Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 sausio 4d. 11:32

11 dalykų, kuriuos aukšto emocinio intelekto žmonės mato kitaip

Emocinis intelektas Tik prenumeratoriams
123RF.com nuotr. / Emocinis intelektas
Jį sunku paaiškinti, jo neįmanoma išmatuoti. Bet vos pradėję jį lavinti, iškart suprasite – emocinis intelektas yra tikrų tikriausia supergalia.

Emocinis intelektas – gebėjimas atpažinti, suprasti ir valdyti emocijas – leidžia pamatyti pasaulį iš kitos perspektyvos. Jis padeda lengviau ištverti blogiausius laikus, o geri laikai teikia dar daugiau džiaugsmo.

Keletą pastarųjų savo gyvenimo metų intensyviai studijavau su emociniu intelektu susijusias temas, o dvejus metus skyriau medžiagos, kurią panaudojau rašydamas knygą „EQ Applied“ rinkimui ir analizei.

Per tą laiką atradau, kad emociškai išprusę žmonės daugybę dalykų mato kitaip. Leiskite duoti jums keletą pavyzdžių ir juos paaiškinti.

Nesėkmė

Aukštu emociniu intelektu pasižymintys žmonės nebijo nesėkmių – priešingai, jie moka jomis pasinaudoti savo labui. Taip yra todėl, kad šie žmonės žino, jog sulaukti sėkmės nereiškia sulaukti vienkartinio pasisekimo, tai reiškia nuolat, nuosekliai tobulėti. O kiekviena „nesėkmė“ iš tiesų yra galimybė mokytis ir augti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Inc.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tik prenumeratoriams

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:18:53
14:40
02:11

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką