirinkti labai paprasta: sužinote, kurie mineralai tinka jūsų Zodiako ženklui, įsigyjate ir nešiojate. Visgi šis būdas yra itin paviršutiniškas ir nebūtinai tikslus. Juk Zodiako ženklas yra tik Saulės padėtis viename iš dvylikos ženklų, o tam, kad pasirinkimas būtų išties teisingas, reikia matyti visą horoskopą.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Karjeros kelias: kokia profesija jums tinkamiausia

„Fotolia“ nuotr./Tigro akis
„Fotolia“ nuotr./Tigro akis

Jeigu tokios galimybės nėra, tuomet rinkitės intuityviai. Vėlgi, norint nesuklysti, pasirinkimo momentu reikėtų mažiau galvoti (ar tiks prie suknelės spalvos, ar bus gražesnis nei kaimynės), o daugiau jausti, kuris mineralas jums „limpa“, su kuriuo jaučiate ryšį.

Žiūrint į mineralą ar laikant jį rankoje, turite pajusti, jog nenorite jo paleisti, turite lengvai pagauti jo vibracijas, ir šios vibracijos jums turi sukelti teigiamas emocijas. Santykiai su mineralais yra panašūs į santykius su žmonėmis: šalia kai kurių žmonių jaučiamės pakylėtai, o kai kuriems esame abejingi.

Vis dėlto geriausia būtų žinoti, ko būtent norite pasiekti su tam tikru mineralu, nes kiekvienas iš jų turi skirtingas programas, tad teikia skirtingą pagalbą.

Kaip valyti mineralus?

Jei akmuo papilkėjo, neteko savo turėto blizgesio ir nebepavyksta jo atgaivinti, arba jei akmuo nukritęs skilo – laikas su juo atsisveikinti.

Norint, kad mineralas atskleistų visą savo įgimtą jėgą, būtina jį retkarčiais valyti. To nedarant, nereikėtų stebėtis, kad jo energetika nusilpo ir kad akmenukas tarsi užmigo.

Juk savo organizmo sveikatą greičiausiai prižiūrite, savo naminiais gyvūnėliais rūpinatės, o augalus laistote, tad ir mineralais reikėtų atitinkamai pasirūpinti.

Tik įsigiję papuošalą ar akmenuką, negalite jo iš karto pradėti nešioti. Juk  kuomet jūsų naujasis pagalbininkas gulėjo parduotuvės lentynoje ir dar buvo niekieno, jį lietė daugybė žmonių, tad ant jo yra jų energijų įspaudų, kuriuos reikėtų pašalinti.

Štai keli paprasti ir veiksmingi mineralų valymo būdai:

  • Puiku jei turite sąlygas palaikyti mineralą po tekančiu šaltinio vandeniu, o jeigu tokios galimybės nėra, tuomet reikėtų kelias minutes palaikyti jį po šaltu vandeniu iš čiaupo. Palikite mineralą ramiai išdžiūti natūraliai apšviestoje vietoje, toliau nuo technikos prietaisų.
  • Taip pat veiksminga mineralą palaikyti  kelias minutes virš uždegto smilkalo, ypač šiam darbui puikiai tinka sandalmedis, šalavijas ar kedras. Vietoj smilkalų galima pasirinkti ir natūralius eterinius aliejus.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Kaip išmokti išspręsti kankinančią situaciją ir atsikratyti nerimo

  • Papuošalą ar mineralo gabaliuką apiberkite smulkia jūros druska ir taip palikite parai. Jūros druska ištraukia visus nešvarumus, tad vėliau jos jokiais būdais nebenaudokite.
  • Dar vienas variantas – tai valymas garso vibracijomis. Tam galima naudoti varpelio, gongo garsą ar „dainuojančius“ dubenėlius.

Jei nutiko taip, kad akmuo papilkėjo, neteko savo turėto blizgesio ir jokiais būdais nebepavyksta jo atgaivinti, arba jei akmuo nukritęs skilo – laikas su juo atsisveikinti. Jis atliko savo misiją, sugėrė dalį negatyvios jūsų ar jūsų aplinkos energijos ir padėjo tiek, kiek išgalėjo, tad padėkokite ir grąžinkite jį ten, iš kur jis ir atkeliavo – į gamtą. Palaidokite užkasdami į žemę ar imeskite į upę ar ežerą.


Jei norite astrologės paklausti apie savo gyvenimą, tam tikras situacijas, sužinoti poros suderinamumą ar tinkamą specialybę, registruokitės konsultacijai „Facebook“ paskyroje „Sadhana“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką