Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 08 21, 07:15

Vilniečių sukurtą gėlyną prie daugiabučio konkursui „Mano kiemas“ pasiūlė kaimynas

Kartais kitų puoselėjama aplinka nelieka nepastebėta – tuo įsitikinome gavę Deivido Prunskaus laišką. Jis norėjo pasidžiaugti dviejų kaimynių kuriamu gėlynu.
Konkurso „Mano kiemas“ dalyvių Pilaitėje kuriamas gėlynas
Konkurso „Mano kiemas“ dalyvių Pilaitėje kuriamas gėlynas / Asmeninio archyvo nuotr.

„Norėčiau su jumis pasidalinti, ko gero, vienos iš gražiausiu aplinkų prie daugiabučio namo kiemo nuotraukomis. Galbūt bus atkreiptas dėmesys, ir kaimynės, kurios kiekvieną mielą dieną, kiekvieną vakarą gražina, renka akmenėlius, laisto, ravi, sodina ir visais būdais stengiasi padaryti, kad šis kampelis būtų kuo gražesnis, liks maloniai nustebintos ir įvertintos. Už jų triūsą jos, manau, nusipelnė medalio“, – rašo Deividas.

Pasigrožėkite Papilėnų gatvėje, Pilaitės mikrorajone Vilniuje, kuriamu gėlynu!

Dalyvaukite konkurse „Mano kiemas“

Dalyvauti gali visi – nesvarbu, ar jūs turite didelę sodybą, o gal gėlyną įkūrėte jaukiame balkone ar šalia daugiabučio namo. Dalykitės savo mintimis, idėjomis ir nuotraukomis.

1. Siųskite savo kiemo, sodybos nuotraukas (ar vaizdo įrašą – jie ypač laukiami).

2. Kartu su nuotraukomis (būtinai – viename laiške!) pridėkite ir tekstą, kuriame būtų surašyta, per kiek laiko sukūrėte aplinką, kaip puoselėjate savo sodybą, kodėl jums tai svarbu ir kuriame rajone ji yra.

3. Viską siųskite adresu gyvenimas@15min.lt. Būtinai parašykite savo vardą, pavardę, telefono numerį ir adresą.

Konkursas truks iki vasaros pabaigos, o nugalėtojus apdovanosime rugsėjo mėnesį. Laukiame vaizdų, istorijų ir įkvėpimo!

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Visus negalinčius atsispirti įvairioms apželdinimo idėjoms, besidomintiems dailaus kraštovaizdžio kūrimu ar tiesiog norintiems pasidalinti savo sukurtos, akį traukiančios aplinkos idėjomis, kviečiame dalyvauti konkurse „Мano kiemas“. Konkurso taisyklės: 1. Pildykite anketą prisegdami savo kiemo, sodybos nuotraukas ar vaizdo įrašus. 2. Aprašykite, per kiek laiko sukūrėte savo kiemo aplinką, kaip puoselėjate savo sodybą, sodą, gėlyną, bei kuriame mieste ar rajone tas sukurtas grožis yra. 3. Būtinai parašykite savo vardą, pavardę, telefono nr., kad galėtume su jumis susisiekti.
Ačiū, kad dalyvaujate!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką