Dabar populiaru
Publikuota: 2018 balandžio 26d. 19:05

7 požymiai, kad jis (arba ji) jus įsimylėjo – net jei taip neatrodo

Pora fotografuojasi
„Scanpix“ nuotr. / Pora fotografuojasi

Kartais žmogus, esantis tiesiai prieš jus, gali būti jus įsimylėjęs, tačiau jūs to net nesuvokiate. Galbūt jūs ir jūsų draugai, su kuriais dažnai praleidžiate laiką, sakote visiems aplinkiniams, kad nieko nevyksta, kad jūs „tik draugai“. Tačiau jūs net nenutuokiate, kad kitas asmuo slepia jausmus jums.

O galbūt jūs susitikinėjate, tačiau gaunate prieštaraujančius signalus – nors jis nesako „Aš tave myliu“, jis tai parodo subtiliais veiksmais. Taip, jis išgelbėjo jus, kai vidury greitkelio jums baigėsi degalai, tačiau ar ne taip elgiasi draugai?

Norėdami gauti šiek tiek informacijos, „Business Insider“ pakalbino du santykių ekspertus, įskaitant dr. Suzan E.Flores, klinikinę psichologę ir knygos „Facehooked: How Facebook Affects Our Emotions, Relationships and Lives“ autorę. „Nors nėra jokio būdo tikrai žinoti, ar asmuo jus išties myli, yra keletas požymių, kuriais žmogus gali parodyti, ką jums jaučia“, – moteris sakė uk.businessinsider.com.

1. Jam smagu su jumis, net kai reikalas, kuriuo užsiimate, yra rimtas

Posakis „Nesvarbu, ką darai, svarbu su kuo“ yra populiarus todėl, kad tai tiesa. Skirkite dėmesio žmogui, kuris visada būna šalia, net tada, kai reikalas rimtas, pavyzdžiui, reikia persikraustyti.

„Požymis, kad kažkas gali būti jus įsimylėjęs, – jis sugeba gerai praleisti laiką, net kai atliekate kasdienes užduotis, – sakė dr. S.E.Flores. – Jei jis laimingas jus matydamas, nesvarbu, ką beveiktumėte, tai greičiausiai meilė.“

Kailen Rosenberg, geriausia porų ieškotoja ir „The Lodge Social Club“ – susitikinėjimo programėlės su trijų pakopų tinkamumo tikrinimo procesu – įkūrėja, sutinka. „Žmogus dažnai darys daugiau nei reikia, tam, kad padėtų jums – su projektu, poreikiu ar užduotimi ir t. t., – ji sakė „Business Insider“. – Jis nori būti šalia jūsų, jis nori, kad apie jį galvotumėte, jis nori jums padėti.“

2. Jis labai dažnai į jus žiūri

Kai kitą kartą esate su „įtariamuoju“, atkreipkite dėmesį, kaip dažnai jis į jus žiūri. Harvardo psichologas Zickas Rubinas rado sąsają tarp akių kontakto ir meilės. Savo tyrime jis rašė, kad labai įsimylėjusios poros kalbėdamosi žiūri vienas į kitą 75 procentus atvejų, kai tuo tarpu tiesiog besikalbantys žmonės akių kontaktą pokalbio metu užmezga apie 30–60 procentų atvejų.

Jei jis laimingas jus matydamas, nesvarbu, ką beveiktumėte, tai greičiausiai meilė.

„Kai kažkas jus įsimylėjęs, jis ilgiau žiūrės tiesiai jums į akis; būdamas su jumis jis nori visą dėmesį skirti jums, – sakė S.E.Flores. – Būtent todėl labai svarbu su potencialiu meilės objektu bendrauti akis į akį, o ne skaitmeniniu būdu – turime užmegzti emocinį ryšį akių kontakto pagalba.“

3. Jis skiria jums savo dėmesį

Juk visi užsiėmę, tiesa? Tačiau žmonės skiria laiko reikalams – ir žmonėms, kurie jiems svarbūs.

„Kažkas gali būti įsimylėjęs, jei labai daug savo dėmesio skiria jums, ypač, kai bendraujate tik dviese, – sakė S.E.Flores. K. Rosenberg pritaria. „Jis tarsi berniukas žaidimų aikštelėje, tampantis už plaukų, kad jus paerzintų“, – sakė moteris.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Saulėlydis Palangoje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Saulėlydis Palangoje

4. Jis demonstruoja empatiją – ir džiaugsme, ir nelaimėje

Kai jums kažkas nutinka, ir žmogus išreiškia ne tik užuojautą, bet ir empatiją, tai gali būti kitas požymis, kad jis jus įsimylėjęs. Kitaip tariant, jūsų lamė yra jo laimė, o jūsų skausmas yra jų skausmas.

„Įsimylėjėlis rūpinsis jūsų jausmais ir jūsų gerove, – sakė S.E.Flores. – Jei asmuo sugeba parodyti empatiją arba nusimena, kai jūs nusiminę, jis ne tik jus palaiko, jis tikriausiai jaučia jums kažką stipraus.“

5. Jis pamena mažus dalykus

Kalbant apie ženklus, atkreipkite dėmesį į mažus dalykus – nes jis juos atliks. Galbūt eisite į kiną, ir jis paims sūrių ir saldžių spragėsių bei juos sumaišys, kadangi kažkada minėjote, kad jums patinka saldaus ir sūraus skonio kombinacija.

Įsimylėjęs žmogus prisimins jūsų gimtadienį, mėgstamiausią spalvą, mėgstamiausią maistą, tad maži dalykai, kuriuos jis pamena, taip pat yra labai reikšmingi“, – sakė dr. S.E.Flores.

Photos.com nuotr./Šeima
Photos.com nuotr./Šeima

6. Jis supažindina jus su svarbiais jo gyvenime žmonėmis

Su kuo daugiau žmonių jis jus supažindina – ypač su jam svarbiais, tokiais kaip šeimos nariai ir geriausi draugai, tuo labiau tikėtina, kad jis nori suartėti emociškai.

„Jis taip pat nersis iš kailio supažindindamas jus su savo draugais ir įtraukdamas į tuos santykius, kad tik jūsų gyvenimas ir darbas taptų lengvesnis“, – sakė K.Rosenberg.

7. Jis dažnai kalba apie ateitį

Kaip žmogus elgiasi, kai ateina laikas kalbėti apie ateitį? Ar jis labiau vartoja „mes“ kalbą, ar „aš“ kalbą? Galų gale, juk su bet kuo neaptarinėjate savo ateities planų ar įvykių, nebent iš tikrųjų norite, kad tas žmogus būtų jūsų gyvenime ir šalia jūsų.

„Atkreipkite dėmesį, kaip žmogus elgiasi, kai jūs šalia, – sakė S.E.Flores. – Jei jis staiga pradeda kalbėti apie galimą ateitį su jumis, tai ženklas, kad jis pradeda įsimylėti arba jau jus įsimylėjęs.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką