Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 6d. 07:55

„Atvirai su vadovu“: apie Lietuvoje parduodamas lovas, kurias mėgsta ir karališka šeima, ir Holivudas

Laura Budrevičiūtė-Bakšys
Video stop kadras / Laura Budrevičiūtė-Bakšys

Kiek sutiktumėte mokėti už naują lovą? O kiek – už kokybišką miegą? Prekės ženklo „Hastens“ lovos neretai vadinamos geriausiomis pasaulyje – ne veltui ant jų miegoti renkasi ir Švedijos karališkoji šeima, ir Holivudo žvaigždės. Ir nors už išskirtinį baldą gali tekti pakloti net kelis tūkstančius eurų, dabar pasakišku miegu gali mėgauti ir lietuviai.

Verslininkės Lauros Budrevičiūtės-Bakšys dėka prieš 4,5 metų Vilniuje atsidarė prabangių miegamojo baldų „Hastens“ salonas. Apie tai, su kokiais iššūkiais jai teko susidurti, ji pasakoja laidoje „Atvirai su vadovu“.

„Į šį verslą nėriau iš meilės produktui. Ir... labai didelio naivumo“, – kalbėdama su laidos vedėja Lina Mieliauskiene prisipažįsta L.Budrevičiūtė-Bakšys. Tačiau esą kai yra meilė, naivumas iš dalies eina koja kojon – kitaip gyvenime retai ir pasitaiko.

„Buvau „Hastens“ klientė ir pati tą produktą tiesiog įsimylėjau. Man atrodė, kad jei pati jį vertinu, atsiras ir daugiau žmonių, kurie jį pamils“, – pasakojo verslininkė.

Būtent ši mintis ją paskatino imtis savo verslo. Iki tol banke dirbusi L.Budrevičiūtė-Bakšys neslepia, nauja pradžia nebuvo lengva – buvo, ir rankos sviro, teko ir ne vieną ašarą išlieti. Ypač, kai mažai kas tikėjo jos idėja. Tuomet, kaip pati sako, net artimi žmonės sukiojo pirštą palei smilkinį tikindami, kad idėja užkurti verslą nepavyks.

Tačiau versli moteris nenuleido rankų ir laikėsi savo, kol galiausiai jos veikla išaugo į pelningą verslą.

„Buvo momentų, kai galvojau – viskas, uždarysiu, nieko neišeis. Tačiau labai palaikė partneriai. Iki šiol manau, kad jie – 80 procentų sėkmės“, – sakė pašnekovė.

Verslą L.Budrevičiūtė-Bakšys vadina pačia didžiausia kūryba, gyvenimo universitetu, skatinančiu judėti į priekį. Darbas su „Hastens“ ją išmokė atsakomybės, kantrybės, taip pat nebijoti nugriuvus atsikelti ir pakelta galva eiti toliau.

Tačiau visų svarbiausia esą tikėti tuo, ką darai, tikėti idėja, nepamesti savo vertybių – tik tuomet sekasi. Ir visai nesvarbu, kad švedų gaminamos prabangios lovos kainuoja kone dešimt kartų daugiau už įprastas, joms suteikiama 25-erių metų garantija pasako, jog gamintojams svarbiausia – kokybė.

„Kai renkamės kokybišką daiktą, brangų daiktą, mes pagalvojame, juk didelė kaina įpareigoja pagalvoti. Nusiperkame, patiriame daug daugiau pirkimo džiaugsmo ir tada lieka labai daug laisvės ir erdvės užsiimti kitais dalykais“, – sako L.Budrevičiūtė-Bakšys.

Visą išsamų pokalbį su ja žiūrėkite laidoje „Atvirai su vadovu“:

Daugiau pokalbių „Atvirai su vadovu“ rasite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką