Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 11 12, 11:03

Aliona į keliones leidžiasi su kate: kartu kopdamos į kalnus stebino aplinkinius

Kai į kalnus kartu su šeimininkais kopia šunys, tikėtina, tai pernelyg didelės nuostabos aplinkiniams nesukelia. Tačiau ar dažnai pamatote vaizdelį, kai skardžio pakraščiu su pavadėliu ramiai vaikštinėja... katė? Būtent Alionos Avižinienės augintinė Luna kartu vyksta į kone visas keliones. Ir nors gali pasirodyti, kad katėms tai neturėtų kelti jokio malonumo, Luna, priešingai, mėgaujasi kiekviena akimirka. „Nuotykių kartu tikrai netrūksta, dažnai būname dėmesio centre“, – sako Aliona.
Aliona Avižinienė keliauja kartu su kate Luna Tik prenumeratoriams
Aliona Avižinienė keliauja kartu su kate Luna / Asmeninio albumo nuotr.

Katė keliauti mėgsta nuo mažens

Aliona kartu su savo vyru jau augino katiną, kai jos mamos katė atsivedė palikuonių. Lankydama mamą, pora daug laiko praleido ir su mažaisiais kačiukais, su kuriais taip susidraugavo, kad vieną nusprendė pasiimti namo.

„Taip išėjo, kad Luną užsiauginome nuo pirmų dienų, – šypteli A.Avižinienė, kurios katė šiandien skaičiuoja jau penktus metus. – Neplanavome turėti antro katino, bet matėme, kaip kačiukai augo, su jais žaidėme, o galiausiai draugas pasiūlė vieną imti auginti patiems. Sprendimas buvo labai geras.“

Asmeninio albumo nuotr./Aliona Avižinienė keliauja kartu su kate Luna
Asmeninio albumo nuotr./Aliona Avižinienė keliauja kartu su kate Luna

Kaip Aliona sako, į Luną pora dėmesį iš karto atkreipė todėl, nes ši vienintelė savo vadoje buvo raina – kiti kačiukai buvo juodi.

„Luna įprastai yra gana tingi, mėgsta ilsėtis, valgyti – ji turi milžinišką apetitą, atrodo, niekada nejaučia sotumo. Vis dėlto būna laikas, kai sukaupia per daug energijos ir nori ją tikslingai išnaudoti. Tuomet tenka eiti su ja pasivaikščioti arba, dar geriau, kur nors išvažiuoti ir taip Luną iškrauti“, – pasakoja A.Avižinienė.

Taip, perskaitėte teisingai – Aliona kartu su savo kate eina pasivaikščioti ar traukia į keliones. Lunos šeimininkai greitai pastebėjo, kad automobiliai augintinei nebaisūs, o dėl jos charakterio nesinorėdavo kur nors išvykus palikti vienos namie.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką