Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 2d. 15:26

7 patarimai introvertams: kaip sužibėti pažinčių svetainėse?

Flirtas internetu
„Shuterstock“ nuotr. / Flirtas internetu

Introvertai dažnai apibūdinami kaip užsidarę ir bendrauti nemėgstantys žmonės, tačiau tai nėra tiesa. Jie nesiekia atsiriboti, nejaučia baimės bendraudami su kitais ir nenori būti vieniši, tačiau yra nelinkę atkreipti į save aplinkinių dėmesį, ir bendravimas juos gali varginti.

Pažinčių svetainė flirtas.lt dalijasi patarimais introvertams, kaip sėkmingai užmegzti ir išpuoselėti santykius neprarandant savo unikalumo.

„Šiandien introvertiškumas nepelnytai laikomas neigiamu charakterio bruožu. Žmogus, kuris nesineria iš kailio, kad visiems patiktų, pritaptų ir būtų populiarus, laikomas keistuoliu.

Tai nėra teisinga. Introvertai dažniausiai yra originalūs, kūrybiški, išsilavinę ir įžvalgūs. Jų bendravimas tiesiog yra kitoks nei šiuo metu diktuoja visuomenės normos“, – teigia minėtos pažinčių svetainės rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas.

Būkite sąžiningi

Nesistenkite pasirodyti, kokie nesate. Jei jums labiau patinka vakaras namie su knyga nei triukšmingas vakarėlis bare, taip ir pažymėkite savo anketoje. Dar geriau – atlikite Myers-Briggs asmenybės testą ir aprašydami save nurodykite rezultatą. Taip kitiems nariams padėsite lengviau suprasti, koks jūs žmogus ir kaip gerai esate suderinami.

Nebijokite konkretumo

Aprašydami save žmonės dažnai naudoja nuvalkiotas frazes, nes bijo išsiskirti ar pasirodyti keisti. Tai didžiausia klaida – pažinčių svetainėse būtina išsiskirti. Parašykite, ką mėgstate veikti ir kas jus domina, nebijokite pasidalyti, kad dešimt kartų žiūrėjote „Žvaigždžių karus“, perskaitėte visas Johno Irvingo knygas ar užsimerkę galite iškepti antį įmantriame padaže.

Taip pat skaitykite: Tyrimas: internete susipažinusios poros laimingesnės ir tvirtesnės

Jei kažką tai atstums, nesijaudinkite – jūs paprasčiausiai nesuderinami ir turėtumėte judėti toliau. Juk jūsų tikslas sutikti žmogų, kuris jus mylės tokį, koks esate.

Ieškokite introvertiškumo požymių...

Stipriausius santykius sukuria poros, kurios turi bendrų pomėgių, charakterio bruožų ar vertybių. Galbūt jūsų introvertiškumas ir bus ta savybė, kuri suklijuos su antrąja puse? Vien iš anketos ir nuotraukos nustatyti intravertą nėra paprasta, tačiau yra kelios strategijos. Jie savo anketose nedaugžodžiauja ir stengiasi pernelyg neišsiskirti, o nuotraukos nesuteikia daug informacijos apie jų pomėgius ar išvaizdą.

... ir panašaus bendravimo stiliaus

Net ir bendraudami su introvertais atminkite, kad visi esame skirtingi. Vieniems reikia daugiau bendravimo, kitiems pakanka visai nedaug. Bendraudami atsižvelkite, ar toks bendravimo stilius ir intensyvumas jums priimtinas, ir rinkitės partnerį, su kuriuo bendravimas yra malonus.

Fotolia nuotr./Virtualūs meilės žaidimai
Fotolia nuotr./Virtualūs meilės žaidimai

Palikite komforto zoną

Introvertams iš pradžių gali būti nedrąsu užsiregistruoti pažinčių svetainėje ar parašyti pirmąjį laišką, tačiau visos baimės greitai išgaruoja. Geriau susikoncentruokite į teigiamus dalykus – antrosios pusės galite ieškoti šiltai ir patogiai gulėdami ant sofos savo namuose.

Ruoškitės pirmam žingsniui

Ką nors pakviesti į pasimatymą pažinčių svetainėje daug paprasčiau nei realiame gyvenime, tačiau introvertams vyrams ir tai gali būti nemaloni procedūra. Ruoškite save tam, kad sutiksite moterį, kuri privers šypsotis vien parašiusi žinutę, ir jums teks būti džentelmenu ir pakviesti ją į pasimatymą. Ruoškite save ir tam, kad dalis moterų gali atsisakyti susitikti – tai visiškai normalu ir nereikia savęs dėl to graužti.

Taisyklė „kitoje tvoros pusėje“

Pažinčių svetainėse susipažinsite su daug žmonių, ir jie visi bus skirtingi. Sėkmingo pasimatymo paslaptis – abi pusės turi jaustis jaukiai ir patogiai vienas šalia kito. Introvertų dažniausia klaida yra tai, kad jie pernelyg pasineria į savo jausmus ir nepastebi, kad jų partneris jaučiasi nesmagiai. Stenkitės, kad kitas žmogus šalia jūsų jaustųsi patogiai, tada ir jūs jausitės geriau.

Taip pat skaitykite: Internetinės pažintys: bendraujate su verslininku ar „alfonsu“?

Temos: 2 Santykiai Pažintys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką