2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2017 05 19

Vilniuje atidaryta didžiausia inovatyvaus gamintojo „Dyson“ ekspozicija Baltijos šalyse

Inovatyvios buitinės technikos entuziastai turės savo erdvę. Ketviradienį pavakare Vilniaus „Akropolyje“ įsikūrusioje buitinės elektronikos ir kompiuterinės įrangos parduotuvėje „Elektromarkt“ atidarytas didžiausias Baltijos šalyse inovatyvios technikos gamintojo „Dyson“ stendas.
"Dyson" stendo atidarymas "Elektromarkt" parduotuvėje
"Dyson" stendo atidarymas "Elektromarkt" parduotuvėje / Renginio organizatorių nuotr.

Atidarymo balionais papuoštas stendas pritraukė būrį lankytojų, kurie galėjo pirmieji išbandyti ne tik progresyvius, tačiau ir akį traukiančius buitinius prietaisus – siurblius ir ventiliatorius. Jamesas Dysonas, išradėjęs ir bendrovės įkūrėjas, vadovaujasi filosofija, kad inovatyvioms technologijoms turi būti suteikta jas atitinkanti išvaizda, todėl „Dyson“ gaminiai išsiskiria iš kitų.

Kad ši įmonės filosofija sėkmingai įgyvendinama, galėjo įsitikinti ir šventės dalyviai. Pavyzdžiui, stende sudėti demonstraciniai ventiliatoriai stebino lankytojus, nes juose nėra propelerio. Iki šiol net 140 metų ventiliatoriai buvo gaminami su besisukančiomis mentėmis, o „Dyson“ iš naujo išrado šį įrenginį. Lankytojai bandė įvertinti, ar jų akys nemeluoja ir kišo rankas į erdmę, iš kurios į visas puses laisvai cirkuliavo oras. Toks prietaisas ne tik įsimintinas ir papildys modernų būsto interjerą, tačiau ir saugus – galima nebijoti, kad užsigaus vaikai ar naminiai gyvūnai.

Į susirinkusius kreipiasis „Elektromarkt“ atstovas kvietė parduotuvės lankytojus aktyviai išbandyti inovatyvius gaminius ir pajausti, ką reiškia naujos kartos buitinė technika. „Dyson“ atstovas Baltijos šalims Gytis Mocekainis intrigavo, kad šio stendo atidarymas – tik pradžia. Jau artimiausiu metu parduotuvės lankytojai gali tikėtis naujų „Dyson“ gaminių, kurie, pasak G. Mocekainio, bus revoliuciniai.

Šventės organizatoriai dviem lankytojams suteikė galimybę jau tą patį vakarą savo namuose išbandyti „Dyson“ gaminius – buvo surengta loterija laimėti „Dyson“ siurblį ir ventiliatorių. Jei ventiliatoriaus laimėtojas buvo išrinktas tradiciniu būdu, traukiant popierėlius, tai dėl siurblio reikėjo kur kas labiau pasistengti.

Varžytuvės dėl siurblio tapo ir įrenginio galimybių demonstravimu. Buities tvarkymo įgūdžių viešai pademonstruoti nepabijojo keliolika šventės dalyvių, kurie turėjo „Dyson“ siurbliu kuo greičiau susiurbti čia pat ant grindų pabertas grikių kruopas. Susirinkusieji galėjo įsitikinti, kad siurblys ne tik galingas ir nepalieka nė kruopelytės, bet ir veikia itin tyliai – girdėjosi tik renginio vedėjo ir palaikančiųjų balsai, o ne veikiantis prietaisas.

Didžiausia „Dyson“ ekspozicija Baltijos šalyse lauks lankytojų Vilniaus „Akropolyje“, „Elektromarkt“ parudotuvėje darbo valandomis – nuo 10 ryto iki 10 vakaro. Čia bus galima ne tik išbandyti buitinės technikos naujoves, tačiau ir sulaukti kvalifikuotos pagalbos bei konsultacijų iš apmokyto parduotuvės personalo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką