Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 2d. 18:09

Daugumai šeimų nelieka laiko seksui?

Jis ir Ji
123RF nuotr. / Jis ir Ji

Didžiulis tempas, darbas ir didmiesčio gyvenimas taip išsunkia žmones, kad nebelieka laiko intymiam gyvenimui...

Buvo apklausta 300 didmiesčiuose gyvenančių porų ir paaiškėjo, kad trečdalis jų seksu užsiima ne tada, kai to nori, bet kai tam randa laiko. 23 proc. porų prisipažino, kad laisvas laikas, sutampantis su sutuoktinio laisvu laiku, – tinkama sąlyga mėgautis intymiu gyvenimu. Ir tik 28 proc. porų gali sau leisti mylėtis tuomet, kai tam išties yra nusiteikusios.

Kai kurių seksologų nuomone, šiuolaikinio žmogaus gyvenime seksas jau nebevaidina pagrindinio vaidmens ir neretai atidedamas dėl kitų reikalų, pavyzdžiui, darbo, namų tvarkymo, miego, pramogų ir pan. O remiantis paskutiniais duomenimis, seksas į antrą planą nustumiamas ir dėl to, kad laiką suryja naujausi technikos išradimai (pvz.: išmanieji telefonai, planšetės ir pan.).

Tai paaiškėjo apklausus net 2 000 žmonių, kuriems daug įdomiau leisti laiką socialiniuose tinkluose, žaisti kompiuterio žaidimus ar skaityti elektronines knygas. Ir visa tai vietoj miego ir sekso. Tiesa, psichologai bei seksologai tuo nė trupučio nesidžiaugia. Pasak jų, informacijos perteklius, aukojant miegą ir intymius santykius, gali sukelti depresiją ir psichologinių problemų.

 

Taip pat skaitykite:

Kodėl nesinori mylėtis

Psichologas Andrius Kaluginas: „Nebijokite kalbėtis apie intymius dalykus“

Kaip moterų svoris veikia jų seksualinį gyvenimą?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką