Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 01 02, 18:09

Daugumai šeimų nelieka laiko seksui?

Didžiulis tempas, darbas ir didmiesčio gyvenimas taip išsunkia žmones, kad nebelieka laiko intymiam gyvenimui...
Jis ir Ji
Jis ir Ji / 123RF nuotr.

Buvo apklausta 300 didmiesčiuose gyvenančių porų ir paaiškėjo, kad trečdalis jų seksu užsiima ne tada, kai to nori, bet kai tam randa laiko. 23 proc. porų prisipažino, kad laisvas laikas, sutampantis su sutuoktinio laisvu laiku, – tinkama sąlyga mėgautis intymiu gyvenimu. Ir tik 28 proc. porų gali sau leisti mylėtis tuomet, kai tam išties yra nusiteikusios.

Kai kurių seksologų nuomone, šiuolaikinio žmogaus gyvenime seksas jau nebevaidina pagrindinio vaidmens ir neretai atidedamas dėl kitų reikalų, pavyzdžiui, darbo, namų tvarkymo, miego, pramogų ir pan. O remiantis paskutiniais duomenimis, seksas į antrą planą nustumiamas ir dėl to, kad laiką suryja naujausi technikos išradimai (pvz.: išmanieji telefonai, planšetės ir pan.).

Tai paaiškėjo apklausus net 2 000 žmonių, kuriems daug įdomiau leisti laiką socialiniuose tinkluose, žaisti kompiuterio žaidimus ar skaityti elektronines knygas. Ir visa tai vietoj miego ir sekso. Tiesa, psichologai bei seksologai tuo nė trupučio nesidžiaugia. Pasak jų, informacijos perteklius, aukojant miegą ir intymius santykius, gali sukelti depresiją ir psichologinių problemų.

 

Taip pat skaitykite:

Kodėl nesinori mylėtis

Psichologas Andrius Kaluginas: „Nebijokite kalbėtis apie intymius dalykus“

Kaip moterų svoris veikia jų seksualinį gyvenimą?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką