Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti

Naujausiame žurnalo „Ji“ numeryje skaitykite...

Kaip išvengti toksiškų santykių spąstų, ką apie nuolatinę skubą, didžiulį vyro palaikymą ir moteriškumą pasakoja Erika Vitulskienė, kaip savo veiklą pristato organizacijos „Raudonos nosys. Gydytojai klounai“ meno plėtros vadovė, ilgametė aktorė, gydytoja klounė Justė Liaugaudė ir kokiais kasdienio darbo nuotykiais dalijasi stiuardesė Ieva Balčiūnaitė.
Erika Vitulskienė ir žurnalo JI Nr. 20
Erika Vitulskienė ir žurnalo JI Nr. 20 / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Sužinokite, kaip išrinkti stovyklą vaikui ir bendraturčiams pasidalyti komunalines išlaidas, kokiais mitais apipinta vaikščiojimo nauda, kaip atskirti susilpnėjusį imunitetą nuo imunodeficito, ar migrena gali būti susijusi su virškinimu, kaip pasirūpinti vaikų saugumu ir kodėl verta išbandyti tantrinį seksą.

Taip pat žurnale skaitykite guminių batų istoriją, apie kokybiškas kosmetologijos paslaugas (konsultavo Kosmetikų ir kosmetologų asociacijos valdybos narė Asta Bagdonaitė), sužinokite, kaip išsirinkti patogų krėslą į kiemą, ar tikrai agurkai ir pomidorai negali augti drauge, išmokite pasigaminti prancūzišką kišą, pasidomėkite, iš ko pasiruošti tirštąjį kokteilį ir desertą be pridėtinio cukraus (gamino ir patarė tinklaraščio „Skaniai ir lengvai“ autorė Indrė Denisovienė).

Laisvalaikiu išspręskite testą apie gegužę, perskaitykite meilės istoriją ir pasidomėkite, kuo patyrusį keliautoją gali nustebinti Egiptas.

Naujausią žurnalo „Ji“ numerį rasite visuose prekybose taškuose arba prenumeruokite ir sutaupykite.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius