Paauglys buvo rastas po to, kai Safolko ugniagesiai gelbėtojai 17.15 val. gavo pranešimą apie dūmus netoli Delavero aveniu, teigiama gelbėjimo tarnybos pranešime.
Atvykus pirmiesiems gelbėtojams, pastebėta, kad dūmai sklinda iš miškingos teritorijos.
Priartėjus prie gaisro, komanda rado paauglį, kuris buvo stipriai sužeistas ir nudegęs. Jis buvo ištrauktas iš pavojingos vietos ir nugabentas į vietos traumų centrą gydymui, rašo portalas „People“.
Netoliese esančios geležinkelio bėgių atkarpos buvo laikinai uždarytos, paskelbė Safolko ugniagesių gelbėtojų tarnyba.
Safolko bataliono viršininkas, ugniagesių maršalas Chrisas Cornwellas pirmadienį, gegužės 4 d., sakė, kad berniukas liko per plauką nuo mirties po to, kai „užlipo ant aukštos įtampos elektros linijų“, pranešė WAVY.
Nors paauglys patyrė sužalojimų, šiuo metu jo būklė yra stabili.
„Jam tikrai labai pasisekė, kad liko gyvas, po to, kai buvo nutrenktas elektra ir nukrito iš tokio aukščio“, – WAVY sakė Ch.Cornwellas.
Anot pareigūnų, incidentas šiuo metu vis dar tiriamas.

