Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 21d. 20:27

Vienas akumuliatorius – visiems sodo įrenginiams: taupo ir laiką, ir pinigus

BOSCH akumuliatorinis pjūklas
Gamintojo nuotr. / BOSCH akumuliatorinis pjūklas

Įsibėgėjęs pavasaris skubina aplinkos tvarkymo darbus. Visą vasarą prižiūrėti miškus, miesto parkus, žaliąsias erdves ir namų sodus be ergonomiškų ir modernių įrankių būtų sunku, nedžiugintų ir rezultatas. Kokius aplinkos tvarkymo ir sodo įrankius rinktis, į ką atkreipti dėmesį, kokios laukia naujienos?

Akumuliatoriniai įrankiai turi privalumų

Aplinkos tvarkymo profesionalams ir sodininkams mėgėjams prasidėjo tikras darbymetis. Soduose ūžia vejapjovės atidengdamos smaragdinės vejos kilimus, žolės žirklės padeda sutvarkyti pakraščius, pasklinda nupjautos žolės kvapas pasidarbavus su žoliapjove sunkiai pasiekiamose vietose, gyvatvorių žirklės atnaujina tujų formas, krūmų žirklės dailina visžalius augalus, tvarką padeda palaikyti lapų putikai, pjūklai ir sekatoriai pašalina nereikalingas medžių ir krūmų šakas, įvairių paviršių ir daiktų švarą prižiūri plovimo įrenginiai.

Sodininkai žino, kaip nepatogu dirbti, jei po kojomis painiojasi elektros laidas, todėl geriau rinktis akumuliatorinius įrankius.

Ilgametę akumuliatorinių įrankių gamybos patirtį turintį kompanija „Bosch“ siūlo didelį asortimentą akumuliatorinių sodo priežiūros įrankių, pasižyminčių visomis geriausiomis benzininių ir elektrinių įrankių savybėmis. „Mūsų įmonės įrankiai yra lengvi, veikia tyliai ir neteršia aplinkos, neskleidžia nemalonaus kvapo“, – teigia „Bosch“ svarbių klientų vadovas Ramūnas Grabaliauskas.

Su „Bosch“ akumuliatoriniais pjūklais, vejapjovėmis, žoliapjovėmis, žirklėmis dirbti patogu, nereikia ieškoti elektros lizdo, galima dirbti gamtoje toliau nuo gyvenamųjų teritorijų.

Gamintojo nuotr./BOSCH akumuliatorinė vejapjovė
Gamintojo nuotr./BOSCH akumuliatorinė vejapjovė

Viena baterija visiems įrankiams

„Norint gražiai sutvarkyti aplinką, atlikti didesnius projektus ir rimtesnius darbus sode, reikia universalių įrankių. Nėra patogu, kai kiekvienas įrankis naudoja savo bateriją ir įkroviklį, be to, tai gali būti brangus malonumas”, – sako R. Grabaliauskas.

„Bosch“ siūlo puikų sprendimą – vieną bateriją, 18 voltų akumuliatorių sistemą visiems įrankiams. „Vienas akumuliatorius tinka visiems 18 V linijos įrankiams. Jei planuojate daugiau darbų, norite visas užduotis atlikti greitai ir lanksčiai, pasinaudokite 18 voltų sistema „Power for ALL“. Pradėkite nuo 18 V įrankių, akumuliatoriaus ir įkroviklio komplekto. Tuomet išplėskite sistemą pagal savo poreikius tik tais įrankiais, kurių jums iš tikro reikia – taip sutaupysite pinigų“, – pataria vadovas.

Jei pirksite naują įrankį su akumuliatoriumi, sistema bus papildyta kita baterija, taip praplėsite namų ir sodo įrankių komplektą. Taip pat galima įsigyti papildomą akumuliatorių atskirai.

Prie šios sistemos jungiasi visi ekologiški „Bosch 18 V“ namų amatų linijos įrankiai – grąžtai, įvairūs pjūklai, šlifavimo staklės ir kt.

Gamintojo nuotr./BOSCH akumuliatorinė plovykla
Gamintojo nuotr./BOSCH akumuliatorinė plovykla

Komplektuokite rinkinį pagal savo poreikius

Su šia 18 V akumuliatorių sistemos įkrovikliu ir akumuliatoriumi gali būti

naudojami ne tik visi „Bosch“ sodo mėgėjų įrankiai, bet ir namų remonto bei priežiūros prietaisai. Švarą kambariuose padeda prižiūrėti akumuliatorinis dulkių siurblys–šluota „Bosch Unlimited“, kuris taip pat veikia su šiomis baterijomis.

Akumuliatoriaus darbo laikas priklauso ne tik nuo baterijos talpos, bet ir nuo atliekamų darbo sudėtingumo – žolės aukščio ir tankio, oro sąlygų ir pan.

Įrankiai paprastai turi iki 2,5Ah talpos bateriją, tačiau 18 V įrankiai naudoja 4Ah ar net 6Ah baterijas, o greito įkrovimo pakrovėjai naudoja 8A srovę.

„Akumuliatoriaus, pakrovėjo ir įrankių komplektą galite pasirinkti pagal savo poreikius“, – teigia R. Grabaliauskas.

Svarbu ir tai, kad „Bosch Syneon“ lustas užtikrina efektyvų akumuliatoriaus energijos sunaudojimą, todėl vienu įkrovimu galite padaryti daugiau nei dirbdami su kitų gamintojų įrankiais.

Išplėtė asortimentą atsižvelgdami į poreikius

Pasak R. Grabaliausko, šiuo metu labai populiarūs tampa sodo įrankiai su 18 V akumuliatoriais: „Atsižvelgdami į profesionalų ir mėgėjų sodininkų poreikius, išplėtėme akumuliatorinių prietaisų asortimentą ir sukūrėme įrankius, skirtus nedideliems miesto sklypams.“

Miestiečiams sodininkams verta pasidomėti vejapjove „Bosch CityMower 18“, kuri skirta mažiems plotams iki 300 m2. Dirbti su šia galinga vejapjove patogu ir lengva, nugara nepavargs, nes „Ergoflex“ rankenos reguliuojamos, pagal savo ūgį galite pasirinkti trijų lygių padėtį. Labai svarbu, kad nupjovus veją neliktų styrantys žolės kuokštai sunkiau pasiekiamose vietose vejos pakraščiuose. „Bosch CityMower 18“ žolės šukos užtikrina nepriekaištingą rezultatą vejos pakraščiuose ir arti namo sienų.

Jei ramybės neduoda sodo pakampėse želiančios piktžolės, greitą rezultatą pamatysite paėmę į rankas akumuliatorinę žoliapjovę „Bosch UniversalGrassCut 18“, pajusite subalansuotą ir lengvą konstrukciją, užtikrinančią patogų darbą. Su šiuo įrankiu patrumpinsite ir žolę, nurėšite vejos pakraščius, o pritaikius pusiau automatinę ritės sistemą, nereikės jokių rankenos reguliavimų.

Gamintojo nuotr./BOSCH vejapjovė
Gamintojo nuotr./BOSCH vejapjovė

Rezultatas geresnis, o nuovargio mažiau

Net ir stipriausioms vyro rankoms gali būti per sunku nugenėti senus, peraugusius, grėsmę pastatams ir žmonėms keliančius vaismedžius. Juk reikia aukštai lipti kopėčiomis, rūpintis savo saugumu ir dar valdyti grandininį pjūklą. „Bosch“ siūlo rinktis „UniversalChain 18“, kuris yra ypač lengvas, sveria vos 3 kilogramų. Svarbu ir tai, kad ašmenų apsauga su griebiamaisiais dantukais apsaugo šakas nuo pažeidimų, nelieka nuplėštos žievės žaizdų. Be to, nepakanka vien tik nupjauti šakas, jas reikia ir sutvarkyti. Pjūklas leidžia pasirinkti pageidaujamą rėžimą – galėsite genėti šakas, tvarkyti atliekas ar pjauti malkas. Šis pjūklas dirba greičiau, padaro daugiau pjūvių nei panašūs kitų gamintojų pjūklai.

Gamintojo nuotr./BOSCH sekatorius
Gamintojo nuotr./BOSCH sekatorius

Jei šakas sunku pasiekti, į pagalbą ateina grandinis pjūklas su ilgu kotu „UniversalChainPole 18“. Su šiuo įrankiu galėsite dirbti stovėdami ant žemės, juk ne visada yra galimybė pastatyti kopėčias. Dirbti pakėlus rankas yra sunku, todėl svarbu, kad įrankis yra ergonomiškas, sumažina pečių nuovargį. Svarbu ir tai, kad ašmenų apsauga ir amortizatorius padės geriau kontroliuoti atliekamą darbą, o nepertraukiamas pjovimas nepažeidžia medžio. Įrankio valdymą palengvina grandinės galiuko apsauga ir amortizuojantis smaigas. Pjūklą lengva prižiūrėti, nes alyvos lygio indikatorius ir automatinis grandinės tepimas padeda išvengti genėtuvo veikimo sausa grandine.

Gamintojo nuotr./BOSCH grandininis pjūklas „UniversalChainPole 18“
Gamintojo nuotr./BOSCH grandininis pjūklas „UniversalChainPole 18“

Neatskiriama landšafto dalis – dailiai prižiūrimos gyvatvorės. Vien rankiniais sodo įrankiais nepavyks lygiai nukirpti ir formuoti tujų, kaulenių, gudobelių ir kitų augalų. Jei įsigysite akumuliatorines gyvatvorių žirkles „UniversalHedgePole 18“, nereikės laipioti kopėčiomis – nuo žemės lengvai nupjausite net ir aukštų augalų viršų, pasieksite iki 2,6 m aukštyje esančias šakas. Tai užtikrina teleskopinis stiebas ir pakreipiama galvutė. Jei teko dirbti su silpnesniais kitų gamintojų įrankiais, tikriausiai žinote kaip trikdo darbą nuolat stringantys ašmenys. „UniversalHedgePole 18“ dirba galingai ir be pertraukimų, turi atblokavimo sistemą, todėl nereikia jaudintis, kad ašmenys įstrigs šakose. Puiki belaidė technologija ir mažas įrankio svoris leis patogiai, lengvai ir be vargo pjauti gyvatvorę.

Gamintojo nuotr./BOSCH gyvatvorių žirklės „UniversalHedgePole 18“
Gamintojo nuotr./BOSCH gyvatvorių žirklės „UniversalHedgePole 18“

Pamirškite šepečius – įjunkite plovyklą

Pabaigus sodo darbus, kiemas turi blizgėti švara. Į pagalbą ateina akumuliatorinė plovykla „Fontus“, kurią galima naudoti ir neprisijungus prie vandentiekio ir be elektros maitinimo lizdo. Tai daugiafunkcis įrenginys, turintis keturis srovės režimus, reguliuojamą vandens slėgį ir funkciją „SmartBrush“. Ypač patogu naudoti dėl priedų dėklo ir pistoleto laikiklio.

Turėdami šį įrenginį, pamiršite šepečius ir ilgą varginantį darbą – ne tik kiemo danga, bet ir kiti namų ūkio bei sodo daiktai išsivaduos nuo dulkių, nešvarumų ir samanų. Iš sandėlio ištraukėte apdulkėjusius sodo baldus? Po lietaus apsitaškė gėlių vazonai? Pralėkėte purvina miško trasa su dviračiu? O gal šalto dušo reikia ir šuniui, kuris grįžo iš pasivaikščiojimo laimingas, bet iki ausų purvinas? Akimirksniu visiems galite paskelbti švaros dieną.

Gamintojo nuotr./BOSCH plovykla
Gamintojo nuotr./BOSCH plovykla

„Bosch“ visiems įrankiams suteikia 3 metų garantiją, jei pirkinys registruojamas MyBosch“ skiltyje adresu www.Bosch-pt.com. Šiuo metu aktualu, kad įrankį į „Bosch“ garantinį servisą galite pristatyti neišeidami iš namų, tereikia užregistruoti „Bosch“ serviso puslapyje www.Bosch-servisas.lt. DPD kurjeris atvyks jums patogiu laiku į namus, paims įrankį ir gražins jau suremontuotą.

Remiamas turinys
Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką