15min be reklamos
2016 01 05

Ugninės Beždžionės metai: kuriam Zodiako ženklui seksis labiausiai?

Beždžionė – iš prigimties labai energingas, vikrus ir apsukrus gyvūnas. Todėl šiais metais sėkmė šypsosis tiems, kurie bus užsispyrę, atkaklūs, aktyvūs bei ryžtingi. Šiais metais stenkitės nestovėti vienoje vietoje, visuomet būkite įvykių centre.
Sėkmė
Sėkmė / „Fotolia“ nuotr.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jums nereikės baimintis dėl neramių, amerikietiškus kalnelius primenančių metų. Žvaigždės žada, kad Ugninės Beždžionės metai bus stabilūs ir harmoningi, tiesa, su viena sąlyga – turėsite atsisakyti nebūtinų dalykų. Rudenį jūsų karjeroje žadamos permainos, tikėtina, kad pakeisite ne tik darbą, bet ir veiklos sritį.

Asmeniniame gyvenime vyraus ramybė, nebus jokių pykčių, barnių ar skandalų. Piniginiai reikalai taip pat bus stabilūs, be didesnių, netikėtų pajamų. Bet oriam pragyvenimui tikrai užteks. Beje, metų pabaigoje galimi keli sandoriai, kurie užtikrins didesnes pajamas ateičiai. Sveikata nekels jums rūpesčių, o trumpalaikiai pervargimai didelės žalos nepadarys.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ugninės Beždžionės metais turėsite susidėlioti prioritetus. Žvaigždės spėja, kad turėsite daug dirbti, tačiau ir atpildo už tai neteks ilgai laukti. 2016-ieji žada jums tikrą proveržį karjeros srityje. Jaučių, kurie dirba prekybos srityje, laukia darbo vietos pakeitimo galimybė. Metai bus ne tik darbingi, bet ir finansiškai naudingi.

Asmeniniame gyvenime viskas klostysis it iš pypkės. Jeigu kiltų kokių nors problemų, pagalbos ranką jums išties draugai ir giminės. Ypatingą dėmesį skirkite sveikai mitybai, o sveikata susirūpinkite tik pasirodžius pirmiesiems negalavimams, nelaukite, kol ištiks rimta bėda.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ugninės Beždžionės metais jums seksis bet kokia veikla. Tiesa, šeimai ir partneriui turėsite skirti šiek tiek daugiau dėmesio negu praėjusiais metais, nes dėl sėkmės darbe tiesiog pamiršite tai daryti. Finansų srityje jokių didelių problemų nebus. Žvaigždės žada, kad 2016-aisiais gerokai padidės jūsų pajamos, o karjera kils į viršų.

Asmeniniame gyvenime jūsų laukia daug dėmesio, įspūdingų dovanų ir romantiškų pasimatymų. Šeimą turintiems Dvyniams teks atsispirti rodomam gerbėjų dėmesiui, o vienišiams horoskopas žada, kad pagaliau sutiksite savo gyvenimo žmogų. Dvynių sveikata daugiausia priklausys nuo jų pačių. Žvaigždės pataria nepamiršti ramybės, poilsio ir psichologinės pusiausvyros.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

2016 metais jums teks daug dirbti. Užtai ramybė ir stabilumas asmeniniame gyvenime garantuos jums harmoningus santykius su mylimuoju ar mylimąja. Tikėtina, kad vieniši Vėžiai Ugninės Beždžionės metais suras savo antrąją pusę.

Finansų srityje žadamas stabilumas: žvaigždės nežada didelių aukso kalnų, bet ir nepriteklius negresia. Tiesa, jeigu reikėtų, nebijokite skolintis, nes metų pabaigoje viską grąžinsite. Nepamirškite tinkamai pailsėti, nes intensyvus darbas gali sukelti stresą bei išbalansuoti nervų sistemą.

Taip pat skaitykite: 59-erių močiutė Yasmina Rossi mados pasaulyje sukėlė tikrą revoliuciją

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

2016 metai atneš nemažai rūpesčių namuose, tačiau tai niekaip neatsilieps jūsų profesinei veiklai. Darbas neš jums tik džiaugsmą, o rezultatai bus neįtikėtini. Asmeniniame gyvenime laukia didelės permainos, tikėtina, kad santykiai peraugs į kitą lygmenį. Tiesa, dėl jūsų karštakošiškumo gali išsipildyti ne visos, su santykiais susijusios svajonės. Žvaigždės asmeniniuose  santykiuose pataria vengti aštrių kampų.

Piniginėje srityje viskas bus gerai, jeigu vadovausitės kaupimo, o ne išlaidavimo principu. Sveikata bus puiki, pavasarį jūs užplūs energija ir neįtikėtina jėga, kuri pastūmės aktyviai sportuoti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tikintis sėkmės šiais metais, jums teks gerokai padirbėti. Nuo pat metų pradžios tikėtini sunkumai, bet jėgų jiems įveikti turėsite pakankamai. Darbinėje srityje visą dėmesį skirkite naujoms pažintims ir ryšiams. Asmeniniuose santykiuose daugiau vyraus blaivus mąstymas, o ne romantiški jausmai.

Vienišos Mergelės turės puikią galimybę sutikti savo antrąją pusę. Sveikata reikėtų itin susirūpinti toms Mergelėms, kurias kamuoja depresijos ir vargina silpna nervų sistema. Joms būtina gerai išsimiegoti ir pailsėti. Priešingu atveju problemų su sveikata neišvengsite.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

2016 metais ypač sėkminga bus Svarstyklių darbinė sritis. Ugninė Beždžionė žada, kad gerokai pakilsite karjeros laiptais. Asmeniname gyvenime didelių permainų nenusimato. Svarstyklės, siekdamos pagerinti savo materialinę padėti, meilę nustums į antrąjį planą.

Vienišoms Svarstyklėms žvaigždės rekomenduoja antrosios pusės paieškas atidėti metų pabaigai. Šeimą turinčių Svarstyklių santykiai bus ramūs ir stabilūs. Sveikata bus gera visus metus, o trumpalaikiai negalavimai ir galimi peršalimai didelės žalos nepridarys.

Taip pat skaitykite: 20 netikėtų faktų apie emocijas

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ugninės Beždžionės metais Skorpionų laukia įvairiausios permainos. Nepalikite visų sumanymų ir planų plaukti pasroviui, veikite drąsiai ir atkakliai. Tik aktyvi veikla padės jums pasiekti užsibrėžtų tikslų. Asmeninis jūsų gyvenimas virs ir kunkuliuos visus metus. Juodąją juostą santykiuose neišvengiamai keis šviesioji, tuo pačiu dovanodama jūsų gyvenimui daug malonių staigmenų.

Nepaisant to, kad teks daug dirbti, Skorpionų sveikata bus iš tiesų puiki. Jums negresia nei pervargimas, nei nervinė įtampa. Vienintelis žvaigždžių patarimas: stiprinkite imunitetą ir pasistenkite neperšalti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Žvaigždės jums žada milžinišką karjeros šuolį. Darbinė veikla Šauliams neš didelį džiaugsmą, o štai santykiuose su kolegomis tikėtina šiokia tokia trintis. Vienišiems Šauliams žvaigždės pataria atidžiau apsidairyti aplinkui, galbūt kažkas jau siunčia dėmesio signalus? Antrąją pusę turintys Šauliai savo partnerį apdovanos dėmesiu ir sulauks tokio pat atsako.

Piniginių problemų neturėsite, todėl kartais galėsite paišlaidauti be didelės žalos piniginei. 2016 metais turėtumėte atidžiau rūpintis sveikata. Sunkus darbas ir viršvalandžiai gali sukelti ne tik nervų, bet ir kitas ligas. Žvaigždės Šauliams taip pat rekomenduoja rinktis poilsį prie jūros.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jūsų laukia ramybė ir stabilumas. Tiek karjera, tiek atlyginimas kils tolygiai. Priimdami verslo pasiūlymus, atidžiai juos apsvarstykite. Meilėje sukrėtimų taip pat nenusimato. Žvaigždės prognozuoja, kad Ugninės Beždžionės metais Ožiaragiai pradės vertinti tai, ką turi. Vienišiams žadama didelė tikimybė sutikti savo gyvenimo meilę.

Nors pinigų ir asmeniniuose reikaluose vyraus taika ir ramybė, tačiau sveikata Ožiaragiai turėtų rimtai susirūpinti. Tarp darbų būtinai darykite pertraukas, nes priešingu atveju smegenys patirs per dideles apkrovas, o tai sukels ir nervų, ir kitas ligas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ugninės Beždžionės metais Vandeniai bus aktyvūs ir energingi. Darbe vykstančios permainos atneš tik privalumus. Žvaigždės Vandeniams pataria kelti sau kuo aukštesnius reikalavimus, nes visus sumanymus pavyks įgyvendinti. Pasirašydami sandorius, vadovaukitės savo intuicija.

Asmeniniuose santykiuose netrūks nei aistros, nei flirto, tačiau nepamirškite ir senų, tvirtų santykių, nenutraukite jų vienu kirčiu. Sveikatos srityje didesnį dėmesį kreipkite į nervų sistemą, stenkitės nepersidirbti. Be to, horoskopas jums pataria riboti riebų maistą ir alkoholį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų laukia ramybė ir sėkmė be jokių didelių pastangų. Kad ir ką darysite, visur jausite žvaigždžių palaikymą. Reikalai nekels didelių rūpesčių, o pinigai tolygiai plauks į piniginę. Šeimą turinčių Žuvų laukia stabilumas ir santykių sutvirtėjimas.

Vienišoms Žuvims žadama didelė tikimybė surasti savo gyvenimo meilę. Ugninės Beždžionės metais turėtumėte peržvelgt savo mitybos įpročius, atsikratyti žalingų įpročių ir pradėti sportuoti. Kokybiškas miegas ir poilsis – jūsų sėkmės garantas.

Taip pat skaitykite: Atleidimo ritualai. Kam reikalingi 7 laiškai priešui?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką