Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 11 20, 11:01

Sušlubavusi sveikata Moniką privertė parduoti verslą: dabar save atrado kepdama išskirtinius tortus

Dėl gyvenimo pametėtų iššūkių Monikai Jurgelevičienei teko sustabdyti pirmąjį savo verslą, tačiau dviejų vaikų mama greitai rado, kuo kitu galėtų užsiimti – išskirtinės išvaizdos tortų gaminimu. Ryškias spalvas, kurios atsispindi ir kepamuose tortuose, dievinanti Monika šiandien džiaugiasi besiburiančiais klientais ir tikina, kad jaučiasi savose rogėse. „Iki šiol dirbu naktimis, kai vaikai sumiega“, – darbo užkulisius atskleidžia ji.
Monika Jurgelevičienė kepa išskirtinius tortus Tik prenumeratoriams
Monika Jurgelevičienė kepa išskirtinius tortus / Asmeninio albumo nuotr.

Pirmą verslą pradėjo gimus dukrai

Baigusi mokyklą, Monika, ketindama tapti trenere, įstojo mokytis baidarių ir kanojų specialybės. Nors su šiuo sportu ji draugavo ilgą laiką, per studijas moteris visgi suprato, kad toks darbas – ne jai.

„Persikrausčiusi į Vilnių, susipažinau su vyru, susituokėme, gimė dukrytė, kuriai netrukus jau sukaks 9-eri. Tuo metu nedirbau, buvo labai sunki finansinė situacija – ką tik buvo įvestas euras, turėjome pragyventi tik iš vyro algos. Iki šiol prisimenu, kaip turėjau 15 eurų ir išėjau į parduotuvę norėdama dukrai nupirkti žaislą. Supratau, kad tokiu būdu pinigų neužteks niekam kitam.

Galiausiai viskas baigėsi tuo, jog sumaniau pati pabandyti pasiūti žaislą. Aš, niekada gyvenime nesiuvusi ir nelaikiusi adatos rankoje, neskaitant skylučių sulopymo, nuėjau į audinių parduotuvę ir namo grįžau su krūva audinių, siūlais. Pasiuvau pirmą barškančią sraigę“, – prisimena M.Jurgelevičienė.

Asmeninio albumo nuotr./Monika Jurgelevičienė su dukra
Asmeninio albumo nuotr./Monika Jurgelevičienė su dukra

Taip gimė nauja Monikos veikla, kuri greitai tapo ir papildomu pragyvenimo šaltiniu. Pirmuosius pasiūtus žaislus moteris parodė draugams, pasidalino feisbuke, o tuomet pasipylė prašymai jų padaryti ir pažįstamiems.

„Po kurio laiko pradėjau daryti aksesuarus, tad gavau užsakymų krikštynoms. Tuomet nusprendžiau sukurti savo puslapį, – pasakoja M.Jurgelevičienė. – Man sekėsi tikrai neblogai, o pamažu perėjau prie siuvimo iš odos.“

Man tapo sudėtinga išlaikyti adatą rankose, ilgai sėdėti. Supratau, kad negaliu tęsti veiklos.

Vis dėlto dėl sveikatos problemų Monikai teko pristabdyti siuvimą. Kad ir kaip buvo sunku, jai reikėjo priimti sprendimą ir suvokti, kad laikas ieškoti kitos veiklos.

„Man tapo sudėtinga išlaikyti adatą rankose, ilgai sėdėti. Be to, po daugybės nesėkmingų nėštumų gimė sūnus. Supratau, kad negaliu tęsti veiklos, nes nebesugebu fiziškai“, – sako M.Jurgelevičienė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką