Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apklausa: vienos nakties nuotykiai traukia ir moteris

Daili moteris
Fotolia nuotr. / Daili moteris
Šaltinis: 15min
0
A A

Dailiosios lyties atstovės labai liberaliai vertina galimybes patenkinti savo seksualinį apetitą. Pažinčių svetainės flirtas.lt atlikta apklausa atskleidė, kad du trečdaliai Lietuvos moterų galėtų pasinaudoti vyru ir jį paliktų jau ryte. Jos metu taip pat išryškėjo didelis skirtumas tarp to, kaip jos norėtų elgtis ir kaip elgiasi iš tiesų.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Tai, kas anksčiau Lietuvoje buvo vyrų privilegija, dabar yra norma abiem lytims. Dauguma moterų supranta ir teigiamai vertina lygias galimybes su stipriąja lytimi – jos gali savęs nesaistyti įsipareigojimais ir tiesiog pasinaudoti vyru.

Tačiau taip elgtis neskuba. Gal šis vaidmuo joms per naujas ir kol kas nedrąsu būti atsakingoms už tai, už ką yra atsakingas taip pasielgiantis vyras“, – sako pažinčių svetainės rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas.

Tik viena iš trijų moterų prisipažino, kad kartais naudojasi vyrais savo poreikių tenkinimui. Dar 5 proc. teigia, kad taip elgiasi nuolat.

Taip pat skaitykite: Apklausa, virtusi filmuku: šmaikščiai pateikiami lietuvių sekso įpročiai

Moterų, kurios naudosis vyrais dėl sekso, dalis augs. Jos dar labiau taps nepriklausomos, nusimes pančius ir neklausys svetimų dogmų. 

„Likusios moterys ir merginos teigė, kad nėra susidėjusios su vaikinu vienai nakčiai. Kol kas. Moterų, kurios naudosis vyrais dėl sekso, dalis augs. Jos dar labiau taps nepriklausomos, nusimes pančius ir neklausys svetimų dogmų. Moterys prie naujos socialinės santvarkos lengvai adaptuosis ir daugiau problemų kils vyrams, kurie apskritai lėčiau prisitaiko. Jiems teks labiau stengtis“, – aiškina A. Vrubliauskas.

Taip pat skaitykite: Ar galima išlaikyti vyrą seksu?

Shutterstock nuotr./Jis ir Ji
Shutterstock nuotr./Jis ir Ji

Tyrimo metu moterys taip pat atskleidė, kaip vertina seksą, kuomet pasinaudojo vyru ir ryte jį paliko. Kas antra respondentė pripažino, kad toks seksas niekuo neprastesnis už įprastą su pastoviu partneriu.

Dar trečdalis jų tvirtino, kad vienos nakties nuotykiai yra maloniau už įprastą seksą. Mažiau nei vienai iš penkių toks seksas nepatiko.

Tyrime dalyvavo 1305 moterys, antrosios pusės ieškančios bent vienoje lietuviškoje pažinčių svetainėje. Respondenčių amžius: 18–65 metai. Tyrimas atliktas 2015 metų balandžio pradžioje.

O dabar kviečiame atsakyti ir jus, Ji24.lt skaitytojas:

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką