Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 4d. 18:45

5 patarimai, kurie padės tapti patrauklesniais priešingai lyčiai

Pora
Vida Press nuotr. / Pora

„Kai jaučiatės patenkinti savimi, esate patrauklesni ir kitiems. Jei mylite save, ir santykiuose esate spontaniškesni. Tuomet nešvaistote laiko veltui spėliodami, ką apie jus mano kiti ar jūsų antroji pusė. Turėdami tvirtą meilės sau pagrindą po kojomis, jūs lengvai prisitaikysite ir prie santykių atnešamų pakilimų bei nuosmukių“, – tikina garsių knygų apie poros santykius autorė Jill P.Weber.

Portalui „Psychology Today“ santykių ekspertė pateikia 5 patarimus, kurie padės tapti patrauklesniais priešingai lyčiai.

1. Nereikalaukite iš savęs tobulumo. Jūs neprivalote tapti tobuli, kad turėtumėte tvirtus santykius ir būtumėte mylimi. Tiesą sakant būtent, netobulumai žmones ir suartina, tiksliau, žinojimas, kad kitam žmogui galite atsiverti su visomis geriausiomis savo savybėmis ir ydomis.

Žinoma, labai svarbu nekurti ryšių su toksiškais žmonėmis, kitaip galite labai stipriai nuo jų nukentėti, tačiau kritiką priimti tikrai derėtų išmokti. Susidūrę su ja išmokite iš savęs pasijuokti ir atskirti teisingą kritiką nuo norėjimo įžeisti. Pastaruoju atveju atminkite, kad kiti žmonės ir jų žodžiai negali jūsų apibrėžti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Psichoterapeutė G.Petronienė: „Išmokite mylėti save, ir kritika jūsų nesužeis“

2. Nereikalaukite dėmesio iš kitų. Jei sunkiai sekasi pasitikėti savimi, gali būti, kad įvertinimo nuolat siekiate iš kitų. Nuolat laukiate pagyrų, gražių žodžių, patvirtinimo, kad gerai ir teisingai elgiatės. Taip darydami, nematote didesnio situacijos paveikslo, nes esate pernelyg daug susikoncentravę į save.

Įvertinimo reikalavimas, nesaugumo demonstravimas gali sulaukti priešingo rezultato ir žmones nuo jūsų kaip tik atstumti. Verčiau jau teisingai elkitės dėl savęs – būkite geri ir dosnūs draugams, artimiesiems ar nepažįstamiems gatvėje, išmokite išklausyti ir paguosti artimuosius, bet nelaukite įvertinimo iš jų, verčiau jau save įvertinkite patys.

TAIP PAT SKAITYKITE: Žemos savivertės požymiai ir 30 patarimų, kaip ją padidinti

3. Gyvenkite dėl savęs. Žmonės, kurie gyvenime turi tikslą, natūraliai traukia aplinkinius, nes spinduliuoja vidinę stiprybę. Nuolatiniai stebėjimai, kaip kiti vertina ar teisia jus, tėra laiko švaistymas. Šį laiką verčiau jau išnaudokite gaudami iš gyvenimo tai, ko norite. Paklauskite savęs, kas laimę suteikia būtent man? Ko šiame gyvenime norėtumėte pasiekti? Kas jums teikia pasitenkinimą? Užtildykite tą įkyrų balsą galvoje, kuris verčia abejoti savo sprendimais. Nebijokite rizikuoti, kitaip neišmoksite gyventi dėl savęs.

4. Pasirinkite būti laimingi. Laimė yra pasirinkimas ir jos galima išmokti, tam tereikia pakeisti savo požiūrį ir nutildyti savivertę smukdantį vidinį kritiką. Būtent jis neleidžia jums tapti laimingais. Tad kai kitą kartą jūsų vidinis kritikas pradės lieti savo purvą, pasakykite jam griežtą „Ne!“ ir iš karto nukreipkite mintis kitur: sportuokite, skaitykite, dirbkite, padėkite kitiems ar pramogaukite. Darykite tai, ką daryti mokate geriausiai, kad tik tas balsas galvoje nustotų skambėti. Visuomet pasirinkite būti laimingi.

5. Rūpinkitės savimi. Jei išmoksite save kontroliuoti, pasirūpinti savimi tiek išoriškai, tiek ir viduje, ir kiti žmonės priims jus kaip savarankišką ir atsakingą asmenybę. Tad maitinkitės sveikai, reguliariai sportuokite, užsiimkite joga ar meditacija ir netrukus pastebėsite, kaip stipriai tai jus pakeitė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Norite jaustis laimingas ir tvirtas? Štai ko neturėtumėte daryti su savo gyvenimu

Temos: 5 Laimė Kritika Santykiai Pora
Daugiau

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką