Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

10 dalykų, apie kuriuos savo vyrams meluoja moterys

Meilė
„Shuterstock“ nuotr. / Meilė
Šaltinis: 15min
0
A A

Kartais melas nėra kenksmingas dalykas. Jei melas padarys žmogų laimingą, juk neišgirsite jokių priekaištų, rašo tinklalapis en.amerikanki.com.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Baltas melas – būtina santykių dalis. Moterys dažnai meluoja, nes yra nepasirengusios kalbėti tam tikromis temomis. Štai 10 dalykų, apie kuriuos savo vyrams meluoja dailiosios lyties atstovės:

„Man viskas gerai“

Kartais moterys taip pasako, tačiau jų balso tonas būna itin aštrus. Tai paprasčiausiai reiškia, jog jos sako: „Žinoma, kad man ne viskas gerai.“ Problema ta, kad dailiosios lyties atstovės mano, jog vyrai supranta, kas turima omenyje, tačiau kai kurie tikrai nemoka skaityti tarp eilučių.

„Aš galiu apmokėti sąskaitą“

Moterys dažnai tikisi, jog vyrai apmokės jų sąskaitas. Yra nerašyta taisyklė, jog jei vyras pakviečia moterį į pasimatymą, tuomet ji tikėsis, kad jis ir apmokės sąskaitą. Jei vyras nežiūri į sąskaitą, tuomet gali būti, kad jis neturi pakankamai pinigų.

„Gerai, žiūrėsiu varžybas su tavimi“

Moterys dažnai nori daryti kažką, kas joms ne itin patinka, bet priverčia vyrus šypsotis. Moteris galėtų pameluoti vardan gero tikslo – gerų santykių su vyru. Tačiau po kurio laiko entuziazmas gali išnykti. Čia beveik tas pat, kaip sudominti vyrą baletu – dažnas teatre kankinasi.

„Nesu pasirengusi santykiams“

Jei moteris nori būti su trokštamu vyru, tuomet ji tikrai atras tam laiko. Jei moteris pradeda vengti savo vaikino ar pasakoja, kokia yra užsiėmusi ir norinti erdvės, tuomet tai yra ženklas, jog nėra rimtai susidomėjusi priešingos lyties atstovu.

„Aš nepykstu“

Dažniausiai moterys taip pasakys po kokio nors konflikto. Iš tiesų moteris gali ir nebūti supykusi, tačiau meluoja, nes tikisi, jog vyras atsiprašys už tai, ką padarė. Ji nepyksta, bet dažnaiusiai būna nusivylusi, įskaudinta ar nusiminusi, kad vyras jos nesupranta. Reikia palaukti, kuomet emocijos atslūgs, ir tuomet išspręsti nesutarimus.

Taip pat skaitykite: Vienų nekenčiamos, kitų mylimos: žinomiausios pasaulio meilužės

„Man nesvarbu, kad flirtuoji su kitomis“

Dauguma moterų turi tradicinį požiūrį į santykius – jos nekenčia, kuomet jų vyrai flirtuoja su kitomis moterimis. Nepaisant to, dailiosios lyties atstovės ignoruoja vyrukų žvilgsnius į kitas arba bent jau apsimeta, kad nebūtų pavadintos pavydžiomis hienomis.

„Neturėjau daug partnerių“

Vyrai neturėtų klausinėti moterų apie seksualinę patirtį. Jei visgi toks klausimas prasprūsta, tuomet moteris gali jaustis nepatogiai ir susigėsti. Tikriausiai šis melas yra visai pagrįstas.

„Nesijaudink, tai gali nutikti bet kam“

Tokį melą dažnas vyras gali išgirsti tuomet, kai „baigia per anksti“, kai neįvyksta erekcija ar buvo atleistas iš darbo. Žinoma, tai nutinka ne bet kam, bet tiesiog sakome tai, norėdamos paguosti.

„Tavyje nekeisčiau nieko“

Galbūt moteris myli vyrą, tačiau ne padažą, kurį jis apsidrebia ant savo marškinių, ar netvarką, kurią palieka po savęs. Moterys dažnai tai sako norėdamos neįžeisti vyro ego. Iš tiesų moterys dažnai bando pakeisti dalykus, kurie joms nepatinka.

„Man nesvarbu, kad tu vaikštai į striptizo klubus“

Moterys gali suprasti, jog kartais vyrams reikia kur nors paganyti akis. Kartais jos gali apsimesti, kad nesvarbu, jog vyrai lankosi tokiuose klubuose, nes nenori pasirodyti pernelyg valdingos ir viską kontroliuojančios.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką