Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 1d. 17:00

Dilema: kaip pasirinkti tinkamą vyrą?

Moteris ir du vyrai
Fotolia nuotr. / Moteris ir du vyrai

Juk būna situacijų, kai vienišės gyvenimo horizonte išsyk pasirodo net keli žavūs vyrai. Ir nė vieno nesinori prarasti, kol santykiai su kitu dar neaiškūs... Ką daryti?

Jei nors kartą tai patyrėte, žinote, kaip sunku išsirinkti. Jei pirmasis pakeri bendravimo stiliumi ir galantiškumu, kantriai asistuoja, net jūsų mamai neša gėlių ir paduoda paltą, tai antrasis verčia iš kojų savo spontaniškumu, neribota fantazija, siurprizais ir dosnumu.

Arba: vienas jų artistiškas ir talentingas menininkas, tikinantis, kad jau rado savo mūzą – jus, o kitas – tiesiog macho, kurio tiek išvaizda, tiek asistavimas visiškai nurauna stogą. Kodėl viskas taip sudėtinga?

Na, o jei abu vyrai panašūs – dar sudėtingiau.

Veiksmingi metodai, kaip apsispręsti:

1. Įsivaizduokite ateitį

Atsisėskite ir pagalvokite, kurį norėtumėte matyti šalia po dešimties metų. Porą dienų nesusitikinėkite nė su vienu. Bandykite įsivaizduoti, su kuriuo bus geriau ateityje. Gal paaiškės, kad vienas jų labai linksmas, nuolat verčia jus juoktis, bet dar nėra subrendęs rimtiems santykiams?

2. Palyginkite jūsų gyvenimiškus tikslus

Pabandykite su abiem kandidatais išsiaiškinti ką nors apie jų tikslus, vertybes ir požiūrį į šeimą. Tuomet suprasite, kas jūsų laukia su kiekvienu vyru ateityje ir kaip kuris įsivaizduoja savo gyvenimą po tam tikro laiko. Aišku, daug kas priklauso ir nuo jūsų – ar norite rimtų santykių, ar lengvo, neįpareigojančio romano.

3. Atkreipkite dėmesį į telefono skambučius

Kuris jų skambina dažniau ir ką nori pasakyti? Būna, kad žmonės skambina neturėdami ką veikti, kartais – norėdami palaikyti ar paguosti, kartais – tikėdamiesi naudos, o kartais – rodydami dėmesį. Jei jis paskambino tam, kad pasakytų, jog lauke šalta ir jūs šilčiau apsirengtumėte, vadinasi, rūpinasi. Na, o jei jis skambina retai (ir tai, kai JAM ko nors reikia), tai... Išvada: rinkitės tokį, kuris jums dėmesingesnis.

4. Stebėkite jų poelgius

Galite sumodeliuoti situaciją, kurioje jums reikės pagalbos. Abiejų iš eilės. Taigi skambinkite ir laukite. Baisiausia, kad atsisakyti padėti gali abu, bet geriau greičiau išsiaiškinti, kas yra kas. Atminkite: kritiniai momentai, pykčiai ir situacijos, kuriose reikia skubios pagalbos, geriausiai atskleidžia žmogaus savybes. Net ir tas, kurių jis nenori rodyti.

5. Padarykite pertrauką

Jei jaučiatės visiškai susipainiojusi, atsiribokite nuo abiejų porai savaičių. Per jas turbūt suprasite, kuris vyras jus labiau traukia, kurio labiau pasiilgote, su kuriuo jums ramiau, jaukiau, maloniau.

6. Įvertinkite jų ketinimų rimtumą

Ar kuris nors vėluoja į pasimatymus? Ir kaip elgiasi, kai liekate dviese? Vis kremtasi dėl darbo reikalų? Atrodo nuobodžiaujantis, nesidomi, kaip jums sekasi? O gal nesustodamas pasakoja linksmas istorijas? Žmogus, kuriam rūpite, visad domėsis jumis, gerbs jūsų sprendimus, padės visame kame, kiek galės. Jam bus brangus laikas, praleistas su jumis, tad į susitikimus jis tikrai nevėluos.

Atminkite auksinę taisyklę: kai nuspręsite su vienu skirtis, skirkitės gražiai. Gal net pavyks išsaugoti draugiškus santykius?

Temos: 1 Santykiai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką