Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 07, 20:59

11 ženklų, kurie gali išduoti partnerio neištikimybę: kaip elgtis?

Išdavystė – skaudi patirtis, nes ji gali būti tiek fizinė, tiek emocinė. Žmonės į kairę suka dėl pačių įvairiausių priežasčių. Santykių ekspertai ir psichologai išskyrė ženklus, kurie, pasak jų, gali byloti apie partnerio neištikimybę.
Susipykusi pora
Susipykusi pora / Vida Press nuotr.

Jūs pagaunate jį meluojant (ir tai nėra vienas melas)

Ar jūsų partnerio bendradarbiai nustemba sužinoję, kad jis yra vedęs? Ar jis sako, kad išeina su kolegomis, kai jūs žinote, jog tai netiesa? „Pasikartojančios apgaulės gali būti ženklas, kad jūsų partneris – neištikimas“, – womenshealthmag.com cituoja tyrėją Justiną Lehmillerį, knygos Tell Me What You Want autorių. Pasak jo, neištikimybė apima daug melo ir apgavysčių.

Jis vengia intymumo

Sekso atsisakymas gali būti raudona vėliava, kelianti nerimą. „Tai išduoda apie atotrūkį, nusisukimą nuo partnerio ir natūralu, kad sulaukia klausimo – kodėl?“, – sako Nicolle Zapien. Jeigu kažkuris partneris apgaudinėja, tai gali reikšti, kad jo emociniai ir seksualiniai poreikiai yra patenkinami kitur.

Susiruošti prireikia daugiau laiko nei įprastai

„Jeigu tai yra svarbus vakaras ar ypatinga proga – natūralu, kad ruošiamės ilgai, tačiau retas kuris sugalvos valandų valandas praleisti prie veidrodžio, kai su tais pačiais žmonėmis dirbama metų metus“, – pastebi tyrėja Suzanne Degges-White. Tad didžiulis susidomėjimas savo išvaizda gali reikšti, kad mylimas žmogus nori kažką įkvėpti, ir greičiausiai, ne jus.

Jis tapo apsėstas savo išmaniųjų įrenginių

Kartais tai gali būti susiję su darbu, o kartais ir kita alternatyva. Bet kuriuo atveju, kaip sako Suzanne Degges-Whit, neištikimi žmonės susirašinėjimui teikia pirmenybę. Tai tyli, tačiau mirtina grėsmė santykiams ir įsipareigojimams.

Jis staigiai užverčia kompiuterio ekraną

Nebent jis ieško jums dovanos kokia nors ypatinga proga – tai galima pateisinti, tačiau sukluskite, jeigu tai vis dažniau kartojasi, nes galbūt jis nori nuo jūsų ką nors nuslėpti (ir tikrai ne mielą dovaną). Žinoma, nereikia žvelgti paranojiškai, galbūt tai tik apsauginė reakcija, pavyzdžiui, į tai, kad jūs pyksite dėl vaizdo žaidimų.

Pastebite keistas išlaidas

Restoranas, kiti keisti pirkiniai, kurie nėra skirti jums, gali sukelti įtarimų, kad kažkas ne taip, sako Nicolle Zapien. Žinoma, ne visada tai reiškia blogiausia, todėl verčiau paklausti partnerio ir pasikalbėti su juo, o ne spėlioti.

Vida Press nuotr./Pora
Vida Press nuotr./Pora

Keisti pasiteisinimai dėl veiklos

Jeigu antrosios pusės pasiaiškinimai skamba keistai ir neįprastai bei jus glumina, pasikalbėkite. Keistos priežastys, kodėl jo ir vėl nebus vakare gali būti susijusios ne tik su neištikimybe, bet ir kitomis problemomis, pavyzdžiui, priklausomybėmis, sako N.Zapien.

Jis nuolat kartoja kito žmogaus vardą

Kaip pastebi psichologai, nuolat kalboje atsiduriantis kitas žmogaus vardas gali reikšti tam tikrus pokyčius, pavyzdžiui, kad jo asmeniniame ir darbiniame gyvenime atsirado jį dominantis asmuo. Be to, kad ir kokio amžiaus žmogus būtų, jis sunkiai susivaldo nekalbėdamas apie dievinamą susižavėjimo objektą.

Jis apipila jus dovanomis ir komplimentais

Per daug gerai, kad būtų tiesa? „Kaltė gali būti itin motyvuojanti, ir jeigu susižavėjimas yra toks, kuriam labai sunku atsispirti, ta kaltė gali būti sušvelninta su partneriu elgiantis kur kas švelniau ir maloniau nei įprastai“, – mano Suzanne Degges-Whit.

Vida Press nuotr./Pora
Vida Press nuotr./Pora

Jūs tiesiog žinote

Kartais tiesiog žinome, kad partneris yra neištikimas ir tai persekioja. Kaip tikina N.Zapien, intuicija gali būti stiprus įrankis priimant tam tikrą sprendimą. Jeigu pastebite ne vieną išdavystės ženklą, kalbėkite su partneriu, kadangi dažnai mes ignoruojame intuiciją, o vėliau mūsų įtarimai tik pasitvirtina.

Radote realių įrodymų

N.Zapien sako, kad net jeigu randami realūs išdavystės įrodymai, žmonės dažnai neigia, kad yra neištikimi, o radusieji juos dažnai pirmenybę teikia tų įrodymų ignoravimui.

Kaip su tuo susidoroti? Pradėkite nuo to, kad reikia būti tiesiu su savo partneriu ir pasakyti, ką radote ir kaip dėl to jaučiatės, pavyzdžiui, „aš žinau, kad tu esi neištikimas ir noriu, kad žinotum, jog man tai nepriimtina“.

Ką daryti?

Neištikimybė santykius gali sugriauti visam laikui, tačiau visų mūsų santykiai yra skirtingi. Be to, požymiai nebūtinai reiškia, kad jūsų partneris tikrai eina į kairę. Gali būti, kad jis jaučiasi nesuprastas, nuliūdęs, turi problemų darbe, kenčia ar patiria nesaugumo jausmą santykiuose. Viskas prasideda nuo pokalbio – nebijokite užduoti nepatogių klausimų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką