Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

10 laimingo vedybinio gyvenimo taisyklių

Sutuoktiniai
„Shuterstock“ nuotr. / Sutuoktiniai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ką tik iškeptiems sutuoktiniams atrodo, kad jų meilė – visagalė, be to – ypatingiausia pasaulyje, todėl suteikia garantiją, kad jiedu gyvens ilgai ir laimingai. Klystate, brangučiai. Jūsų laukia sunkus darbas. Pradėkite nuo ABC...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Neužsidarykite tarp keturių sienų

Nors ir kaip norėtųsi neišlįsti iš meilės lizdelio, įsisąmonininkite, kad be jūsų pasaulyje yra ir kitų įdomių dalykų. Juk kol susitikote, kiekvienas turėjote savo šeimas, draugus, mokėtės, plėtėte pažįstamų ratą, užsiėmėte mėgstama veikla.  Jūsų vedybinis gyvenimas bus kur kas įdomesnis, jei nepamiršite mėgstamų užsiėmimų ir svarbių jums žmonių.

Nesikoncentruokite tik  vienas į kitą

Gal dabar tai jums skamba labai keistai, (nes jūsų pasaulyje egzistuoja tik JIS ar JI), bet ieškokite bendravimo už šeimos ribų. Padvigubinkite savo draugų ratą – sujungę savo draugus. Nevenkite senų bičiulių ir naujų pažinčių.

Nereikalaukite kasdienių meilės įrodymų

Vis dar tikitės, kad ir po vedybų jis nuolat dovanos gėles, kvies vakarieniauti mieste ar į kiną? Jei to nebėra, puolate į paniką? Ak, nebemyli, ak, aš jam nebeįdomi!? Visai ne. Gal vyriškis tiesiog užsivertė atsakomybės naštą dėl naujos šeimos gerovės, todėl dabar jo prioritetai – kiti. Gana pūstis ir vaidinti auką.

Gerbkite sutuoktinio tėvus

Kokie jie bebūtų. Nesvarbu, ką tylomis apie juos galvojate – tiesiog supraskite, kad tie žmonės verti pagarbos vien todėl, kad padovanojo jums tokį nuostabų gyvenimo draugą.

123rf.com nuotr./Vestuvės
123rf.com nuotr./Vestuvės

 Nelyginkite jūsų poros su kitomis

Nes visada atsiras kitų, kurie turtingesni, linksmesni, seksualesni, sėkmingesni nei jūs abu. Jei visą laiką lygiuositės į kitus, apniks chroniškas nepasitenkinimo jausmas.

Išmokite ginčytis nerėkdama

Kai tik susipažinote, durų trankymas, graudūs verksmai ir kiti fokusai buvo neblogas argumentas ginčuose, bet vedybiniame gyvenime tokia taktika neveikia. Reikia išmokti konfliktus spręsti taikiai. Tada bent jau būsite išklausyta.

Sutikite, šitame beprotiškame pasaulyje gera žinoti, kad bent vienas žmogus yra jūsų pusėje.

Būkite komanda

Nepamirškite palaikyti net fantastiškiausias kito idėjas. Sutikite, šitame beprotiškame pasaulyje gera žinoti, kad bent vienas žmogus yra jūsų pusėje.

Laikykite save pačia patraukliausia

Ir dėl to stenkitės visą gyvenimą – išlikti paslaptinga ir geidžiama.

Išsaugokite romantiką

Sunkiausias punktas. Reikės gerai padirbėti, kad buitis, kasdienybė ir monotonija nepražudytų tos žavios moters, kurią kažkada kažkas beprotiškai pamilo.

Nepamirškite dėkoti

Dažnai bus momentų, kai verkiant reikės palaikymo. Tuomet verta prisiminti, kad šalia jūsų toks ypatingas žmogus: mylintis, suprantantis, pats geriausias pasaulyje! Nepamirškite dėkoti už jo meilę ir pagalbą.

Tad vestuviniai žiedai – dar tik pirmas žingsnis į tai, kas vadinama šeima...

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką