Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Frazės, kurios gali sugadinti pirmąjį pasimatymą

Pasimatymas
123RF.com / Pasimatymas
Šaltinis: 15min
0
A A

Juk būna: grįžusi iš pasimatymo skrajojate padebesiais - pagaliau sutikote TĄ vyrą! Bet jis daugiau niekada nebepaskambina ir neatsako į žinutes. Ką padarėte ne taip? Greičiausiai leptelėjote tai, ko nereikia išgirsti nė vienam vyrui, tuo labiau per pirmąjį pasimatymą.

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Auksinės“ merginų frazės, kurias privalote tučtuojau užmiršti:

 1. Žinai, kartą buvau neištikima savo draugui. (Toks prisipažinimas, ko gero, tikrai atstums jumis susidomėjusį vyrą. Vien iš vyriško solidarumo jis pagalvos, kad ateityje nenorėtų tapti raguotuoju.)
 2. Aš taip stipriai mylėjau, kad iki šiol negaliu užmiršti buvusiojo. (Vyriškis pagalvos, kad didžiąją meilę jau patyrėte, o jis visai nenorės tapti nosine, į kurią šluostysitės savo ašaras)
 3. Netikiu vyrais. Visi jie neištikimi. (Tokia nuožmia fraze leidžiate suprasti, kad ką jis bedarytų, juo vis vien patenkinta nebūsite. Taigi, jūs jį smerkiate jau iš anksto.)
 4. Supratau, kad jau subrendau šeimai ir vaikams. (Kiekvieną jauną vyriškį ši frazė išgąsdins, nes vyrų galvoje ji skamba dar kitaip: „Man jau reikia tekėti, ir koks skirtumas, už ko – galiu ir už tavęs!”)
 5. Man patinka seksas. Kartą su vienu tokiu užsidarėme klubo tualete. (Be komentarų. Jis tikrai pagalvos, kad turbūt ne kartą ir ne su vienu...)
 6. Šiaip esu liberali. Kelis kartus dalyvavau svingerių vakarėliuose. (Jis juk nori būti vienintelis, o jūs iškart užsimenate, kad esate už grupinį seksą).
 7. Ką tik nutrūko mano ilgalaikiai santykiai. (Jei jau skunžiatės, tai turbūt tie santykiai jums dar nenutrūko.)
 8. Tada netyčia pastojau ir pasidariau abortą. (Vaikinui ims atrodyti, kad su juo ir jumis tuoj įvyks analogiška situacija. Geriau sprukti iškart.)
 9. Nemėgstu prezervatyvų. Kam jie? (Tai rodo, kad mergina nemąsto, o jei nemąsto, tai su ja bus daug problemų.)
 10. Netikiu, kad surasiu sau tinkamą vyrą. (Jis pagalvos: tai kodėl vaikštote į pasimatymus?)
 11. Aš neleisiu savo draugui šlaistytis su draugais. (Sudie, laisve. Manote jis norės su ja atisisveikinti?)
 12. Man jau dabar atrodo, kad kartu pasensime. (Jam, švelniai tariant, pasirodys keista, kad per pirmąjį pasimatymą švaistotės tokiomis frazėmis...)
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką