Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti
2015 09 16

Trečiadienio horoskopas – rugsėjo 16 d.

Kokia diena jūsų laukia? Sužinoti padės ir patars žvaigždės.
Rudeniniai lapai
Rudeniniai lapai / „Fotolia“ nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien patys pasirinkę savo kelią, nuolat kažko stokosite, nesuprasite ir nesugebėsite įsilieti į dienos veiklas. O išklausę savo partnerių rekomendacijas, sutaupę nemažai jėgų ir laiko, turėsite turiningą ir sklandžią dieną. Tačiau nesileiskite jų sugundomi imtis jums visiems neįprastos veiklos – tai iki vakaro nepasiteisins.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Užsiėmę mielais darbais, būkite tikri, kad nekaišiojate nosies ten, kur dar yra jūsų nebandytos sritys ar užsiėmimai. Tai darydami išeisite iš žaidimo it musę kandę. Verčiau pasirūpinkite, kad visi su jumis dirbantys, būtų gerai nusiteikę. Sukūrę ar išsaugoję gerą atmosferą kolektyve, vakare galite pajusti šalia tvirtą užnugarį.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Jūsų žvilgsnis šiandien kryps į tai, kas jus džiugina ir padeda jums save išreikšti. Susikoncentravę ties įvairiomis žemiškomis gėrybėmis ir smagumais, raskite ir tai, ką galite suteikti kitiems. Atlikę tik imančiojo vaidmenį, tik pusę skonio pajausite. Dosniai iš širdies dalydamiesi džiaugsmais, vakare turėsite gerų pagalbininkų buityje.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ši diena jums žada ne išorinę sėkmę, o gilesnę pažintį su savimi ir su pačiais artimiausiais. Subjektyviu žvilgsniu žvelgdami į dienos įvykius, save apsaugosite, o pasirūpinę santykiais su savo šeimos nariais – sukursite jaukesnę namų aplinką. Vakare tie, kuriuos mylite, prašys dar daugiau meilės ir dėmesio, ir, jei norėsite, galėsite tai jiems suteikti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką