Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ar seksas tikrai svarbiausia?

Jis ir Ji
Fotolia nuotr. / Jis ir Ji
Šaltinis: 15min
0
A A

Nors įžeidžios moterys kartais dūsauja, kad visi vyrai vienodi ir visiems reikia tik TO, tai nėra teisybė. Tam tikrais momentais vyrai mieliau už seksą renkasi bučinius ar aistringai glėbesčiuojasi. Jei jų kelyje pasipainioja ypatinga moteris, dažniausiai jie neskuba. Ir gerai pagalvoja, kuo pradėti ir kuo baigti...

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

► Bučiniai

Privalumai. Prie jų neišvengiamai priartėjama prasidėjus naujiems įdomiems santykiams Pirmas artimesnis kontaktas su žmogumi visada jaudina ir kelia nerimą, be to bučiniai dažniausiai būna spontaniški, o juk to spontaniškumo mūsų suplanuotame gyvenime dabar labiausiai ir trūksta.

Trūkumai. Paprastai moterys greitai „nuskenuoja“ kas per asmenybė tas bučiuoklis: jei jis baisus nuoboda, tai ir bučiuosis nuobodžiai. O jei dar blogas kvapas iš burnos, jei jis bučiuodamasis dar taškosi seilėmis ar jo liežuvis burnoje jaučiamas kaip koks svetimkūnis glitėsis ir jei bučiuotojas padauginęs alkoholio ar ką tik parūkęs, tai... patys suprantate. Romantikos čia nedaug. Be to, viešumoje demosntratyviai besibučiuojančios porelės kartais sukelia baisų pasipiktinimą netolerantiškoms bobutėms.

► Apsikabinimai

Privalumai. Nieko nėra geriau, kaip tamsų žvarbų vakarą gulėti mylimojo glėbyje ir klausytis muzikos ar kartu žiūrėti filmą. Kai kas nors mus glaudžia, apima saugumo jausmas, kurį suaugęs žmogus retai bepatiria.

Trūkumai. Be abejo – gera užmigti kieno nors glėbyje. Bet tam, kurio rankos mus apsivijusios, dažnai taip gera nebūna – jos dažniausiai nutirpsta. Jei turite katę ar šunį, kurie kartais užmiega ant jūsų kojų, prisiminkite jų reakciją, kai jūs bandote bent šiek tiek pajudėti: pažadinti jie dažniausiai drastiškai sureaguoja dėl tokio akibrokšto. Žmonės, aišku, elgiasi civilizuočiau, bet jei draugystės pradžioje meilė taip svaigina, kad galima naktį nesumerkus akių prarymoti prie mylimojo, tai paskui norisi tiesiog išsimiegoti – po atskira antklode ar net atskiroje lovoje. O jei aistros objektas dar ir knarkia ar per miegus spardosi ir šneka – gal net atskirame kambaryje.

► Seksas

Privalumai. Kai esate su reikiamu žmogumi reikiamoje vietoje, seksas prilygsta sprogimui. Taip, bučiniai ir glamonės – puiku, bet nieko nėra geriau už orgazmą.

Trūkumai. Lytiškai plintančios ligos, nėštumo grėsmė, galimos problemos dėl erekcijos, nesugebėjimas priartinti partnerei orgazmo, moralinės pagirios kitą rytą, kai ant kitos pagalvės pamatai mažai pažįstamą veidą... Nusivylimas, jei viskas klostėsi kiek kitaip, nei buvo tikėtasi.

Na, bet jei visi atsižvelgtų tik į trūkumus, žmonija jau seniai būtų išnykusi. Tradiciškai renkamasi tokia tvarka: bučiniai-glamonės-seksas, bet tuos tris mielus komponentus galima išdėstyti ir kita tvarka – pagal nuotaiką.

Temos Seksas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką