Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugsėjo 28d. 14:00

6 kambarių testas atskleis, ko trokštate iš gyvenimo

Durys
Fotolia nuotr. / Durys

Vaizduotė – galingas įrankis mūsų rankose. Ne veltui specialistai pataria vizualizuoti ir kurti situacijas, kurių norime. Viskas gimsta mūsų pasąmonėje, kuri veda prie svajonės... Šis testas taip pat padės atskleisti kai kurias slapčiausias jūsų sielos kerteles. Pabandykime?

Įsivaizduokite prieš akis bekraštį vandenyną, gal jis audringas, o gal lygus it stiklas nutviekstas saulės? Įsivaizduokite, kad einate jo pakrante mėgaudamasi gamta. Ar nepastebėjote didžiulės uolos? Ten rasite duris, didžiules, geležines ir paslaptingas. Išdrįskite jas praverti – laiptais leiskitės žemyn, kol atsidursite ilgiausiame koridoriuje su daugybe durų. Jūsų pasąmonės kelionė jau prasidėjo! Ar išdrįsite sužinoti daugiau?..

► Už pirmųjų durų slepiasi virtuvė. Gerai ją apžiūrėkite: visus prietaisus, baldus, rakandus, buitinę techniką. Atkreipkite dėmesį į smulkmenas, kurios dažniausiai sukuria jaukią aplinką. O dabar įsivaizduokite, kad tampate kokiu nors daiktu. Kas tai galėtų būti? Kam jis skirtas? Kaip dažnai reikalingas ir naudingas? Kaip dažnai naudojamas? O jeigu tas daiktas galėtų jausti, ko jums palinkėtų? Dabar belieka jį nupiešti.

► Keliaujame toliau. Už antrų durų slepiasi darbo kambarys. Jame, kaip ir bet kuriame kitame vyrauja darbinė aplinka. O dabar įsivaizduokite, kad tampate kokiu nors daiktu. Kas tai galėtų būti? Kam jis skirtas? Kaip dažnai reikalingas ir naudingas? Kaip dažnai naudojamas? O jeigu tas daiktas galėtų jausti, ko jums palinkėtų? Nupieškite.

► Trečiajame kambaryje – miegamasis. Kokį jį įsivaizduojate? Kas jame slepiasi? O dabar vėl įsivaizduokite, kuo būtumėte. Nupieškite.

► Ketvirtasis kambarys – tai paslaptis. Kas jame – spręsti jums. Nepamirškite iš šio išsirinkti daiktą, kuriuo norėtumėte būti, jį apgalvoti ir nupiešti.

► Penktosios durys mus tegu nuveda į palėpę – joje, kaip visi žinome, daugybė daiktų, kurie mums nereikalingi, tačiau savaip svarbūs. O ir pačios palėpės alsuoja tikra, nesuvaidinta mistika. Kokį daiktą aptiksite joje? Kas būsite? Perkelkite jį į piešinį.

► Įdomiausia dar prieš akis. Nusileidusios iš palėpės jus praveriate šeštojo kambario duris ir nusileidžiate žemyn į rūsį. Tai dar viena vieta, kelianti pačių įvairiausių jausmų. Nors durys užrakintos – jūs turite raktą. Praverkite duris, už kurių sklinda šviesa. Kas tai galėtų būti? Ogi didžiulis auksinis veidrodis. Pažvelkite į jį. Jame – ne jūsų atvaizdas, bet kai kas labai svarbaus. Nupieškite savo viziją.

Fotolia nuotr. / Interjeras
Fotolia nuotr. / Interjeras

Kas toliau? Bandykime praskleisti šešių kambarių paslapties šydą...

Daiktas virtuvėje

Virtuvėje slypi jūsų norai, susiję su šeima, jaukumu ir buitimi. Kiekvienas daiktas joje savitas ir turintis savo paskirtį, todėl šifruojamas individualiai.

♦ Tarkime, įsivaizdavote paprastą ir įprastą virtuvės įrankį: puodą, šaukštą, samtį ar peilį. Vadinasi, šeimoje atliekate nors ir ne patį svarbiausią vaidmenį, tačiau esate paprasta, darbšti, o šeimynykščiai be jūsų yra kaip be rankų, be to, ir labai vertina. 

♦ Buitinės technikos „agregatai“ simbolizuoja, kad esate tokia žmona, kuri visuomet ras išeitį, ir susitvarkote su iškilusiais nesklandumais kaip vėjas – gudriai ir greitai.

♦ Šaldytuvas, spinta, indauja ir pan. reiškia, kad norite turėti daug daiktų, bet tuo pačiu siekiate būti ir pilna dvasiškai, pripildyta iš vidaus.

♦ Vaza, statulėlės, paveikslas, kitos interjero puošmenos simbolizuoja jūsų kaip šeimininkės-karalienės virtuvėje statusą. Čia jūs esate vienintelė.

Palinkėjimas, kurį jums turėtų išsakyti daiktas, taip pat labai svarbus – tai jūsų slaptas troškimas. Skirkite jam daugiau dėmesio ir pamąstykite, ką pati slepiate nuo savęs?

Daiktas darbo kambaryje

Tai susiję su socialine jūsų padėtimi, darbo tikslais ir siekiais, karjera. Pasirinkto daikto simbolika atskleis jūsų situaciją, vaidmenį darbo kolektyve, socialinėje aplinkoje.

Tarkime, įsivaizdavote save kompiuteriu, kuris apsuptas žmonių. Vadinasi, esate intelektualusis kolektyvo centras.

♦ O gal jūs puodelis kavos, užburiantis visus bendražygius ir bendraminčius energija?

♦ Įvairios kanceliarinės smulkmenos simbolizuoja jūsų kruopštumą, norą viską gyvenime planuoti ir kontroliuoti.

♦ Biuro baldai ar interjero detalės byloja, kad jums labai svarbu viešasis jūsų įvaizdis, aplinkinių įvertinimas.

Nepamirškite, kad palinkėjimas, kurį sau pasakytumėte tapusi vienu ar kitu daiktu, – tai raktas į dvasiškai tobulesnį gyvenimą.

Daiktas miegamajame

Jis išreiškia jūsų meilės trokšimus ir seksualumą.

♦ Minkšta pagalvėlė, rožių puokštė vazoje, mielos smulkmenėlės, kvepalai, žvakė – visa tai išsako jūsų situaciją.

♦ Deganti žvakė – tai aistra ir karštis, rožės – flirtas, komplimentai, meilė, pagalvėlė – jaukumas, švelnumas ir meilumas.

♦ Tačiau jeigu miegamajame save įsivaizdavote kokiu nors daiktu, kuris visai nesusijęs su meile, pavyzdžiui, knyga, tuomet tai sako, kad šiuo metu savo gyvenime prioritetus skiriate kitiems ieškojimams ir dvasiniams pokyčiams.

♦ Jei įsivaizdavote esanti lova – tai ženklas, kad esate linkusi dominuoti asmeniniuose santykiuose, norite būti mylimajam pasaulio centru.  

Paanalizuokite ir slaptą palinkėjimą-troškimą.

Ketvirtasis kambarys – paslaptis

Kas jame buvote?  Daiktas, kuriuo save įsivaizdavote, atskleis kokia dar sfera, be šeimos, meilės ir karjeros jums aktualiausia. Galbūt norite kurti? Rašyti? Keliauti? Jūs jau tikriausiai žinote, kaip iššifruoti paslaptingojo daikto kodą.

Palėpė

Joje daiktų gausa, visi jie skirtingi, netikėti... Greičiausiai pasirinktas daiktas išreiškia nebūtinai jūsų troškimą, o primestus įsitikinimus, idealus ar norą būti tokioms, kokiomis jus nori matyti kiti. Pamąstykite apie savo individualumą.

Veidrodinis atspindys

Tai pati svarbiausia ir trokštamiausia vizija, kilusi iš giliausių pasąmonės klodų. Tai – atsakymas, kelias, kryptis į ten, kur jums iš tiesų reikia eiti. Paanalizuokite save, piešinius ir norus, juk labai dažnai užgniaužiame savo svajones, o jos nuplaukia lyg debesys ir ilgainiui išsisklaido.  Pamėginkite susidraugauti su savo pasąmone, kurioje jau yra visi atsakymai. Belieka suvokti juos, įsisąmoninti ir pasiekti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Gerumu dalintis gera

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

19:28
00:40
22:17

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką