Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 17d. 10:23

15min studijoje – H.Vasiliauskienė ir A.Davidavičius apie gyvenimą be smurto

Algirdas Davidavičius, Lilija Henrika Vasiliauskienė ir Regina Statkuvienė
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Algirdas Davidavičius, Lilija Henrika Vasiliauskienė ir Regina Statkuvienė

Kokia pagalba Lietuvoje teikiama smurtą patiriantiems asmenims? Ar smurtautojai turi galimybę mokytis keisti savo elgesį? Kodėl kai kurie žmonės vis dar nesulaukia pagalbos?

Apie smurtą – tiek fizinį, tiek psichologinį pirmadienį 15min studijoje kalbėjome su asociacijos „Vilniaus Moterų namai“ vadove Lilija Henrika Vasiliauskiene ir Vyrų krizių ir informacijos centro projektų vadovu Algirdu Davidavičiumi.

Vilniaus Moterų namų Krizių centras teikia smurtą ir prievartą patiriančioms moterims įvairią pagalbą: nemokamai ir anonimiškai konsultuoja smurtą ir prievartą patyrusias moteris, teikia joms neatidėliotiną psichologinę bei tęstinę kompleksinę pagalbą, rengia mokomuosius seminarus profesinėms grupėms, atlieka metodinio centro funkcijas kitoms pagalbą teikiančioms NVO.

Vyrų krizių ir informacijos centras yra socialinės pagalbos įstaiga, teikianti pirmoje eilėje psichologinę, o papildomai ir juridinę bei socialinę pagalbą žmonėms, nukentėjusiems nuo smurto ir jų artimiesiems Vilniaus mieste.

Remiamas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:30
01:16
01:39

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką