TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Apie moterų ir vyrų elgesio ypatumus

Jis ir Ji
Fotolia nuotr. / Jis ir Ji
Šaltinis: Žurnalas „JI“
0
A A

Merginos, ar norėtumėte bent vienai dienai įlįsti į vyro kailį? Patyrinėti, kuo kvėpuoja stiprioji lytis, apie ką plepa griežtai vyriškoje „chebrytėje“ prie alaus? Nors… įsitrinti nepastebėtai greičiausiai nepavyktų. Kodėl? Pasirodo, moterys daugelyje elementarių buitinių situacijų elgiasi kitaip nei vyrai.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Jūsų dėmesiui – keletas smagių pastebėjimų. Paanalizuokite savo elgesį. Ar tikrai šie pastebėjimai teisingi?

♦ Daugelis moterų, nė pačios to nepastebėdamos, mėgsta žaisti su savo plaukais. Pavyzdžiui, suka sruogą aplink pirštą, vedžioja ją veidu. Normalios orientacijos vyrams taip elgtis paprastai nebūdinga. Netgi ilgaplaukiams.

♦ Sutrikusi moteris, priešingai nei vyras, beveik niekada nesikaso pakaušio. Priežastis parasta: toks gestas ištaršys plaukus ir sugadins šukuoseną. Nesikaso moterys ir pasturgalio viduryje gatvės, net jei iš tikrųjų niežti. Kodėl? Tikriausiai pasąmoningai bijo atkreipti dėmesį į problemiškiausią savo kūno  dalį. Stipriajai lyčiai šis gestas visai priimtinas ir netgi neretai praktikuojamas. Ir dar: žiovaudamos moterys burną pridengia delnu, o ne kumščiu…

♦ Silpnoji lytis nemėgsta vaikštinėti tuščiomis rankomis. Užtat su savimi tamposi rankinuką ir nuolat po jį rausiasi. Net jei po ranka nėra rankinės, moteris vis tiek ką nors mėgsta neštis rankose: pirštines, šalikėlį, pakelėje nuskintą šakelę. Dabar įsivaizduokite tipišką vyrą su rankinuku...Tiesa, yra tokia kategorija stipriosios lyties atstovų, kurie mėgsta nešiotis liaudyje nelabai gražiai vadinamas mažutes rankines, bet daug kam tai kelia šypsnį. Tikri vyrai per gyvenimą paprastai žingsniuoja laisvomis rankomis, todėl renkasi patogią per petį perkryžiuojamą rankinę ar kuprinę. Na, o jei ką ir tempia įsitvėrę rankose, tai būna tikras nešulys – ne dėl grožio, o iš būtinybės.

♦ Dėl savo lytinių organų moterys nesikrausto iš proto, tiksliau, daugelis jų apskritai nekreipia į juos dėmesio. Skirtingai nei vyrai,  nevadina jų visokiais keistais juokingais vardais. Ko gero, dauguma silpnosios lyties atstovių niekada gyvenime net nėra susimąsčiusios nei apie jų dydį, nei apie formą.

♦ Kai moters prašo perduoti žiebtuvėlį ar kokį kitą smulkų daikčiuką, paprastai ji taip ir padaro. Perduoda iš rankų į rankas ir nemėgina, kaip įprasta vyrams, tikrinti prašančiojo reakcijos greitumo, šoklumo ir gebėjimo gaudyti ore.

♦ Pastebėta, jog tipiška moteris rengdamasi pirma apsivelka marškinėlius ar palaidinę ir tik paskui kelnes ar sijoną. Vyrai pirmiausia griebiasi kelnių, o viršutinė aprangos dalis buvusi nebuvusi.

♦ Kai moteris suerzina koks nors garsas ar nemaloni informacija, jos parastai užsikemša ausis pirštais. Vyrams labiau būdinga užsidengti delnais. Kodėl? Mokslinių tyrimų šiuo klausimu, regis, neatlikta. Na, o žvelgiant praktiškai, galbūt taip yra dėl to, kad vyriški pirštai per dideli tilpti į ausis...

♦ Netgi chalatų diržus priešingos lyties atstovai nesąmoningai riša skirtingai. Vyrai – žemiau bambos, moterys – aukščiau.

♦ Prireikus panėšėti sunkų daiktą (pavyzdžiui, kokią nors statinaitę…), moteris jį permeta į kurį nors šoną ir velka persikreipusi. Stiprioji lytis sunkų nešulį dažniausiai tempia atkišusi priešais save.

♦ Išsitrinkusios galvą, moterys (net milimetrine šukuosena) visada bent trumpam iš rankšluosčio ant galvos susisuka kažką panašaus į turbaną. Šio „afro-arabiško“ ritualo priežastys kol kas nežinomos… Žinoma tik tiek, kad tarp vyrų šis ritualas nepaplitęs.

♦ Žodžius, kuriuos standartinio išsilavinimo moteris ištaria netyčia trenkusi sau per pirštą plaktuku, galima be cenzūros leisti į eterį, kai rodoma „Labanakt vaikučiai“. Kaip manote, ką tokiais atvejais sako vyras (netgi su aukštuoju)…

♦ Paprašyta parodyti rankas, stiprioji lytis paprastai atkiša delnus, silpnoji rodo delnais į apačią. Gal todėl, kad pademonstruotų išpuoselėtą rankų odą ar manikiūrą. O gal labiau nei vyrai bijo atvirumo?

♦ Moterys alų atkemša specialiu atidarytuvu. Vyrai šį įrankį naudoja tik tada, kai visi kiti aplinkui aptikti daiktai pasirodė esą neveiksmingi arba ne tokie stiprūs, kaip kamštukas.

♦ Nežinia, dėl kokių priežasčių daugybė moterų mano, jog kūną prausti muilu nesveika (kuo moterys prausiasi? Kiekviena turi savą teoriją.) Vyrams muilas, kaip tik, atrodo labai patraukli, universalaus vartojimo grožio priemonė.

♦ Apklausos byloja, kad netgi mylėdamosi silpnosios lyties atstovės neretai galvoja, ar gražiai atrodo, ar nesimato celiulito ir pan. Kokiam vyrui tai rūpi?.. 
 

Žurnalas „JI“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką