Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atsako vyrai: neseksualūs ir labiausiai atstumiantys moterų įpročiai

Porelė
Fotolia nuotr. / Porelė
Šaltinis: 15min
0
A A

Sakoma, kad moteriškumas – gamtos dovana, kuria puikuojasi ir džiaugiasi ne kiekviena dailiosios lyties atstovė. Gal ir galima tapti nuglaistyta žavuole, kuri akins vyrus savo išvaizda, tačiau kas iš to, jeigu viduje nė iš tolo savęs tokios nenorite matyti? Jeigu tai prieštarauja jūsų pačios savasčiai?

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Trumpai tariant, vyrai turi ką pasakyti apie mūsų elgesį ir išvaizdą (lyg mes nemėgtume paburbuliuoti), tad domimės, kas jiems labiausiai užkliūva? Tačiau, žinoma, nereikia to sureikšminti, kadangi seksualumas ir moteriškumas suvokiamas skirtingai, be to, kaip garsioji aktorė Marilyn Monroe sakė, „Jeigu aš negaliu būti savimi, tai kuo dar turėčiau būti?...“

  • Blogi įpročiai. Retą vyrą žavi vakarėliuose ant stalų šokanti, vos pasvirduliuojanti dailiosios lyties atstovė, per vakarą supešanti pakelį cigarečių. Tiesiog yra merginos, su kuriomis linksminamasi, ir yra merginos, su kuriomis kuriamos šeimos. Galime kirsti lažybų, kad vyrai norėtų turėti tokias moteris abi iš karto, tačiau, kai reikia rinktis, visgi nugali tokio didžiulio visuomenės spaudimo nepatiriantis „variantas“. Tai reiškia, kad mamai labiau patiks kukli, santūri, žalingų įpročių neturinti mergina nei ta, kurios kūną dengia dešimtys tatuiruočių, kas antras žodis išsprūsta keiksmažodžio forma, o vietoje gėlių atsivežate ir ant stalo trenkiate brendžio butelaitį.

Taip pat skaitykite: Kodėl reikėtų dažniau mėgautis orgazmu?

  • Vulgarumas. Vulgarumas turi daugybę formų, ir kas vienam atrodo siaubinga, kitam - tik gėlytės. Tiesiog turite jausti, kaip jus priima žmogus, ir kaip jis reaguos į jūsų bendravimą. Gal esate ta, kuri nevengia fizinio kontakto, mėgstate apsikabinti, prisiliesti, garsiai kalbate ir juokiatės, pasakote vieną kitą riebesnį žodelį? Ne visiems tai priimtina, todėl kartais reikia pristabdyti arklius, kad su savo elgesiu nenugarmėtumėte skradžiai į bedugnę. Būti savimi reikia visada, tačiau tai negali tapti pasiteisinimu, kai jūsų elgesys kitus verčia jaustis nesmagiai, nemaloniai, skaudina ar net šokiruoja.
  • Nesirūpinimas savo išvaizda. Riebaluoti plaukai, apžėlusios kojos, rankos, pažastys, intymios vietelės, liulantis suglebęs kūnas, apkramtyti nagai, pajuodusios panagės, nevalyti dantys, prastas burnos ir kūno kvapas... Tęsti sąrašą galite ir pačios. Ir nereikia sakyti, kad tokių moterų nėra ar kad jums tokių dalykų nepasitaikė. Mes nekalbame apie tai, jog reikėtų gulėti soliariumuose (nebent norite greitai susiraukšlėti) ar neišlįsti iš grožio salonų, tapti glamūrinėmis divomis, kurios nepakelia savo karvių ilgumo blakstienų ir gąsdina heloviniškai išpieštais antakiais bei pernelyg putliomis, pusę veido užimančiomis lūpomis. Natūrali išvaizda, manikiūras, pakirpti plaukų galiukai, mankšta, tinkama mityba, minimalus makiažas, jeigu jo reikia, štai ir viskas, kad moteris būtų patraukli. Turite jaustis graži pati sau, ir jeigu tas grožio suvokimas sutampa su jūsų išrinktuoju, išvis puiku!
  • Kvapas. Greičiausiai ir pačios atšlytumėte nuo žmogaus, kuris gąsdina sklindančiais aromatais. Ir nesvarbu, ar susipylėte pusę flakono pačių geriausių kvepalų, ar pamiršote išsivalyti dantis. Kad ir kaip bebūtų, kvapai atbaido akimirksniu ir sako viena – daugiau dėmesio savo asmens higienai. Taip pat verta pramokti ir parfumerijos etiketo, ypač, jeigu kolega darbe alpsta atsidaręs langą, nes negali pakęsti jūsų kvepalų. Mes labai mėgstame vieno žmogaus pamokymą – saiko turi būti su saiku! 
  • Gąsdinančios intymios vietelės šukuosenos. Sako, kad vyrus tai vilioja, tačiau dažnai taip atrodo tik mums, moterims. Dauguma stipriosios lyties atstovų pastėrusiomis akimis žiūri į tai, kas vadinama „bikinio srities dizainu“. Na mes suprantame, kad moterys trokšta sugundyti savo išrinktuosius, tačiau tie blizgučiai, pūkučiai ir plunksnelės ten, apačioje, veikiau primena siaubingą neskoningumą ir tikrai nesužadina jokio geismo. Beje, dauguma vyrų sako, kad visiškai nuoga bikinio zona jiems taip pat atrodo kraupokai. Taip kad teisę rinktis paliekame jums. 
  • Nepagarba. „Tu nieko nesugebi“, „nieko neuždirbi“, „koks tu kvailas“, „kiti vyrai gali pasirūpinti šeima“ ir t. t. Ko tos moterys neprišneka savo mylimiems vyrams. Užtai jie vėliau jas vadina piktomis raganomis, gadinančiomis jų nuostabų gyvenimą. Baisu, kai poroje nelieka pagarbos vienas kitam ir drabstomasi purvais tam, kad pažemintumėte vienas kitą. Žodžiai sužeidžia kur kas labiau, ypač, kai juos ištariame neapgalvojusios. O vėliau sugrąžinti tai, kas išlėkė žvirbliu, dažnai reikalauja titaniškų pastangų. O kurgi jau seksuali bus ta moteris, kuri tik rėkia, svaidosi keiksmais, o gal net kumščius įtraukia į darbą? Tik bėgti norisi. Ir neatsigręžti. 
  • Kontrolė. Įsakmus ir diktatoriškas tonas gali išvesti iš kantrybės net patį ramiausią vyrą. Stipriosios lyties atstovai negali pakęsti, kai juos bandoma paspausti po padu. O tą, būkime atviros, mes puikiai mokame. Pasitelkiame savo kerus, žavesį, seksualinį terorizmą, patemptas lūpytes... Tokia manipuliacija, lyg iš pradžių nekalta ir maloni vyrui, vėliau pradeda siutinti. Laisvės norisi mažiausiai tada, kai jos turi į valias – turėkite tai omenyje. Kai du žmonės perdėm sulimpa, tai nėra sveika jų kaip asmenybių augimui ir tobulėjimui.

Taip pat skaitykite: Tikra istorija. Vyro išpažintis:„Jau ilgą laiką trokštu kitos moters“

  • Apranga. Čia jau atskira tema, bet vyrams tikrai kraupokai atrodo kelnės, žemintu klynu, „Ugg“ batai, netgi kelnaitės su juostele, turinčios blogą savybę nuolat išlįsti, kai pasilenki, o jeigu jų dar ir dydis gerokai per mažas, tai matosi tik į kumpius įsirėžusios juostelės... Griežtą "ne" jie taria ir ne pagal figūrą parinktiems drabužiams, kabantiems „maišams“, „Crocks“ avalynei, tamprėms, kurios nešiojamos kaip kelnės ir yra tokios plonos, kad persišviečia jūsų apatiniai, taip pat kombinezonams.

    Taigi, stilius jūsų reikalas, tačiau visada verta rinktis tokius drabužius, kurie pabrėžia jūsų privalumus ir maskuoja trūkumus. Stilistai sako, kad tinkamai parinkta apranga gali jums atskleisti, kokią išties puikią figūrą turite. Beje, venkite ir iššaukiančios aprangos, jeigu to nereikalauja jūsų darbas. Aštuntą ryto žingsniuodamos apsiavusios žudikiškais aukštakulniais ir pasidabinusios odiniais drabužiais atrodote lyg išplaukusi iš striptizo klubo ar dar blogiau – ką tik pabėgusi iš sekso žaidimų vakarėlio. 
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką