Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 20d. 09:54

„Atvirai su vadovu“: sudėtingiausi sprendimai susiję su santykiais ir žmonėmis

Ilona Daugėlaitė
Stop kadras / Ilona Daugėlaitė

„Sudėtingiausi sprendimai susiję su santykiais ir žmonėmis“, – sako Lietuvos Geležinkelių strateginės plėtros vadovė Ilona Daugėlaitė. Ne tik apie santykius, o ir autentiškumą versle, atsakomybę ir sunkius bei lengvus sprendimus vadovo kasdienybėje kviečiame žiūrėti jau trečioje „Atvirai su vadovu“ laidoje.

I.Daugėlaitės teigimu, su sudėtingais sprendimais susiduriama tuomet, kai reikia atsirinkti žmones, juos prisileisti, atsiverti ir, tuo pačiu,, kai tu jau turi dėl vienokių ar kitokių priežaščių žmogui turi pasakyti ne ir jį atleisti.

Autentiškumas versle – painus dalykas. Priimu tokius žmones kaip dovaną – gal nuskambės kažkiek ciniškai, bet matyt kuo aukščiau karjeros laiptais užlipi, tuo mažiau to autentiškumo ir nuoširdumo, tuo daugiau manipuliacijos. Vieni gal daro sąmoningai, gal nesąmoningai, bet tada reikia labai daug drąsos arba būti labai daug pasiekusiam, kad turėtum tą savo „aš“ ir būt visiškai autentiškam“, – sako I.Daugėlaitė.

I.Daugėlaitė sako, kad labai sunku versle būti originaliam ir todėl, kad daugrlis darbinėje aplinkoje nešiojasi kaukes: „Kai pamatai žmones, kurie turi savo savastį ir savo „aš“, tai kiekvieną kartą yra malonus atradimas“.

Daugiau – laidoje „Atvirai su vadovu“:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:03
01:42
01:24

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką