Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Frazės, prieš kurias ištirpsta vyrai

Jis ir Ji
Fotolia nuotr. / Jis ir Ji
Šaltinis: 15min
0
A A

Ne tik moterys myli ausimis. Po tokių efektingų frazių suminkštės net kiečiausia širdis!

Daugiau 15min Gyvenimas naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

1. „Tu vyras, tu teisus...“

Kiekvienam vyrui, net pačiam demokratiškiausiam, svarbu žinoti (ar bent girdėti), kad paskutinis žodis – jo ir kad jis teisus. Jei pastebėjote, jog kuris nors jo patarimas jums išėjo į gera, būtinai pasakykite jam – vyras bus pamalonintas. Tiesa, jei visgi nesutinkate su jo nuomone ir be galo norisi pasiginčyti, geriau pradėkite pokalbį fraze: „Be abejonės, tu teisus, BET...“ Po tokios pradžios jis nepuls aklai ginti savo pozicijų ir sugebės adekvačiau suprasti jūsų išsakomas mintis ar konstruktyvią kritiką.

2. „Ačiū tau, kad taip stengiesi!“

Dažniausiai savo vyrams esame linkusios reikšti visokias pretenzijas, priminti jiems, kad jie kažko nepadarė ir pan. O štai gerų jų nuveiktų darbų, deja, dažnai nepastebime ir nepadėkojame – priimame juos lyg savaime suprantamus. Ir be reikalo! Paskatintas jis dešimteriopai dirbs jūsų  ir šeimos labui. O jei esate įsitikinusi, kad nėra jam už ką dėkoti, tikrai klystate. Turbūt esame taip surėdytos, kad mums paprasčiau pastebėti vyro klaidas, bet ne privalumus. Tačiau pats laikas pakreipti savo mąstymą kiek kitu kampu. Pagirkite jį už pačias mažiausias pastangas šiandien, paskui pamalonintas jis galės ir kalnus nuversti. Tik būkite nuoširdi.

3. „Myliu tave ir esu laiminga, kad mes kartu...“

Nors vyrai, sakoma, nemėgsta lieti emocijų ir atvirai dalytis širdies reikalais. Visgi ir jiems svarbu ir gera girdėti meilės prisipažinimus. Vien nuo emocingai ištartų šių žodžių jūsų ledkalnis pavirs į varveklį. Paeksperimentuokite: pašnabždėkite šį vakarą jam tai į ausį ir stebėkite jo reakciją.

4. „Žinau – tu gali!“

Vyrui svarbu girdėti tai, kas jam kelia pasitikėjimą savimi. Juk net pačiam drąsiausiam ir stipriausiam pasitaiko momentų, kai jis rimtai suabejoja savo jėgomis, sprendimų teisumu ar pasirinkimo teisingumu. Taigi, norėdama palengvinti jo dalią, ištarkite jam šią frazę, iš kurios jis supras, kad visuomet palaikysite jį. Mylimos moters palaikymas ir tikėjimas juo – vyrui yra tarsi stiprybės eliksyras.

5. „Būk geras, patark man!“

Toks prašymas vyrui – kaip medus. Jam gera jausti, kad kažkas paiso jo nuomonės ir gerbia jį. Kai norėsis rimtai su juo pasikalbėti, ši frazė nesunkiai jums atvers kelius į jo širdį. Vyrams patinka spręsti problemas, netgi jūsiškes. Jei tai traktuojama kaip patarimas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką