Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

8 gyvenimo pamokos, kurias išmoksite po skyrybų

Moteris.
Shutterstock nuotr. / Moteris.
Šaltinis: 15min
0
A A

Meilė – žodis dažnas poezijoje, filosofinėse knygose ir dainose. Nesvarbu, koks gražus bebūtų šis jausmas, kartais jis baigiasi skausmingai. Visgi vienintelis geras dalykas įvykus skyryboms – savęs atradimas ir suvokimas, ko iš tiesų mums reikia gyvenime.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Jei nebūtų sudaužytų širdžių, niekas tokių dainų apie meilę juk nebūtų parašęs, ar ne? Štai kokių 8 dalykų pagal elitedaily.com išmoko nesėkmingai pasibaigę santykiai.

Būsite dėkingi

Ateis laikas, kada atsigręšite atgal ir galėsite būti dėkingi už tai, kad  kai kurių žmonių jau nebėra jūsų gyvenime. Galbūt šiandien nebūtumėte tokie, kokie esate, ir gyvenimas būtų pasisukęs visiškai kitokia linkme. Kartais pagauname save jaudinantis dėl dalykų, kurių netekome, užuot džiaugęsi, jog jų nėra ir kaip tai yra puiku.

Sudaužyta širdis atvers akis

Miegate taip, lyg joks griaustinis negalėtų pažadinti? Galbūt kartais net reikia kam nors jus gerai papurtyti, kad atsibustumėte. Tą patį gali padaryti ir netikėtai pasibaigę santykiai. Iš pradžių jausitės blogai, tačiau paskui džiaugsitės, kad  jūsų gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Dabar jau galite būti tikri, kad nepramiegosite gyvenimo ir galėsite vėl juo džiaugtis.

Shutterstock nuotr./Tikėti savimi - labai svarbu.
Shutterstock nuotr./Tikėti savimi - labai svarbu.

Suvoksite, jog viskas yra laikina

Jei toji meilė baigėsi, galbūt tai buvo tik paruošimas kitai, kuri tikrai truks amžinai? Taip, tiesa, jog liūdėsite neturėdamos partnerio, tačiau džiaugsitės dėl to, kad galite vėl eiti į priekį ir iš naujo atverti širdį naujoms pažintims bei patirtims. Kai kurie žmonės su jumis būna trumpą laiką, tačiau išmoktos pamokos lieka visam gyvenimui, be to, ne visiems lemta pasilikti. Kiekvieniems santykiams reikalingi išbandymai, tačiau kartais vieni turi pasibaigti tam, kad patirtumėte kažką dar gražesnio.

Rasite meilę savyje

Nutrūkę santykiai gali sukelti nemigą ir mintis apie savižudybę. Net jeigu ir skaudu, niekuomet nepamirškite apie kitus žmones, kurie jus myli. Nebesikankinkite ir nebegalvokite apie tą vieną prarastą meilę, juk yra tūkstančiai dalykų, kurie gali užpildyti atsiradusią tuštumą. Galbūt šiuo metu ir nenorite jokių romantiškų santykių, tačiau juk jie ir nebūtini, kad jaustumėtės mylimi, tiesa? Nepamirškite savęs – pasitikėkite savimi, pripažinkite save tokį, koks esate, nes tai svarbiausia.

Taip pat skaitykite: Asmenybės ugdymo trenerė pataria: 9 dalykai, kuriuos verta prisiminti, jei jaučiatės užstrigę

Būsite drąsesni

Vienas iš sunkiausių  dalykų – pamiršti tai, kas jus įskaudino. Kartais tiesiog reikia pasiduoti ir susitaikyti su ta praeitimi. Nebegalvokite apie tai, kaip skausmas praeis, geriau galvokite, ko išmokote, ir atsiminkite šią pamoką. Žinoma, tai nėra paprasta, tačiau verta. Galbūt to anksčiau ir nesuvokėte, tačiau galbūt tas žmogus trukdė jums būti tuo, kuo norėjote. Dabar tai jūsų galimybė – būkite laisvi ir būkite savimi.

Vieni – nereiškia, kad vieniši

Shutterstock nuotr./Moteris.
Shutterstock nuotr./Moteris.

Būkite drąsūs ir nebijokite būti vieni. Turėtumėte eiti per gyvenimą iškelta galva, nusistatyti savo pačių ribas ir atsisveikinti su visais, kurie jūsų negerbia.

Nesijauskite kalti dėl to, kad esate vieni ir negalvokite, kad jei jau jūsų širdis laisva, tuomet būtina ruoštis naujiems santykiams. Galbūt jums net nebūtina turėti antrąją pusę tam, kad būtumėte laimingi.

Sužinosite, kas yra meilė

Visi žinome, kaip sakoma, jau geriau mylėti ir prarasti, negu visai nemylėti. Skamba banaliai, tačiau tai tiesa. Įsimylėti – rizikinga, tačiau dar didesnė rizika – niekuomet to nepajausti.
Net jei ir buvote įskaudinti, dabar jau subrendote ir išmokote gyvenimo pamoką, todėl kitą kartą mylėsite kitaip.

Taip pat skaitykite: Po skyrybų: dalykai, kuriuos moterys atranda iš naujo

Išmoksite kantrybės

Daugybė dalykų gyvenime nutinka tada, kai laukiame. Gyvenimas duoda daug vertingų pamokų ir tai, kuo tampame ir ką patiriame, yra svarbiau nei laukimas žmogaus, kuris kada nors atsiras mūsų gyvenime. Turime du pasirinkimus: galime dejuoti dėl praeities ir net negalvoti apie tai, kas dar gero gali nutikti, arba galime susitaikyti su tuo, kas jau įvyko, ir pasistengti dėl gražesnio rytojaus.

Galbūt ir negalite valdyti visko, kas nutinka jūsų gyvenime, tačiau galite kontroliuoti savo požiūrį. Net jei ir jaučiatės blogai, tai praeis, daug išmoksite ir būsite protingesni. Metas parodyti pasauliui, kas jūs esate, išdrįskite būti savimi!

„Shutterstock“ nuotr./Moteris miške
„Shutterstock“ nuotr./Moteris miške
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Skyrybos Meilė
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką