Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 3d. 21:10

15 priežasčių mylėti Gwen Stefani

Gwen Stefani
Vida Press nuotr. / Gwen Stefani

Nežinia, ar normalumas – šiandien vis dar komplimentas, bet kaip gerai, kad šalia Kardashianų šou pasaulyje yra ir tokių žmonių, kaip Gwen Stefani. Su jais gali tapatintis, jų emocijas ir motyvaciją supranti, o jų diena – laimei – neprasideda nuo minties: „Ką šiandien parodysiu instagrame.“ Negana to, jų tėtis yra vis dar tėtis (ir anūkams rytoj nereikės sukti galvos, kodėl senelį reikia vadinti močiute). Jie miega su priešingos lyties atstovais, gimdo vaikus ir juos augina patys, neperka batelių už automobilio kainą. Ir jei yra populiarūs, tai tik dėl to, kad išties šį tą sugeba: dainuoti, kurti dizainą, vaidinti.

Žodžiu, kaip jau minėjome, yra beviltiškai normalūs: kaip dainuojantys dainininkai, vaidinantys aktoriai ir drabužius kuriantys dizaineriai. Kaip Gwen Stefani, kurią po pastarojo albumo „This Is What the Truth Feels Like“ bent jau moteriškoji auditorija įsimylėjo iš naujo – toks nuoširdus ir autobiografinis jis yra (ne veltui vadinasi „Taip atrodo tiesa“). Gwen puikiai charakterizuoja ir jos elgesys per santuokos krizes: ankstesnę, kai paaiškėjo, kad sutuoktinis turi beveik suaugusią nesantuokinę dukrą, ir dabartinę, dėl to paties sutuoktinio neištikimybės pasibaigusią skyrybomis (istorija sena kaip pasaulis – Gavinui Rossdale’ui į akį krito vaikų auklė). Ir apskritai turbūt ne veltui gerbėjai ją praminė Sunshine („saulės šviesa“), o ne, pavyzdžiui, „ledo karaliene“ (Gwen – tamsių akių platininė blondinė ryškiai raudonomis lūpomis).

Vida Press nuotr./Gwen Stefani
Vida Press nuotr./Gwen Stefani

1. Ji turi šeimą

Tai reiškia – mamą, kuri iki vaikams gimstant dirbo buhaltere, o paskui tapo namų šeimininke, tėtį, ėjusį atsakingas pareigas „Yamaha“ korporacijoje, du brolius – jaunėlį Toddą ir vyresnįjį Ericą, ir jaunesnę seserį Jill. Tėvai – Bobo Dylano ir folkmuzikos gerbėjai (todėl jiems nepatinka pernelyg sentimentalios jų dukters dainos). Brolis Ericas kadaise pakvietė ją dainuoti savo jamaikietiškos muzikos grupėje „No Doubt“, kuri vėliau, kai jis išėjo piešti animacinio filmo „Simpsonai“, perėjo pačiai Gwen.

2. Ji yra tingi

Pati taip sako, nors teorinį tingumą derina su fenomenaliu darbštumu. Studijuodama Kalifornijos universitete, dirbo vizažiste universalinėje parduotuvėje (štai iš kur talentas dažytis), o jos pirmasis darbas buvo „Dairy Queen“ greitojo maisto restorane. „Pradėdama dirbti tilpdavau į savo drabužius, baigdama – nebe“, – juokauja Stefani. O tai, ką ji darė ir daro kaip dainininkė, dizainerė ir trijų vaikų mama, matome patys.

Vida Press nuotr./Gwen Stefani
Vida Press nuotr./Gwen Stefani

3. Ji dainuoja

Įtakingasis leidinys „Rolling Stone“ pavadino ją vienintele tikra moterimi roko žvaigžde radijuje ar MTV. Nėra muzikos apdovanojimo (nuo „Grammy“ iki MTV vaizdo muzikos įvertinimų), kurio neturėtų ši baltaplaukė moteris. „Mano balsas nebuvo toks galingas, kaip kitų – aš negalėjau riaumoti. Bet galėjau padaryti kur kas daugiau: pavyzdžiui, parašyti ir atlikti dainą apie meilę“, – šitaip Gwen vertina save.

4. Ji nebijo klysti

Na taip, gramatika dainininkei visada sekėsi sunkiai ir net šiandien ji rašo su klaidomis ir skundžiasi disleksija. Užtat gerai plaukioja, moka groti mažąja fleita net orkestro partijas, o dar vaikystėje mama ją išmokė siūti. Savo vaikus ji beveik visuomet vežasi į koncertus bei keliones ir sako, kad jai svarbu žinoti, jog jie visada šalia, net tada, kai jų mama dainuoja scenoje ir berniukai šiek tiek nuobodžiauja.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Gwen Stefani
AFP/„Scanpix“ nuotr./Gwen Stefani

5. Ji – kukli moteris

„Septyniolikos, kai pradėjau dainuoti, buvau tokia nekalta, nesvajojau apie karjerą, mūsų muzika buvo visai nekomercinė. Repetuodavome dukart per savaitę ir turėdavau prašyti tėvo penkių dolerių naujam mikrofonui. Kai prodiuseris sakė, kad po penkerių metų būsiu žvaigždė, svarsčiau: „Nė velnio. Po penkerių metų turėsiu vaikų ir visai neužsiimsiu muzika.“ Tada penkeri metai atrodė kaip ištisi amžiai ir visai nemačiau savęs roko žvaigždės kailyje.“

6. Ji moka atleisti

Gavinui Rossdale’ui, kuris neseniai tapo buvusiu sutuoktiniu, ji atleido bent dvi viešas nuodėmes: homoseksualų ryšį su dainininku, vardu Marilyn (Gavinas ir Gwen buvo metus susituokę, kai Marilyn išleido albumą ir dedikavo jį Rossdale’ui su prierašu: „Ilgiems mūsų aistros metams atminti.“) ir absoliučiai heteroseksualų romaną su dizainere Pearl Lowe. Jis buvo trumpalaikis ir senas, tačiau jau Gwen laikais paaiškėjo, kad Gavinas – Pearl dukters Daisy tėvas.

7. Ji – gera mama

Susipažinkite: Kingstonas – devynerių, Zuma – septynerių, Apollo – dvejų. Nė vieno iš berniukų gimimo aplinkybių Gwen nepavertė šou ir stengiasi auginti juos kuo normaliau. Tiesa, ji labai kremtasi, kad Kalifornijos teismo sprendimu vaikų globos teises ir laiką, praleidžiamą su jais, turės dalytis su buvusiu vyru po lygiai.

Vida Press nuotr./Gwen Stefani su vaikais
Vida Press nuotr./Gwen Stefani su vaikais

8. Ji nežaidžia meile

Gwen žodžiais, ją ir dabartinį mylimąjį, kolegą, kantri muzikos atlikėją Blake’ą Sheltoną suvedė bendri išgyvenimai: tą pačią vasarą, kai subyrėjo Stefani santuoka, Blake’as išsiskyrė su žmona. Dvejetas, patyręs tokią pat bėdą, virto vienas kito gelbėtojais. Bent jau taip sako Stefani: „Aš vis dar renku savo subyrėjusio gyvenimo gabalėlius ir sprendžiu problemas. Vis dar esu ištikta šoko. Tačiau viskas tik į gera.“

9. Ji – moteris, kurią veda

Nors Sheltonas Gwen gyvenime – mažiau nei metus, sakoma, kad yra pasirengęs nusivesti ją prie altoriaus, kai tik bus sutvarkyti visi skyrybų formalumai. O Rossdale’as (kai jie susipažino, „Bush“ grupės lyderis buvo didesnė žvaigždė nei „No Doubt“ vokalistė) kone pirmą vakarą pareiškė: „Vesiu tą merginą, kai tik ji duos bent menkiausią ženklą, kad sutinka tapti mano žmona.“ Ir net jos pirmas romanas su Tony Kanalu truko ilgiau nei kai kurių žmonių santuokos – septynerius metus.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Gwen Stefani ir Blake'as Sheltonas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Gwen Stefani ir Blake'as Sheltonas

10. Ji – turtinga ir pasitikinti

Kitaip nei dauguma žvaigždžių, saugančių savo turtus, tekėdama už Rossdale’o Gwen nepasirašė vedybų sutarties, nors beveik per visus jų santuokos metus uždirbo kur kas daugiau, net buvo ketvirtoji turtingiausių pasaulio garsenybių sąraše, o šiandien jos turtas vertinamas 100 mln. JAV dolerių. Kalbėta, kad Gavinas norėjo prisiteisti iš žmonos, su kuria skyrėsi, lygiai pusę turto, bet galiausiai pasitenkino mažesne dalimi.

11. Ji – mados ikona

2004 m. Gwen drabužių kompanija „L. A. M. B.“ („Love. Angel. Music. Baby.”) buvo itin komerciškai sėkminga. Jos šou, įkvėptų Lotynų Amerikos ir Japonijos kultūrų, per Niujorko mados savaites laukdavo visi mados sekėjai, o drabužius dėvėjo tokios žvaigždės, kaip Teri Hatcher, Nicole Kidman, Halle Berry ir, žinoma, pati Stefani. Deja, kompanijos elektroninė parduotuvė neatnaujinama, tačiau veikia kelios realios parduotuvės Pietų Korėjoje, Izraelyje, JAV, Kanadoje.

Vida Press nuotr./Gwen Stefani
Vida Press nuotr./Gwen Stefani

12. Ji dosniai dalijasi

2011 m. ji skyrė 1 mln. JAV dolerių Japonijos vaikams, nukentėjusiems nuo žemės drebėjimo ir cunamio, surengė aukcioną ir jame pardavė vintažinių drabužių kolekciją iš asmeninio garderobo ir specialiai tam tikslui sukurtus marškinėlius (Japonija – sena Gwen meilė). Dainininkės namuose Beverli Hilse lankėsi pirmoji ponia Michelle Obama – moterys rengė labdaros vakarienę.

13. Ji – atvira

Trečiasis Gwen studijinis albumas „This Is What the Truth Feels Like“ išėjo po dešimties metų pertraukos. Iš tiesų jis turėjo pasirodyti dar prieš porą metų, tačiau įrašiusi kelias dainas Stefani pajuto kūrybinę krizę ir darbai sustojo. O paskui užsidarė studijoje ir per kelis mėnesius įrašė visiškai naują albumą (į diską sudėtos ne visos dainos). Skausmas išties virto gera terapija. „Mano dainos – mano dienoraščiai“, – sako ji.

Vida Press nuotr./Gwen Stefani
Vida Press nuotr./Gwen Stefani

14. Ji greitai pravirksta...

...ir nemoka pykti. Su buvusiais „No Doubt“ nariais išsiskyrė gražiuoju (tai – viena iš priežasčių, kodėl atėjus laikui jie vėl taip lengvai kilo į sceną kartu), gerai atsiliepia apie koleges Rihanną ir Katy Perry ir sako nemokanti pyktis nei su žmonėmis, nei su vyru, nes labai greitai puolanti į ašaras. Todėl išmoko tiesiog nesileisti į konfliktus.

15. Ji – išmintinga

Gwen gerai jaučiasi vyrų pasaulyje ir nedejuoja dėl diskriminacijos. „Aš visada gyvenau jame. Į mano nuomonę įsiklausoma. Pripažįstu, kad taip susiklostė aplinkybės. O dėl amžiaus... Mano viena daina vadinasi „Gimęs žydėti, gimęs pražūti“, bet juk taip sukasi gamtos ratas. Mes gimėme tam, kad mirtume. Gali manyti, kad tai tragedija, gali galvoti, kaip kuo daugiau pelnyti iš to laiko, kuris tau skirtas. Be abejonės, visada ką nors prarasi, bet ir gausi. Visas gyvenimas toks ir yra – kupinas ieškojimų.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Interviu Sportas

Tarp rusų ir turkų pažadų įstrigęs V.Lekevičius prakalbo apie atsisveikinimą su „Atlantu“

Aktualu

Rasistinę užuominą paleidusi europarlamentarė Laima Andrikienė spruko į krūmus: minčių kyla įvairių

Verslas

Vilnietį išgąsdino klaida degalinėje: už benziną – 5,55 euro, dyzeliną – 8,88 euro

Aktualu

Pensininkus užrūstinusi Rusijos valdžia atkakliai stumia pensijų reformos buldozerį

Vardai

Gintarė Karaliūnaitė besibaigiant skyrybų procesui: „Jis vis dar grasina“

Gazas

Sprinto rungtį Palangos Vytauto gatvėje laimėjo „Porsche Cayman GT4 Clubsport“

Verslas

Parduodamas Arvydo Sabonio namas Žaliakalnyje

Aktualu

Vilniaus pataisos namuose telefonų negavę kaliniai bandė kelti maištą

24sek

Kodėl „Vytautas“ išgaravo iš Prienų klubo pavadinimo?

Pasaulis kišenėje

Išrikiavo geriausias pasaulio avialinijas: iš TOP20 Lietuvoje skrydžius vykdo trys

Tobias Asser darbuose – žvilgsnis į kosmosą ir žmonių paliktus pėdsakus jame

Aktualu

Edwardas Lucasas: D.Trumpo diplomatinis vojažas verčia susimąstyti apie priemones Vakarams apsaugoti

Gyvenimas

Paakių oda: kaip ją prižiūrėti ir apsaugoti nuo senėjimo

Vardai

Policija prašo pagalbos: į tėvynę grįžusi prapuolė buvusi „Olialia pupytė“ Sandra Grafinina

Aktualu

Sostinėje gyvenantį ekvadorietį mušę vyrai šaukė „Lietuva – lietuviams!“

Aktualu

Lietuvis respublikonas S.Anužis teisinasi dėl nuotraukos su įtariama rusų šnipe

Vardai

Gatvėje smurtavusiai bokso čempionei K.Kazarian – teismo smūgiai: apribota laisvė, priteista žala

Verslas

„Maxima Grupė“ jungia savo prekybos tinklus Lenkijoje

Aktualu

Tenenių seniūnės namuose – naminukės fabrikėlis: Šilalės meras lieps pasiaiškinti

Verslas

Jūrų krovos kompanijų asociacijos prezidentas: apie algas Klaipėdos uoste geriau nekalbėti

Naujienos

Interviu Sportas

Tarp rusų ir turkų pažadų įstrigęs V.Lekevičius prakalbo apie atsisveikinimą su „Atlantu“

Aktualu

Rasistinę užuominą paleidusi europarlamentarė Laima Andrikienė spruko į krūmus: minčių kyla įvairių

Verslas

Vilnietį išgąsdino klaida degalinėje: už benziną – 5,55 euro, dyzeliną – 8,88 euro

Aktualu

Pensininkus užrūstinusi Rusijos valdžia atkakliai stumia pensijų reformos buldozerį

Vardai

Gintarė Karaliūnaitė besibaigiant skyrybų procesui: „Jis vis dar grasina“

Gazas

Sprinto rungtį Palangos Vytauto gatvėje laimėjo „Porsche Cayman GT4 Clubsport“

Verslas

Parduodamas Arvydo Sabonio namas Žaliakalnyje

Aktualu

Vilniaus pataisos namuose telefonų negavę kaliniai bandė kelti maištą

24sek

Kodėl „Vytautas“ išgaravo iš Prienų klubo pavadinimo?

Pasaulis kišenėje

Išrikiavo geriausias pasaulio avialinijas: iš TOP20 Lietuvoje skrydžius vykdo trys

Tobias Asser darbuose – žvilgsnis į kosmosą ir žmonių paliktus pėdsakus jame

Aktualu

Edwardas Lucasas: D.Trumpo diplomatinis vojažas verčia susimąstyti apie priemones Vakarams apsaugoti

Gyvenimas

Paakių oda: kaip ją prižiūrėti ir apsaugoti nuo senėjimo

Vardai

Policija prašo pagalbos: į tėvynę grįžusi prapuolė buvusi „Olialia pupytė“ Sandra Grafinina

Aktualu

Sostinėje gyvenantį ekvadorietį mušę vyrai šaukė „Lietuva – lietuviams!“

Aktualu

Lietuvis respublikonas S.Anužis teisinasi dėl nuotraukos su įtariama rusų šnipe

Vardai

Gatvėje smurtavusiai bokso čempionei K.Kazarian – teismo smūgiai: apribota laisvė, priteista žala

Verslas

„Maxima Grupė“ jungia savo prekybos tinklus Lenkijoje

Aktualu

Tenenių seniūnės namuose – naminukės fabrikėlis: Šilalės meras lieps pasiaiškinti

Verslas

Jūrų krovos kompanijų asociacijos prezidentas: apie algas Klaipėdos uoste geriau nekalbėti

Vardai

Idėjos savaitgaliui

Išmanus kaimas

Festivalis „Galapagai”

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką