Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 4d. 10:00

Inga Valinskienė: „Aš vis dar jaukinuosi močiutės vaidmenį“

„Dabar mūsų su Arūnu aukso amžius – vaikai užauginti, išmokome nebesipykti, visiems viskas jau įrodyta, namuose karaliauja trys šunys ir katė, o ir gyvenimą pristabdęs karantinas leido atsipūsti nuo beprotiško lėkimo“, – jau šį sekmadienį 20.00 val. portalo 15min pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ atvirai prisipažins dainininkė, aktorė, TV laidų vedėja ir filmų garsintoja Inga Valinskienė.

Ji nebijo bėgančio laiko. O sulaukusi 54-erių sugeba įžvelgti daugiau brandos pliusų nei minusų. „Atrodyti gražiai man svarbu scenoje, o į kaimynystėje esančią parduotuvę galiu nulėkti ir su sportiniu kostiumu. Per atostogas išvis nemėgstu nei puoštis, nei dažytis. Kam? Kad kam nors labiau patikčiau? Kad kažkam kažką įrodyčiau? Man to nereikia, nes gyvenu labai žemišką gyvenimą. Labiausiai mėgstu namų ramybę ir privatumą, o švenčių ir vakarėlių nei man, nei Arūnui niekada per daug ir nereikėjo“, – retai dalinamame interviu prisipažins „aksominiu Lietuvos balsu“ vadinama I.Valinskienė.

Erdvus namas sostinės pakraštyje, dar vienas, skirtas poilsiui, stovintis pajūryje ir vila Kipre su vaizdu į Viduržemio jūrą – atrodytų, tokio gyvenimo garsiajai pramogų pasaulio porai daug kas gali pavydėti. Tačiau Inga bus atvira – prabangos juodu su vyru niekada nesivaikė: netaškė pinigų naujutėlaičiams automobiliams, garsių prekės ženklų drabužiams ar spindintiems papuošalams. O ir namuose daugiausia šeimininkauja pati dainininkė – ir ruošia maistą, ir skalbia drabužius. „Esu visiškai naminė, – stereotipą apie spindintį ir padėjėjų apsuptą gyvenimą laidoje sugriaus Inga. – Geriausiai jaučiuosi tada, kai aplink niekas į mane nesusmeigia žvilgsnių. Tam ir reikėjo namo Kipre, kad galėtume jaustis tiesiog paprastais žmonėmis“.

Inga Valinskienė laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“
Inga Valinskienė laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“

Laidos žiūrovai sekmadienio vakarą galės pasižvalgyti ir po Valinskų vilą Kipre, ir pamatyti jų asmeninių švenčių kadrus.

Nuo pat pažinties pradžios 1984 metais Inga ir Arūnas yra beveik neišskiriami, nors garsi moteris neslepia, kad jų gyvenime buvo visko. „Laimingos santuokos formulė? Pažaisti kompromisus ir laiku nugludinti aštrius kampus“, – žurnalistui Edvardui Žičkui prisipažins Inga Valinskienė.

Nesutarimų tarp garsiųjų sutuoktinių šiandien kyla tik darbe, mat Arūnas ne tik veda bei prodiusuoja televizijos laidas ir renginius, bet ir Ingos koncertus. „Darbe Arūnas yra labai reiklus žmogus, tad ten ir kyla didžiausia trintis, – atviraus pramogų pasaulio ryklio sutuoktinė. – Jo darbuotojai jau įpratę prie jo impulsyvumo, o aš, kadangi nedirbu su juo kasdien, labai greitai išsimušu iš vėžių nuo pakelto tono. Aš esu žiauriai jautri, nors Valinskas įsivaizduoja kitaip“, – kalbės Inga.

Jau pustrečių metų moteris jaukinasi ir naują – močiutės – vaidmenį. Vyresnysis sūnus Arūnas su širdies drauge Viktorija Valinskams padovanojo anūkę Sofiją. „Kol kas vaikai man neatveža anūkės prižiūrėti kelioms dienoms, apsiribojame savaitgalio pietumis ir keliomis valandomis, bet jau ruošiuosi ir ilgesniems pasibuvimams su Sofija“, – prisipažins I.Valinskienė.

Atviras ir nuoširdus vienos garsiausių Lietuvos moterų ir pramogų pasaulio senbuvio Arūno Valinsko žmonos Ingos interviu – jau šį sekmadienį 20.00 val. pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ – tik portale 15min.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką