Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gegužės 7d. 14:14

TOP 5 lauko baldai poilsiui lauke

TOP 5 lauko baldai poilsiui lauke
Partnerio nuotr. / TOP 5 lauko baldai poilsiui lauke

Ne už kalnų – kalendorinė vasara, tad išskyriau 5, mano nuomone, svarbiausius baldus, kurie gali būti reikalingi poilsiaujant lauke. Kas be ko, patys svarbiausi ir dažniausiai naudojami baldai – kėdės/foteliai su staliuku. Dabar labai patogu suderinti visus šiuos baldus tarpusavyje, nes gamintojai siūlo pilnus jų komplektus.

Jeigu pilno komplekto pirkti nesinori, visada galite lauko baldus derinti su vidaus baldais. Apie tai rašiau čia. Na, o aš dalinuosi keliais, patraukliais dizaino prasme, lauko baldų komplektais. Visi jie – itin lengvai atrodantys ir lengvai transportuojami, bet jeigu turite poreikį stambesniems baldams, galite rinktis komplektus su kampine sofa. Visi matomi baldai yra pagaminti iš plastikinių vytelių, o staliukai dengti grūdintu stiklu.

Partnerio nuotr./Lauko baldų komplektai
Partnerio nuotr./Lauko baldų komplektai

Kad karštą vasaros dieną turėtumėte pavėsį arba apsisaugotumėte nuo vėjo, verta įsigyti skėtį ar pavėsinę. Skėtis apsaugos tik nuo saulės spindulių (o tai jau didelis pliusas, jeigu nemėgstate tiesioginės saulės), o štai pavėsinė papildomai saugo ir nuo vėjo, ir nuo mašalų, nes šonuose turi tinklelius. Taip pat pavėsinė – puikus būdas pasislėpti nuo smalsių kaimynų akių ar laikyti maistą ir gėrimus per organizuojamą šventę ar vakarėlį.

Partnerio nuotr./Skėčiai ir pavėsinės
Partnerio nuotr./Skėčiai ir pavėsinės

Supamas krėslas ar hamakas – tikrai nebūtinas baldas, tačiau retas, kuris nenorėtų laisvos popietės praleisti hamake ar krėsle su knyga, šaltais ledais ar ausinėmis, grojant mėgstamai muzikai. Pastatomam krėslui reikia daugiau vietos nei paprastai lauko kėdei, tačiau visos problemos tuo ir baigiasi. Štai hamakui pakabinti reikia dviejų medžių, kolonų ar kitų daiktų, prie kurių jį būtų galima pritvirtinti, bet lengvumas ir tropikų nuotaika – puikus jo privalumas.

Partnerio nuotr./Supamas krėslas ir hamakas
Partnerio nuotr./Supamas krėslas ir hamakas

Šezlongas dažniausiai sutinkamas prie baseinų, tačiau jo neturintiems, jis yra puikus baldas deginimuisi, knygos skaitymui ar tiesiog gulėjimui. Jeigu kėdė atlieka tiesiog sėdėjimo funkciją, tai šezlonge tikrai atsipalaiduosite ir pailsėsite, o pasirinkus ištiesiamą modelį, galėsite susodinti net 3 žmones! Jeigu šezlongas – plastikinis, minkštesniam gulėjimui ir sėdėjimui, galite padėti kelias kėdžių ar įprastas pagalvėles.

Partnerio nuotr./Šezlongai
Partnerio nuotr./Šezlongai

Na ir galiausiai, koks poilsis lauke, be gėrimų ir/ar ledų? Kad jie ilgiau išlaikytų šaltį, siūlau pasidomėti baru-šaldikliu. Jis ne tik išlaiko gėrimus šaltus, bet ir atlieka stalo vaidmenį. Manau, kad tai puikus baldas vakarėliui ar tiesiog tiems, kurie atsivėsinti nori čia ir dabar, o ne grįžus į namus :)

Partnerio nuotr./Baras-šaldiklis
Partnerio nuotr./Baras-šaldiklis

Nuotraukose esančius baldus galite įsigyti „Berry“ salonuose ir www.berrybaldai.lt

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką