Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 20d. 11:39

Verslininkės namų interjeras – tarsi prabangūs viešbučio apartamentai

Aistės Mickevičienės kurtas interjeras
Pranešimo autorių nuotr. / Aistės Mickevičienės kurtas interjeras
Įsigijusi būstą Kauno istoriniame Žaliakalnio rajone, verslininkė Nijolė teturėjo vieną norą – kad tai nebūtų eiliniai namai, o labiau primintų prabangius viešbučio apartamentus, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Todėl pasirūpinti 67 kv. m. buto interjeru buvo pavesta „NOI“ interjero dizainerei Aistei Mickevičienei.

Per pirmąjį moterų susitikimą buvo nuspręsta, kad naujasis būstas turėtų būti modernus, tačiau ilgaamžis bei kad varinės spalvos akcentai atkartotų fasade esančią rudinto korteno apdailą.

Pranešimo autorių nuotr./Interjero dizainerė Aistė Mickevičienė
Pranešimo autorių nuotr./Interjero dizainerė Aistė Mickevičienė

„Prisipažinsiu, mane šiek tiek nustebino buto šeimininkės pageidavimas, kad namai labiau primintų ne tikrus namus, o prabangaus viešbučio apartamentus. Toks jos noras mane įkvėpė sukurti kažką labai išskirtinio. O dabar apsilankiusieji tuose namuose vienbalsiai patvirtina – jie iš tiesų primena viešbučio kambarį“, – pasakoja Aistė Mickevičienė.

Interjero dizainerė atvira, kuriant bet kurį interjerą, jai svarbiausia, kad namai turėtų dvasią, juose atsispindėtų užsakovo istorija bei asmenybė. „Man labai svarbu, kad bendras vaizdas nebūtų vyraujančių tendencijų mišinys, bet visas interjeras būtų vientisas ir išskirtinis bei įkvėptų kitus“, – sako ji.

Stengdamasi išgryninti interjero visumą, A.Mickevičienė kūrė jaukią aplinką, taip sukurdama namus, kuriuose būtų gera būti ne tik šiandien, o atskiromis interjero detalėmis stengėsi papasakoti savininkės istoriją. „Kiekviena detale, baldas, aksesuaras turi atnešti pridėtinę vertę interjerui. Jis turi atspindėti savininko pomėgius, aistras ir istoriją. Tada interjeras bus tikrai gyvas“, – pasakoja interjero dizainerė.

Įgyvendindama sumanytą projektą, A.Mickevičienė susidūrė su keliais iššūkiais. Vienas jų – kaip gražiai pateikti gartraukį, nes klientes noras buvo kaitlentę įrengti virtuvės saloje. Jis buvo apdengtas baldine plokšte, susietas su virtuve ir apjungtas varine juostele, nueinančia nuo gartraukio link salos fasado.

Ne ką mažesnis iššūkiu tapo svetainės ir miegamojo užuolaidos, mat rasti norimą raštą tapo misija neįmanoma. Todėl buvo priimtas sprendimas pirkti audinį ir ant jo atspausti „printą“.

Pranešimo autorių nuotr./Verslininkės namų interjeras – tarsi prabangaus viešbučio apartamentai
Pranešimo autorių nuotr./Verslininkės namų interjeras – tarsi prabangaus viešbučio apartamentai

„Tinkamą rašto kokybę pavyko išgauti tik iš trečio karto, todėl teko paplušėti ne tik mums, bet ir meistrams, kad klientė gautų norimas užuolaidas su vintažiniu „houndstooth“ raštu, kurio kilmė siekia XIX amžių ir dabar yra vienas madingiausių raštų“, – pasakoja interjero dizainerė.

Pagrindiniais interjero akcentais A. Mickevičienė parinko vario spalvos juosteles, dūmines sienas, „houndstooth“ audinio raštą balduose ir užuolaidose. Parketą buvo nuspręsta kloti eglute, pasukus jį 45 laipsniu kampu. Toks parketo klojimas buvo pasirinktas neatsitiktinai, mat patalpa yra ilga, stačiakampio formos, o pasukus parketo raštą 45 laipsnių kampu, visa erdvė buvo padalinta į zonas – valgomasis saloje, o svetainės zona eina skersai šiai patalpai norint praplėsti koridoriaus efektą.

„Nijolė yra kaljano baro savininkė, todėl jis ir tapo pagrindiniu inspiraciniu akcentu, atsispindinčiu dūminės tekstūros sienose, kurios primena kaljano dūmus. Šitam vaizdui išgauti buvo panaudotas dekoratyvinio tinko glaistas. Taip pat daug medžio interjere, kuris visada išliks madingas, atrodys jaukiai. Todėl tiek akcentinėms sienoms, tiek baldų fasadams buvo naudojamas sodraus atspalvio, prabangaus įvaizdžio medžio lukštas, kuriame įfrezuota varinės spalvos juostelė, simbolizuojanti objekto fasado tęstinumą. Visuose mano interjeruose vyrauja erdvių vientisumas, kad atėjęs žmogus į kitus kambarius jaustųsi esantis tame pačiame interjere“, – pasakoja A.Mickevičienė.

Pranešimo autorių nuotr./Verslininkės namų interjeras – tarsi prabangaus viešbučio apartamentai
Pranešimo autorių nuotr./Verslininkės namų interjeras – tarsi prabangaus viešbučio apartamentai

Pasak interjero dizainerės, sukurti gerą interjerą yra tas pats, kaip nutapyti gerą paveikslą. „Bendraudama su užsakovu, tarsi jį iškapstau, išanalizuoju, o gautą informaciją įpinu į kūrybinį procesą. Tada interjero vizija ateina iš vidaus. Todėl man kiekvienas interjeras labai išskirtinis, kaip ir užsakovas. Aš kuriu žmogui kaip atskirai asmenybei ir nematuoju jų tarsi ant vieno kurpaliaus“, – sako A. Mickevičienė.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

01:15
05:25
01:01

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką