Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ar pažįstame vyrus?

Vyras
„Shuterstock“ nuotr. / Vyras
Šaltinis: „Edita“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ir kaip vyrai nesupranta, kad mylimai moteriai reikia dovanoti gėlių ar paskambinti iš darbo ir ką nors gražaus pasakyti?..

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Jie racionalesni ir tokiems dalykams neteikia daug reikšmės. Jeigu geriau išmanytume vyrų psichologiją, mažiau pyktume ant savo mylimųjų už tai, kokie jie yra ar nėra, ką daro ir ko nedaro. 

Koks moterų elgesys vyrams nepatinka

Apsipirkimas. Vyrai nemėgsta vaikščioti po parduotuves. Kai jiems ko prireikia, ateina, nusiperka ir išeina. O moterys? Palaidinė prie batelių, bateliai prie rankinės, dryželiai, taškeliai... Vyras kenčia, ištisas valandas priverstas laukti, kol jo dama kažkelintą kartą traukia į matavimosi kabiną.

Kitų moterų kritika. Vyrai niekaip nesupranta, kodėl moterys negiria kitų moterų, o vos pasitaikius progai būtinai įgelia. Iš kur vyrui žinoti, kad moteris taip elgiasi tenorėdama įrodyti, kad pati tobuliausia gražuolė stovi greta jo! Juk mano, kad jeigu jau jus pasirinko, vėl įrodinėti, kad jūs jam vienintelė, nėra jokio tikslo. Todėl nepeikite kitų moterų – ir pelnysite savo išrinktojo pagarbą.

Perdėtas pavydas. Truputis pavydo santykiams suteikia aistros ir paglosto savimeilę. Bet pernelyg stiprus moters pavydas vyrui atrodo kaip jo laisvės ir asmeninės erdvės ribojimas. Be to, pavydo scenos neapsieina be priekaištų ir įtarinėjimų: „Tu manimi netiki? Tai gal pati man esi neištikima?“ Jeigu esate tikra dėl jo neištikimybės, viską išsiaiškinkite. Tačiau dažnai mes, moterys, įsivaizduojame tai, ko nėra.

Moteriškos gudrybės. Jūs nei iš šio, nei iš to staiga apsipilate ašaromis. Arba įsižeidžiate dėl smulkmenų. Kai kurios moterys taip elgiasi net tada, kai vyras visiškai niekuo dėtas. Na taip, esame silpnosios lyties atstovės ir verkti mums leidžiama, bet iš tiesų vyrus tai erzina, labai dažnai net vargina.

Taip pat skaitykite: Vyrai atvirai apie tai, ko jie iš tikrųjų trokšta sekse

Nuolatinis plepėjimas. Vyrą erzina, kai moteris ilgai plepa su drauge telefonu ar „stabteli minutėlei“ (t. y. bent pusvalandžiui), netikėtai susitikusi ją parduotuvėje. Jis stebisi, kaip galima taip beprasmiškai švaistyti laiką – juk tokių pokalbių metu neapsikeičiama jokia vertinga informacija.

Kalbos apie praeitį. Vos tik moteris pajunta, kad vyras ją supranta, iš karto kyla pagunda paverkti jam ant peties, pasipasakoti apie ankstesnius nevykusius santykius. Moteris ieško užuojautos, o vyras galvoja: „Jeigu ji nuolat prisimena savo buvusįjį, vadinasi, aš jai visai nerūpiu.“ Geriau vengti temų apie ankstesnes draugystes ir visą dėmesį stengtis sutelkti į tą, kuris dabar yra šalia. 

Nuolatiniai skundai. Jeigu moteris nuolat skundžiasi savo draugui dėl iš visų pusių ją puolančių nemalonumų, greičiausiai ji nori nuleisti garą ir sulaukti užuojautos. Bet vyrui atrodo kitaip. Jis tai supranta kaip raginimą ko nors imtis, kad būtų išspręstos jos bėdos. Sutikite, tai – tikra našta. Todėl nekraukite visko ant vyro pečių, jis turi ir savo bėdų.

Trukdymas dėl menkniekių. Kai stipriai mylime, be mylimojo praleista valanda prilygsta mėnesiui. Mums norisi kalbėtis apie viską, pradedame su juo tartis dėl menkiausių dalykų. Arba skambinti kas valandą jam į darbą pasakyti, kaip jį mylime. Įsivaizduokite, tuo metu, kai jis sprendžia tikrai svarbius klausimus, moteris skambina ir džiugiai praneša, kad nupirko nuostabų pietų servizą ar įsigijo naują gėlėtą maudymosi kostiumėlį. Vyrus toks elgesys gali išmušti iš pusiausvyros, juk jie nemoka vienu metu užsiimti dviem veiklomis. Tikrai, mylimasis – ne draugė! Išlaikykite šiokį tokį atstumą, o kartu ir paslaptį. Kai nesakiusi apie pirkinį pademonstruosite jam naujai įsigytą apatinį trikotažą, jis bus maloniai nustebintas. 

Kokios frazės erzina vyrus?

„Būk vyras!“ Šią frazę moterys sako norėdamos priversti vyrą ką nors padaryti.  Bet ji skamba kaip abejonė faktu, kad jis yra vyras. Viskas, ką pasieksite – tai ginčas.

„O žinai, mano buvusysis...“ Nelyginkite jo su kitais, ypač su ankstesniais partneriais. Visi vyrai to nemėgsta, ir jūsiškis gali „pradėti suprasti“, dėl ko ankstesnysis jus paliko, arba bijoti atsidurti paliktųjų sąraše.

„Apie ką dabar galvoji?“ Vyrui tenka sugalvoti „teisingą“ atsakymą į šį klausimą, nes „nieko“ moters netenkina. Nereikia pykti, tiesos vis tiek nesužinosite.

„Ji simpatiška?“ – „Aišku, kad  ne. Tik tu man pati gražiausia“, – atsakys vyras. Netiesa? O ko jūs norite? Kad mestų jus ir nubėgtų paskui ją? Ne. Todėl geriau neverskite vyro apgalvoti atsakymo į šį klausimą ir juo labiau meluoti.

„Pažiūrėk, ar aš kiek pasikeičiau?“ Ir vėl verčiate jį susimąstyti. Vyrui svarbu tai, kaip jūs visa atrodote, o ne atskiros smulkmenos.

„Turiu tau šį tą pasakyti...“ Šią frazę ištarkite tik tada, kai tikrai norite pasakyti ką nors svarbaus.

„Noriu supažindinti tave su savo tėvais“, „Mums reikia pasikalbėti“. Šios frazės sukels vyrui įtampą, nes dažniausiai reiškia, kad santykiai perėjo į kitą lygį. Bet jeigu reikia, tai reikia, tik pagalvokite, ar jūsų mylimasis jau subrendęs tokiems pokyčiams.

Ko bijo vyrai?

Atrodyti silpni. Nuo vaikystės kalama, kad mergaitės yra silpnoji, o berniukai – stiprioji lytis. Todėl vyrai laiko savo emocijas giliai viduje, bijodami parodyti nors menkiausią ašarėlę ar paprašyti artimo žmogaus pagalbos. Būkite sumani ir paskatinkite vyrą atsiverti, pasidalyti savo išgyvenimais.

Būti nevykėliai. Ant moters pečių – buitis ir vaikai, vyras privalo maitinti šeimą ir uždirbti pinigų. Dar vienas „paveldas“, verčiantis vyrą būti visų galų meistru. O juk iš tiesų jam užtenka būti puikiu savo srities specialistu. Jeigu jūsų mylimasis dirba protinį darbą, girkite jį už tai, ką išmano, o ne priekaištaukite už neatliktus buities darbus, kurių jis padaryti nesugeba.

Tapti priklausomi. Labiausiai nuo moters. Jos sėkmės, pinigų, įtakos ir net jausmų. Kitaip tariant, patekti į situaciją, kai be mylimos moters negali žengti nė žingsnio. Būtent dėl baimės patekti į priklausomybės spąstus daugelis vyrų nesiryžta pokyčiams, pavyzdžiui, apsigyventi kartu su mylima moterimi, turėti bendrą biudžetą ar susituokti.

Būti atstumti. Ši baimė trukdo vyrui žengti pirmą žingsnį. Suprasdamas, kad patraukli moteris turi daug gerbėjų ir pasirinkimo galimybių, jis bijo pasirodyti prastesnis už kitą pretendentą į jos širdį. Kas gali būti blogiau negu atverti nuoširdžius jausmus ir išgirsti šaltakraujišką „ne“? Štai kodėl daugelis vyrų myli gražias moteris, bet žmonomis renkasi pilkas pelytes.

Taip pat skaitykite: Vyrų savybė, kurią moterys vertina labiau nei protą ir pinigus

„Edita“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką