Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

16 psichologinių triukų, kurie pravers bendraujant

Rankos
Vida Press nuotr. / Rankos
Šaltinis: 15min
0
A A

Suminkštinti vadovo širdį, paveikti verslo partnerius, gal net pritraukti patikusio asmens dėmesį gali padėti paprasčiausi psichologiniai triukai. Juos pateikia psychologies.ru.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

1. Pažinties pradžioje atkreipkite dėmesį į pašnekovo akių spalvą. Ta informacija nereikšminga, tačiau pats būdas padeda pasiekti optimalaus akių kontakto, rodančio jūsų pašnekovui, kad esate draugiškas ir pasitikintis savimi.

2. Žmonės geriausiai prisimena, kas įvyko dienos pradžioje ir pabaigoje, o visa kita įsimena blankiai. Todėl užsirašydami laiką susitikimams ar darbo pokalbiams stenkitės būti pirmas arba paskutinis kandidatų sąraše.

3. Pėdų padėtis pokalbio metu gali parodyti slepiamas žmonių emocijas. Tarkim, jei prieinate prie dviejų pažįstamų žmonių, jie atsisuka į jus korpusu, o pėdos lieka kaip buvusios, tai rodo, kad jie jums nėra palankūs, nenusiteikę su jumis bendrauti. Taip pat jei kalbatės su kažkuo, o to žmogaus batelių nosys atsuktos ne į jus, tai reiškia, kad asmuo norėtų kuo greičiau pasišalinti.

4. Kai juokiasi grupė žmonių, kiekvienas instinktyviai žvilgteli į tą asmenį, kuris jam simpatiškiausias. Beje, tai puikus būdas išaiškinti tarnybinio romano veikėjus.

5. Jei norite sulaukti sąžiningo atsakymo į klausimą, o pašnekovas vis muistosi, padarykite pauzę, kaip tai daro psichoterapeutai. Šiek tiek patylėkite, tačiau nesiliaukite žvelgę pašnekovui į akis. Paprastai šiam tampa nejauku ir jis nori kuo skubiau nutraukti stojusią tylą.

6. Jei jaučiate, kad susirinkime viršininkas jums žada pasakyti kažką nemalonaus, atsisėskite šalia, toje pačioje stalo pusėje. Jūsų artumas sumažins jo agresiją, ir labai tikėtina, kad išlipsite sausas iš balos.

7. Jei prašote žmonių nedidelių paslaugų, jie pradeda jausti jums simpatiją. Toks psichologinis mechanizmas: mes vertiname labiau tuos, kuriems bent kartą padėjome, jais pasirūpinome.

8. Pasistenkite įsiminti žmogaus, su kuriuo susipažinote, vardą ir retsykiais jį ištarkite bendraudami. Tas žmogus automatiškai links prie jūsų.

9. Kai neįkyriai atkartojate pašnekovo gestus, šis ima labiau pasitikėti jumis. Svarbiausia – nepersistengti.

10. Braudamiesi pro minią stenkitės žiūrėti į tarpus tarp žmonių, o ne į pačius žmones. Toks tikslingas žvilgsnis priverčia žmones užleisti jums kelią.

11. Pasimatymas su adrenalinu – pavyzdžiui, pasivažinėjimas amerikietiškais kalneliais, siaubo filmo peržiūra ar skrydis lėktuvėliu – stimuliuoja jaudulio centrus smegenyse ir suartina jus su partneriu.

12. Stenkitės nepradėti sakinio „Aš manau“ ir „Man atrodo“. Tai ir taip aišku, bet jei dažnai kartosite, tai gali rodyti ir jūsų nepasitikėjimą savimi.

13. Geriausias būdas mokytis – mokyti kitus. Jei sužinojote kažką naujo ar įgijote naują įprotį, stenkitės pasidalinti tuo su aplinkiniais.

14. Žmonėms svarbus jų įsivaizdavimas, jų nuomonė apie save. Pamėginkite stebėdami išsiaiškinti, kokius save mato aplinkiniai, kaip save vertina.

15. Jeigu dirbate paslaugų sferoje, ir jūsų darbas – aptarnauti klientus, už savo nugaros pastatykite veidrodį. Tai leis žmonės, stovintiems eilėje, mažiau nuobodžiauti ir susierzinti.

16. Susitinkate su žmogumi, kuriam norite patikti? Tada kuo emocingiau parodykite savo džiaugsmą tuo susitikimu. Tai jam leis džiaugtis jumis ir susitikimu ne mažiau kitą kartą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką