Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 14d. 08:46

Apie seksą su storiausiu pasaulio žmogumi: jis buvo puikus, bet mus išskyrė duonos kepalas

Dieta
Fotolia nuotr. / Dieta

Ji suprato, kad mylimasis ją apgaudinėja, kai rado duonos kepalą namuose. Tuo metu Rebecca Mountain suprato, kad ji visuomet bus šio vyro gyvenime antra – po angliavandenių.

46-erių amerikietė netrukus išsiskyrė su sužadėtiniu Paulu Masonu – buvusiu pasaulio storiausiu žmogumi, kuris buvo pasiekęs 444,5 kg svorį, rašo užsienio portalai.

Britas Paulas penkerius metus praleido JAV – ten gyveno kartu su mylimąja Rebecca ir džiaugėsi puikiu seksualiniu gyvenimu su ja. Vis dėlto, Rebeccos teigimu, jos buvęs sužadėtinis norėjo paaukoti draugystę vardan savo priklausomybės - gulėti lovoje ir valgyti.

Vienu metu 58-erių Paulas svėrė beveik pusę tonos ir per dieną suvartodavo 20 tūkst. kilokalorijų, pietaudavo „McDonald's“, kur sugebėdavo suvalgyti šešias porcijas bulvyčių ir burgerių. Tačiau 2009-aisiais jis pasidarė jam gyvybę išgelbėjusią skrandžio mažinimo operaciją, kuri padėjo jam numesti daug svorio. Tuomet jis svėrė iki 19 stonų, t. y. 120,65 kg.

Rebecca pirmą kartą apie Paulą išgirdo 2013-aisiais, žiūrėdama dokumentinį filmą „Valgyti iki mirties: storiausias pasaulio vyras“ (angl. – „Eating To Death: The World’s Fattest Man“). Tuomet ji nusiuntė jam žinutę feisbuke, jie ėmė bendrauti Skype.

„Jis privertė mane jaustis ypatinga. Mes galėdavome kalbėti valandų valandas. Man atrodė, kad jis deda pastangas, norėdamas mane geriau pažinti“, – pasakojo Rebecca.

2013-ųjų rudenį ji atvyko į Jungtinę Karalystę jo aplankyti, ir jie pamilo vienas kitą. Čia jie pirmą kartą pasibučiavo, o ir seksas, nepaisant didžiulio Paulo antsvorio, buvo puikus.

„Visuomet susitikinėjau su vyrais, kurie mane traukdavo pirmiausia emociškai, o po to fiziškai. Su Paulu buvo priešingai, mes iškart vienas kitam pajutome didelę seksualinę trauką. Su juo viskas buvo labai lengva“, – kalbėjo buvusi mylimoji.

Paulas Rebeccą Amerikoje aplankė per Kalėdas 2013-aisiais ir įtvirtino jų meilę. Plastikos chirurgai Niujorke jam nemokamai atliko odos pertekliaus šalinimo operaciją, ir 2014-aisiais jis persikėlė gyventi pas Rebeccą. Per kelis jų pirmuosius mėnesius Paulas jautė, kad jis galės numesti antsvorį ir gyventi kaip normalus žmogus.

Jis labai didžiavosi, kai jiedu galėjo nueiti kartu į kiną, o jis tilpo ant sėdynės pirmą kartą per pastaruosius metus. Pora buvo be galo įsimylėjusi, todėl Rebecca netrukus sulaukė piršlybų.

Paulas tuomet ėmė maitintis vegetariškai, kaip ir Rebecca. Vis dėlto ji mano, kad Paulas metė svorį pernelyg greitai.

„Pamenu, kaip paklausiau jo, kas bus, kai jis bus vėl lieknas, kaip normalus žmogus. O jis atsakė, kad bus gerai. Tačiau jis taip pat pripažino, kad žvelgtų į save nuotraukose ir nepažintų savęs“, – kalbėjo Rebecca.

Pirmą kartą Paulas pajuto savo gyvenime stabilumą, kurio nebuvo daugelį metų.

Pora pirmą kartą išsiskyrė 2015-ųjų rudenį. Anot Rebeccos, santykius užbaigė jie abu. Paulas persikėlė į pensioną, kuriame gyveno su besigydančiais priklausomais nuo narkotikų žmonėmis. Galiausiai Rebecca paprašė jo sugrįžti – tai įvyko 2017-aisiais. Tačiau jo priklausomybė maistui vėl stojo tarp jų.

Jie abu laikėsi specialios dietos, tačiau solidarumas baigėsi, kai moteris namuose rado duonos kepalą.

„Grįžau namo, o ten buvo didelis kepalas duonos ant šaldytuvo. Buvome susitarę nekelti vienas kitam pagundų. Man pasirodė, kad tokiu būdu nepaiso mano jausmų. Netrukus jis grįžo prie savo senųjų valgymo įpročių“, – pasakojo moteris.

Vyras, jos teigimu, tiesiog pavargo nuo to, ką jiedu valgė. „Jo porcijos buvo didesnės nei dvigubos, jo miegamasis – svetainė, jis valgė net naktimis“, – sakė ji.

Paskutinė kartą Paulas išsikraustė iš namų praėjusių metų liepą. Anot Rebeccos, jis gyvena su nutukusia moterimi, kuri maitina jį saldumynais. Pasak moters, kol Paulas buvo su ja, jis jautėsi patogiai, nes galėjo būti savimi.

Iš pradžių jiedu su Rebecca palaikė ryšį, tačiau draugystė nutrūko, kai Paulas įkliuvo vagiliaudamas. Paulo svoris padvigubėjo iki 40 stonų, t. y. 254 kg, ir Rebecca baiminasi, kad jis baigs ratukuose, o sveikatos priežiūros paslaugos atsieis labai brangiai.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

02:12
39:35
01:36

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką